PowerPython4All v4.0.0 RunAll PyApp Unsigned Moded Repacked-mEnPDA

Sponsorlu Bağlantılar

karakule100

karakule100

Üye
Çok Sağol...teşekkürler

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
çok teşekkür

muratsim67

Üye
Uygulamanın önceki sürümü var ise güncelleştirme hatası verir.

Uygulamayı yükleyince herhangi bir uygulama ikonu gelmez modül dosyaları sistemin içine gömülerek çalışır.

Ama bazı normal programları mesela july player ı yapmak için python programını açmam gerekiyor.buna uygun python sembolü olan programı nasıl bulacam

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Güncelleştirme Hatasının asıl nedeni aynı UID yani paket numarasına sahip başka bir programla çıkışıyor olmasından eski python programlarından olmayabilir!!!

tezbici

Üye
eyw

ysgul

ysgul

Üye
teşekkürler

1aci

1aci

Üye
dosya bozuk dedı..

ali.44

ali.44

Üye
Emeğine sağlık dostum

holoman

Üye
:oke: şimdi çalıştılar

apexible

Üye
merhaba
telefonum nokia n85, bu uygulamayı yüklüyorum sorunsuz bir şekilde telefonuma ardından bir python uygulaması olan pyPoziomica yı yüklüyorum, uygulamayı çalıştırdığımda
pyPoziomica:
sistem hatası (-2)

diye bir hata alıyorum. acaba bilen var mı ?

TCDDYOLCU

TCDDYOLCU

Üye
teşekürler arkadaş

ibrahim03

Üye
n95 8gb de sertifika hatası veriyor nasıl sertifikalayacağım kerdeş yardım lütfen

metallistm

Üye
n96 da python proları çalışmıo mu ya pythonun hangi versiyonunu yüklesem çalışmıo bu arada telefonu hackleyemedim vers. 30.101

bay kıytırık

bay kıytırık

Üye
arkadaşlar n79 payton sorun yasıyorumm python uygulamaları yukleniyor calısmıyor

majesteeee

majesteeee

Üye
n86 8m de sertifika hatası veriyor:off: kafayı sıyırdım:stres: poyton bir türlü telefona yükleyemiyorum:vur çok aradım bi yardımı dokunacak olan varmı acaba teşekkürler

bay kıytırık

bay kıytırık

Üye
cevaplayan kimse yokk

NobLe

NobLe

Üye
teşekkürler...

wildtiger223

wildtiger223

Üye
yükledim ama hic icon falan cıkmadı calısıp calısmadıgını nasıl anlayabilırim? Şimdiden teşkkrler

mcfethi

mcfethi

Üye
güncelleştirme hatası veriyor...eski phthonu kaldırdım hatta ekli ona yan script medule pack gibi python eklentilerini de kaldırdım hatta hafıza kartında oluşan python klasörünü de sildim fakat hala güncelleştirme hatası alıyorum...

Üst Alt