PC Temizleme Programları,Ücretsiz,Profosyonel Hizmet

Konu, 'PC-Program Makaleleri' kısmında Intergate tarafından paylaşıldı. Okunma: 11876 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar kendi bilgisayarım da da yıllarca kullandığım programları paylaşmak istedim.Ücretsizler,tabi profosyonel sürümleri var.Ama ücretsiz sürümler pro sürümü aratmıyor.Ve Türkçe!
    Genel olarak yaptıkları(ücretsiz sürüm dahil)
    Sadece temizlik değil güvenlik açıklarını da kapatırlar!
    Casus yazılımları siler
    Programları ve arta kalan tüm dosyaları siler
    Gereksiz dosyaları(internet çerezleri vb. herşey) siler
    Kayıt kütüğü temizler ve onarır
    Dosyaları temelli siler
    Sistemi ve internet hizmetlerini tara hataları düzeltir
    Başlangıç programlarını denetler
    Ve dah birçok özelliği aşağıdaki programlardan yapabilirsiniz.
    Hepsini kurun sırayla hepsinden bilgisayarınız temizleyin ve yeniden başlatın.
    TAVSİYE:En az haftalık bunları yaprsanız temiz ve hızlı bir bilgisayar sizin olur.
    NOT:Antivrüs programları değildirler.Yani antivirüs programınız olamlı.Varsa da bunlarla çakışmaz.

Advanced SystemCare Free:oke:
    ASC download - IObit

İçinde ne arrsanız var temizlik istiyorsanız bir numara.2006'dan beri 50 milyon kullanıcısı var.

Smart DefragTM Freeware:bye2:

Disk Defrag | Smart Defrag | Free Disk Defragmenter | Best Defragment Server
    Disk birleştirme.Gereksiz ve bölünmüş dosyaları birleştirip bilgisayırnızı hızlandırır.Hafıza arttırır.

Game Booster:aha:
    Game Booster | Fast Game Accelerator | Free Accelerator
    Oyun oynayacaksınız ama siseminizi kasıyor mu.Bu programla çalışan ve sistemi yoran tüm programlar durdurulur.

Security 360 Free:oke:
    Security 360 | Free Anti-Malware | Free Trojan Remover
    sisteminizin güvenlik açıklarını bulur zaralı dosyaları tespit eder.

IObit Toolbox:evet:
    Portable Free PC repair/Diagnostic Tool Box For Computer Administrators
    Advanced SystemCare özellikleri bunda da var.yeni çıktı ingilizce.

Random Password Generator:evet:
    Random Password Generator | Safe Password Generator and Manager
    adı üstünde şifreci

Glary Utilities 100% freeware :oke:
    Glary Utilities - Award Winning System Optimizer and Registry Cleaner | Glarysoft
    temizlik konusunda ne ararsanız içinde var.yukarıda saydığım tüm özellikler program da mevcut.

Revo Uninstaller
    :oke:
    Revo Uninstaller Pro - Downloads
    bir programı sileceksiniz!ozaman bununla silin hem programı hem de sistemdeki tüm kalıntılarını siler.Tavsiye li sürümünü bulun:oke:Bence eniyisi.

NOT:Programlar öyle internetteki kaynağı belirsiz olan progrmlar olmayıp tüm hepsi 3-4 yıllık geçmişi olan firmaların programlarıdır.Reklam,spam,gereksiz yüklemeler gibi sıkıntı vermezler ve şu anki piyasadaki sistemlerin hepsiyle çalışırlar,kasmazlar.

İyi kullanmalar.....

kirve_01 bunu beğendi.
  2. teşekkürler... gayet başarılı sağol
  3. En İyisi CCleaner ;) Bunların Hiçbiri Güzel Değil..
  4. teşekkürler,bende cclenear kullanıyorum
  5. En İyisi CCleaner Zaten Bunlar Fasa fiso :D
  6. Arkadaşım hiç diğerlerini kullandın mı fasa fiso diyorsun.ccleaner'da kullanıyorum ama yetersiz.CC, revo unistaler gibi program kaldırıp artıklarını temizleyemez,şifre yaratamaz,oyun oynarken arkaplan programlarını durduramaz,disk birleştiremez,dosyaları temelli silme ve silineni tarama gibi özellikler yok...kullanmadıysan öyle önyarlı yorum yapma. örnek Advanced SystemCare Free menüsü şöyle:
    casus yazılım kaldır,çöp dosya temzile,kayıt düzelt,gizliliği süpür,sistemi eniyile,güvenliği savun,disk birleştir,güvenlik analizi,disk kontrolü,disk temizleme,disk doktor(diskin hasarlarının tespiti),dosya kıyıcı(dosyayı geri getiremeycek getirilse dahi kullanılamayacak hale getirme),internet güçlendirici,kayıt birleştirici,sistem dosya kontrolü,klon dosya bulucu,içerik mesnüsü yönetimi,gezgin,başlangıç yönetic,kısayol düzeltici...

7. Kullanmadığım Program Hakkında Zaten Ben Yorum Yapmam:nono:Ben Kullandım Memnun Kalmadımki Böyle Bir Olumsuz Yorum Yapıyorum :off:
  8. madem kullandın cc'nin birçok özellikten yoksun oluğunu bilirsin.
  9. CCleaner Tek Başına Ve Güzel Program Bunların Yaptığı İşin Çoğunu Yapıyor.
  10. ccleaner güzel ama tuneup utilities 2010 kullanın her türlü özellik var ne ararsan pc nin 4 kat hızlandığını farketceksiniz
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. ücretsiz disk temizleme programı