perdeleri açık kalmış bir ev gördüğünüzde içeriyi gözetler misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

perdeleri açık kalmış bir ev gördüğünüzde içeriyi gözetler misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serinaga

serinaga

Üye
İÇERİDE Ne Olduğuna Bağlı :aha:
Bak şimdi herkes YANLIŞ anladı, Belki bir yaşlı amca teyze yardım istiyor ??? Bi şekilde BAKMAK gerek bence ...

greenmile

greenmile

Üye
Allahın bildiğini kuldan saklama başka ne için bakacaksın karşı apartmandaki bayana bakacaksın tabiki :D

ha bu arada açana bakarım arkadaş :ehe

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: greenmile
Astrosman

Astrosman

Üye
Oğuz kardeş topragim attığın pmleri alamama sebebim mobil sürüm kullandığım için en fazla 5 tane aldım silinmiyor mesajlar pc görünümüne geçtin mi opera mini ekranı bembeyaz oluyor hatam olduySA özür dilerim saygılar neşet ertaş :D

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
vallahi içeride bakmaya değer bi şey varsa hiç kaçırmam :kop:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
bakacak birey varsa bakmaya devam yoksa yola devam :D

----------Eklendi @ 08:30:50 ---------- Yazıldı @ 08:30:30 ----------

bakacak bişey varsa bakmaya devam yoksa yola devam :D

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
Allah Teala kur'anda "vela tecessesü" diye buyurur. yani, "başkalarının mahremiyetine göz dikmeyin" demektir.
perdesi olmayan yahut kazara aralanmış bir evin içine bakmaya çalışmak, islami edep ve kişilik kusuru olarak telakki edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: vapur dumanı
arslansem

arslansem

Üye
Gözetlemek var bir de göz atmak var :)

vapur dumanı

vapur dumanı

Üye
Allah Teala kur'anda "vela tecessesü" diye buyurur. yani, "başkalarının mahremiyetine göz dikmeyin" demektir.
perdesi olmayan yahut kazara aralanmış bir evin içine bakmaya çalışmak, islami edep ve kişilik kusuru olarak telakki edilebilir.
teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN|
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Attığın pmin birine cevap attıydim gönder diyom diyom gitmiyor dedim bende galiba kutusu doldu dedim :) rütben arttıkça mesaj kutunun sayısıda artıyor bu özelliği çok iyi :)

OğuzcanAbi

Üye
bakarım

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Al başına belayı niye harfler şimdi böyle görünüyor kafayı yiyecem yaww Allahım sen bana sabır vermede kırıyım şu telefonu. C5-03 um benim çok özledim seni gel geri :(

anılbaran

anılbaran

Üye
Al başına belayı niye harfler şimdi böyle görünüyor kafayı yiyecem yaww Allahım sen bana sabır vermede kırıyım şu telefonu. C5-03 um benim çok özledim seni gel geri :(
Abi hayırdır ne oldu c5 e?

V/RS

V/RS

Üye
Evimde hazı dürbünümde var bizzat 3 boyutlu hd şekilde :naughty:

plajterligi

plajterligi

Üye
Çaktırmadan bakarım.

serinaga

serinaga

Üye
Attığın pmin birine cevap attıydim gönder diyom diyom gitmiyor dedim bende galiba kutusu doldu dedim :) rütben arttıkça mesaj kutunun sayısıda artıyor bu özelliği çok iyi :)

Annamadım walla karakterler bozuk çıkıyooo ???

----------Eklendi @ 23:38:07 ---------- Yazıldı @ 23:34:49 ----------

Evimde hazı dürbünümde var bizzat 3 boyutlu hd şekilde :naughty:

ULEYYNN bende de vardı bi DÜRBÜN ama nerdeee ? Bi dakka ben bi arıyım şunu, hemen geleceeem, gitmeyin bi yere :aha:

----------Eklendi @ 23:39:18 ---------- Yazıldı @ 23:38:07 ----------

pc ile ayni kaderi paylasiyor ikiside kaldirildi

CEZALI Haa ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Annamadım walla karakterler bozuk çıkıyooo ???----------Eklendi @ 23:38:07 ---------- Yazıldı @ 23:34:49 ----------ULEYYNN bende de vardı bi DÜRBÜN ama nerdeee ? Bi dakka ben bi arıyım şunu, hemen geleceeem, gitmeyin bi yere :aha:----------Eklendi @ 23:39:18 ---------- Yazıldı @ 23:38:07 ----------CEZALI Haa ?
yarin tercume etcem bekleyin :D cezadan degil bu sene sinav varya ondan kalkti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt