Pc toplama(Oyun için)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yudunus

Üye
    Konu Sahibi
Pc toplama(Oyun için)
Arkadaşlar oyun için pc toplamak istiyorum fiyat 1300 veya 1500tl yi geçmezse iyi olur..önerdiğiniz parçaları vatanbilgisayardan yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

fireman87

fireman87

Üye
Ben sana 4 net bileşen önereyim,;
İntel i5 2500 K 3.4
GTX460TİWinfrozrII
Teamelite tek modül 4 gb ram (soğutmalı)
WD 500 GB hdd

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Arkadaşlar oyun için pc toplamak istiyorum fiyat 1300 veya 1500tl yi geçmezse iyi olur..önerdiğiniz parçaları vatanbilgisayardan yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

AMD Phenom II X4 965 3.4GHz 8MB Quad-Core AM3 Cpu İşlemci 165$ Dolar

ASUS M4A77TD PRO/U3S6 Amd770 DDR3 1800MHz Sata3 Usb3.0 16x AM3 Anakart 110$ Dolar

MSI R6870 Twin Frozr II HD6870 1GB GDDR5 256Bit HDMI mDP 16x Ekran kartı 236$ Dolar

KINGSTON HyperX 6GB ( 3x2GB ) 1600MHz DDR3 Ram 103$ Dolar

Western Digital Caviar Green 1TB 64 MB Sata HDD 52$ Dolar

THERMALTAKE Element T Siyah MidTower Kasa 700 Watt güç kaynağı ile birlikte... 171$ Dolar

Sistem KDV dahil 1500 TL'ye geliyor. Vatan Computer'da fiyatlar pahalı ve istediğiniz ürün kolaylıkla bulunmuyor. Onun için sanalmarketim.com'a girin ve alacağınız ürünün modelini yazın. Sanalmarketim.com'da fiyatlar uygundur ve ürünün stoğu yok ise kısa zamanda getirtilebiliyor.

Şu linke tıklayarak alacağınız Ekran kartını görebilirsiniz. Ürünler %18 ve 20 arasında indirimlidir.

Ekran kartını açıklayayım.

( Twin Frozr, çift soğutuculu anlamındadır. Kartın soğutması resimde görecek olursanız, altında metal kit ve civa tarafından soğutuluyor. Civa sıcaklığı kendine çekerek fanlar yardımı ile soğutuluyor. Ayrıca civa, ısıyı da kendi içine hapsediyor. Bu Ekran kartı yükte iken bile sessiz ve performanslı çalışıyor. Çünkü ısınma sorunu yoktur. Benim testlerime göre ve diğer Editor testlerine göre MSI R6870 Twin Frozr II, gerçekten Overclock potansiyelliği bakımından bir numaradır. Kartın kendi kendi gücünün yanısıra, hız aşırtma yapıldığı zaman gerçekten üst düzey bir performans elde ediliyor "Yudunus".

Zaten resimdekine göre Kartı, gerçekte incelerseniz ne kadar kaliteli bir malzeme kullanıldığını görebilirsiniz. Twin Frozr her zaman performans ve görünüm bakımından hoşuma gitmiştir. Baktıkça bir daha bakasım geliyor. Şunu söylemeliyim ki şu ana kadar kullandığım en iyi Ekran kartı diyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt