PC Temizleme Programları,Ücretsiz,Profosyonel Hizmet

Sponsorlu Bağlantılar

Intergate

Intergate

Üye
    Konu Sahibi
PC Temizleme Programları,Ücretsiz,Profosyonel Hizmet
Arkadaşlar kendi bilgisayarım da da yıllarca kullandığım programları paylaşmak istedim.Ücretsizler,tabi profosyonel sürümleri var.Ama ücretsiz sürümler pro sürümü aratmıyor.Ve Türkçe!
Genel olarak yaptıkları(ücretsiz sürüm dahil)
Sadece temizlik değil güvenlik açıklarını da kapatırlar!
Casus yazılımları siler
Programları ve arta kalan tüm dosyaları siler
Gereksiz dosyaları(internet çerezleri vb. herşey) siler
Kayıt kütüğü temizler ve onarır
Dosyaları temelli siler
Sistemi ve internet hizmetlerini tara hataları düzeltir
Başlangıç programlarını denetler
Ve dah birçok özelliği aşağıdaki programlardan yapabilirsiniz.
Hepsini kurun sırayla hepsinden bilgisayarınız temizleyin ve yeniden başlatın.
TAVSİYE:En az haftalık bunları yaprsanız temiz ve hızlı bir bilgisayar sizin olur.
NOT:Antivrüs programları değildirler.Yani antivirüs programınız olamlı.Varsa da bunlarla çakışmaz.

Advanced SystemCare Free:oke:

İçinde ne arrsanız var temizlik istiyorsanız bir numara.2006'dan beri 50 milyon kullanıcısı var.

Smart DefragTM Freeware:bye2:

Disk birleştirme.Gereksiz ve bölünmüş dosyaları birleştirip bilgisayırnızı hızlandırır.Hafıza arttırır.

Game Booster:aha:

Oyun oynayacaksınız ama siseminizi kasıyor mu.Bu programla çalışan ve sistemi yoran tüm programlar durdurulur.

Security 360 Free:oke:

sisteminizin güvenlik açıklarını bulur zaralı dosyaları tespit eder.

IObit Toolbox:evet:

Advanced SystemCare özellikleri bunda da var.yeni çıktı ingilizce.

Random Password Generator:evet:

adı üstünde şifreci

Glary Utilities 100% freeware :oke:

temizlik konusunda ne ararsanız içinde var.yukarıda saydığım tüm özellikler program da mevcut.

Revo Uninstaller
:oke:

bir programı sileceksiniz!ozaman bununla silin hem programı hem de sistemdeki tüm kalıntılarını siler.Tavsiye li sürümünü bulun:oke:Bence eniyisi.

NOT:Programlar öyle internetteki kaynağı belirsiz olan progrmlar olmayıp tüm hepsi 3-4 yıllık geçmişi olan firmaların programlarıdır.Reklam,spam,gereksiz yüklemeler gibi sıkıntı vermezler ve şu anki piyasadaki sistemlerin hepsiyle çalışırlar,kasmazlar.

İyi kullanmalar.....

• Beğen
Tepkiler: kirve_01

kol@j

kol@j

Üye
teşekkürler... gayet başarılı sağol

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
En İyisi CCleaner ;) Bunların Hiçbiri Güzel Değil..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
teşekkürler,bende cclenear kullanıyorum

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
En İyisi CCleaner Zaten Bunlar Fasa fiso :D

Intergate

Intergate

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım hiç diğerlerini kullandın mı fasa fiso diyorsun.ccleaner'da kullanıyorum ama yetersiz.CC, revo unistaler gibi program kaldırıp artıklarını temizleyemez,şifre yaratamaz,oyun oynarken arkaplan programlarını durduramaz,disk birleştiremez,dosyaları temelli silme ve silineni tarama gibi özellikler yok...kullanmadıysan öyle önyarlı yorum yapma. örnek Advanced SystemCare Free menüsü şöyle:
casus yazılım kaldır,çöp dosya temzile,kayıt düzelt,gizliliği süpür,sistemi eniyile,güvenliği savun,disk birleştir,güvenlik analizi,disk kontrolü,disk temizleme,disk doktor(diskin hasarlarının tespiti),dosya kıyıcı(dosyayı geri getiremeycek getirilse dahi kullanılamayacak hale getirme),internet güçlendirici,kayıt birleştirici,sistem dosya kontrolü,klon dosya bulucu,içerik mesnüsü yönetimi,gezgin,başlangıç yönetic,kısayol düzeltici...

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Arkadaşım hiç diğerlerini kullandın mı fasa fiso diyorsun.ccleaner'da kullanıyorum ama yetersiz.CC, revo unistaler gibi program kaldırıp artıklarını temizleyemez,şifre yaratamaz,oyun oynarken arkaplan programlarını durduramaz,disk birleştiremez,dosyaları temelli silme ve silineni tarama gibi özellikler yok...kullanmadıysan öyle önyarlı yorum yapma. örnek Advanced SystemCare Free menüsü şöyle:
casus yazılım kaldır,çöp dosya temzile,kayıt düzelt,gizliliği süpür,sistemi eniyile,güvenliği savun,disk birleştir,güvenlik analizi,disk kontrolü,disk temizleme,disk doktor(diskin hasarlarının tespiti),dosya kıyıcı(dosyayı geri getiremeycek getirilse dahi kullanılamayacak hale getirme),internet güçlendirici,kayıt birleştirici,sistem dosya kontrolü,klon dosya bulucu,içerik mesnüsü yönetimi,gezgin,başlangıç yönetic,kısayol düzeltici...

Kullanmadığım Program Hakkında Zaten Ben Yorum Yapmam:nono:Ben Kullandım Memnun Kalmadımki Böyle Bir Olumsuz Yorum Yapıyorum :off:

Intergate

Intergate

Üye
    Konu Sahibi
madem kullandın cc'nin birçok özellikten yoksun oluğunu bilirsin.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
CCleaner Tek Başına Ve Güzel Program Bunların Yaptığı İşin Çoğunu Yapıyor.

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
ccleaner güzel ama tuneup utilities 2010 kullanın her türlü özellik var ne ararsan pc nin 4 kat hızlandığını farketceksiniz

Üst Alt