Pc Mini Game [Reus, Cyto, Tiny Thief ---eklendi--- ]

Sponsorlu Bağlantılar

Legendary.

Legendary.

Üye
Yok ya tıklıyorum açılmıyor :(

Legendary.

Legendary.

Üye
Pcde oyunlar yüklü.Directxde yüklü oluyor. Ama kaldırıp tekrar yükliyim bi :hmmm

Tuba

Tuba

Üye
Pcde oyunlar yüklü.Directxde yüklü oluyor. Ama kaldırıp tekrar yükliyim bi :hmmm
yüklerken sonraki çıkan iki kutucuk var onaarı işaretlemedin mi ?bende ilk onlara iptal ettim açılmadı sonra yükledim açıldı sonra trial filan dedi oyunu kaldırdım yeniden yükledim onları işaretlemeden yükledim açıldı yüklü programlara baktığımda bir tane program yüklenmiş microsoft xna framework 4 istersen oyunu tekrar yükle istersen bu programı yükle bi bakalım çalışacak mı

Legendary.

Legendary.

Üye

yüklerken sonraki çıkan iki kutucuk var onaarı işaretlemedin mi ?bende ilk onlara iptal ettim açılmadı sonra yükledim açıldı sonra trial filan dedi oyunu kaldırdım yeniden yükledim onları işaretlemeden yükledim açıldı yüklü programlara baktığımda bir tane program yüklenmiş microsoft xna framework 4 istersen oyunu tekrar yükle istersen bu programı yükle bi bakalım çalışacak mı

İndirdim. Abla bu ofline kurulum mu? İnternetim yok çünkü. :)

İlk yüklerken dediğin 2 şıklı olan şey geldi. Ne yaptım hatırlamıyorum :hmmm

Açılmadı sildim tekrar yükledim.kuruludu sonra bi yazı geldi evet-hayır diyordu.Game.. Diye program. Yüklemedim. Açılmıyor :allalla: Eve gidince deniycem olmazsa olmaz sorun değil :)

Tuba

Tuba

Üye

İndirdim. Abla bu ofline kurulum mu? İnternetim yok çünkü. :)

İlk yüklerken dediğin 2 şıklı olan şey geldi. Ne yaptım hatırlamıyorum :hmmm

Açılmadı sildim tekrar yükledim.kuruludu sonra bi yazı geldi evet-hayır diyordu.Game.. Diye program. Yüklemedim. Açılmıyor :allalla: Eve gidince deniycem olmazsa olmaz sorun değil :)
Ben bu programı kurmadım oyun kurdu dur deniyeceğim levellar silincek ama bu işi çözelim :D kaldırıp tekrar yükleyeceğim ss alırım :D

- - - Eklendi - - -

oyunu kaldırdım o yüklediği framework 4 üde kaldırdım
oyunu yükledim 4. resimdeki yüklemeyeyi iptal ettim oyun açılmadı ( ilk yüklediğimde de açılmamışdı zaten sonra bu yüklemeyi kabul edince açılmıştı ) Neyse ben kabul etmedim şimdi oyun açılmadı sonra o sana verdiğim framework4 linkteki programı indirdim kurdum oyun açıldı :oke: yükleme sırası ile ss aldım

Resim

1- aynen next e tıkla değişiklik yapma
2- onda da değişiklik yapmadım
3-çarpıdan kapattım kabul etmedim
4 evet e tıkla
5-no thanks e tıkla tamam...

oyun açılmayacak bu şekilde yükleme ile ama Microsoft XNA Framework Redistributable 4.0
bunu yükeldiğinde oyun açılıyor

- - - Eklendi - - -

Eğer 3. resimdeki yüklemeyi kabul edeceksen oradaki 2 tiki kaldırıp kabul et framework'u alırsın diğerleri gelmez :oke: ben öyle yapmıştım :D ikinci kez yükeldiğimde açılmadı diye ama şu an senin için sadece o verdiğimi linktekini yüklersen açılacak oyun :)

Ekli dosyalar

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi

Ben bu programı kurmadım oyun kurdu dur deniyeceğim levellar silincek ama bu işi çözelim :D kaldırıp tekrar yükleyeceğim ss alırım :D

- - - Eklendi - - -

oyunu kaldırdım o yüklediği framework 4 üde kaldırdım
oyunu yükledim 4. resimdeki yüklemeyeyi iptal ettim oyun açılmadı ( ilk yüklediğimde de açılmamışdı zaten sonra bu yüklemeyi kabul edince açılmıştı ) Neyse ben kabul etmedim şimdi oyun açılmadı sonra o sana verdiğim framework4 linkteki programı indirdim kurdum oyun açıldı :oke: yükleme sırası ile ss aldım

Resim

1- aynen next e tıkla değişiklik yapma
2- onda da değişiklik yapmadım
3-çarpıdan kapattım kabul etmedim
4 evet e tıkla
5-no thanks e tıkla tamam...

oyun açılmayacak bu şekilde yükleme ile ama Microsoft XNA Framework Redistributable 4.0
bunu yükeldiğinde oyun açılıyor

- - - Eklendi - - -

Eğer 3. resimdeki yüklemeyi kabul edeceksen oradaki 2 tiki kaldırıp kabul et framework'u alırsın diğerleri gelmez :oke: ben öyle yapmıştım :D ikinci kez yükeldiğimde açılmadı diye ama şu an senin için sadece o verdiğimi linktekini yüklersen açılacak oyun :)
ellerine sağlık süper olmuş bayada zahmete girmişsin:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Legendary.

Legendary.

Üye
Bunlar benim için mi :oha: çok teşekkür ederim. Zaten game hauseyi yükeyemiyorum int yok :islik Verdiğin şeyi kurup deniycem çok teşekkür ederim abla :)

• Beğen
bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
Bunlar benim için mi :oha: çok teşekkür ederim. Zaten game hauseyi yükeyemiyorum int yok :islik Verdiğin şeyi kurup deniycem çok teşekkür ederim abla :)
bi deşimdi dene bakalım bu kez olur büyük ihtimal :)

Legendary.

Legendary.

Üye
Eve gidince ilk işim bu :)

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
Olmuyor :angry: sildim herşeyi tek oyunu yükledim başka hiç bisey gelmedi. Sonra verdiğini yükledim yine olmadı :ehe

Sağlık olsun sağ ol yinede :)

• Beğen
bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor :angry: sildim herşeyi tek oyunu yükledim başka hiç bisey gelmedi. Sonra verdiğini yükledim yine olmadı :ehe

hadi ya yine mi olmadı sana gönderdiğim bendeki kurulu dosyada mı işe yaramadı

• Beğen
Tuba

Tuba

Üye

İşletim sistemi ne ?
Peki birde şunu dene 3. resimdeki ana gelince kutucuklardaki tikleri kaldır ı agree de yükle birde onu deneyebilirsin belki işletim sistemine göre yükler :hmmm

Legendary.

Legendary.

Üye
Xp sp3. Sorun büyük ihtimalle internitin olmadığı içindir :)

• Beğen
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bulamadın dimi temple run çok lazım bana bi bölümünü symbiana portlıycam :sirit:

Üst Alt