PowerMP3 1.14 Beta (5800 Desteği İle Birlikte)

Sponsorlu Bağlantılar

kutukak

kutukak

Üye
Teşekkürler

futbol123

futbol123

Üye
sağol

scainet_59

Üye
tşk kardeşim

lenovo33

Üye
thanks

mavigol421

Üye
teşekkür ederm kardeşim ne zamndır arıyorum

hitachi

hitachi

Üye
Programda skin değiştirince kitleniyo.Açılmyo tekrar yüklemek te işi çözmüyo.Telefona format atmak gerekiyo.

Çok güzel program teşekkürler ama arkadaşalara önerim skin değiştirmeyin.Yada skin yüklemek mi gerekiyo onu anlamadım.

one007

Üye
5800 da çok güzel çalışıyor yalnız.. skin konusunda değiştirmeme taraftarıyım.

sedisedisedi1

Üye
teşekkürler

azmin84

Üye
öncelikle eline sağlık. 5800 de denedim az once meraktan ses kalitesi bariz arttı.kullanışlı bir program ayrıca tavsiye ederim.

rapper28

Üye
Emeğe Saygı...

kendir

kendir

Üye
farklı skinler yokmu yinede teşekürler

seyitalisolak

Üye
teşekkürler

kuzeyatmacasi

Üye
teşekkürler emeğine saglık yanlız benim bir sorum olacak ben bu programda müziklerimi dosyalandırıp mesela arabesk pop ilahi türünde istedigim dosyadaki müzigi dinlemek istiyorum nasıl yapabilirim

trapdoor

Üye
Kahretsin, 5800 'ımda sorunsuz çalışıyor ama *.MOD çalma desteği yok s60v2 versiyonlarında falan vardı

kerzakov

Üye
sevgili kardeşim bu power mp3 player de sensör olayı yok ben yükledim telefonu çevirdim program kayboluyor sadece sensörü kapatırsan düzgün Çalışıyor...

melihbass

Üye
cok program denedım 5800 mp3 programı bu en guzelı normal kulaklılar ile kulaklık filitresini takarsan
(siyah yuvarlak kılıf gibi) ve program da v seklınde bi eko yaparsan programdan acayip bi tat alıyrsn saol paylasım ıcın..ses de baya bi artış oldu..

Kosmom

Kosmom

Üye
saol dostum. REP ++++++++

mami188

Üye
teşekkürler tr eklerseniz daha memunn olururz

stogan

Üye
teşekkürler sorunsuz çalışıyor...

sasagi

Üye
Teşekkürler 5800 de çok iyi çalışıyor. Seside çok iyi çıkıyor. tek sorun telefonu çevirince program açılıp kapanıyor.

Üst Alt