Over Clock - Telefonunuzu 800 MHz'ye kadar Overclocklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefon hafızasına mı yüklüyoz bunu bide telefonda bişeyi aktif etmeye gerek var mı son olarakta telefonu overclock programını yükleyince yüklerken karşıma 600 mhz 650 mhz 700 mhz 750mhz 800 mhz seçenekleri geliyo bunların hepsini mi seçiyoz yükledikten sonra bunun aktif olduğunu nerden anlıyoz işlemci hızını gösteren bi program var mı yani görelim ne kadara çıktığını yardımcı olursan sevinirm :hmmm

İşlemci hızını doğru dürüst gösterene rastlamadım. Hepsi 129 MHz diyor. Evet tel. Hafızasına yükle.

PureFood

PureFood

Üye
arkadaşlar telefon hafızasına mı yüklüyoz bunu bide telefonda bişeyi aktif etmeye gerek var mı son olarakta telefonu overclock programını yükleyince yüklerken karşıma 600 mhz 650 mhz 700 mhz 750mhz 800 mhz seçenekleri geliyo bunların hepsini mi seçiyoz yükledikten sonra bunun aktif olduğunu nerden anlıyoz işlemci hızını gösteren bi program var mı yani görelim ne kadara çıktığını yardımcı olursan sevinirm :hmmm

Dostum bi dene bakalım olumlu sonuç alırsan bende deneyeceğim 5800 da :D

mystiery_

mystiery_

Üye
sen bı 200 yap bıde 150 yap kademe kademe ındırelım
yahu zaten 5800da ne yapacagızda o işlemciyi kullanacagız bı autocad,photoshop acamayacağımıza göre ha anca pdf,ofis dosyalarında işe yarar diğer türlü gereksiz güç

blue_dream_25

blue_dream_25

Üye
arkadaşlar 5800 750 mhz ye çıkardım tel uçuyo çok hızlı gerçekten ama 800 çıkarmadım onuda denicem ama tırsıyom :ehe

----------Eklendi @ 13:38:36 ---------- Yazıldı @ 13:36:21 ----------

telefonda fazla ısınmada oolmadı bnde telin ısısı normal isteyen deneyeblr bn denedim walla
800 e çıkarmayı pilanlıyom şimdide :aha:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Ben 700 Yaptım Daha Da Yükseltecem :D

PureFood

PureFood

Üye
arkadaşlar 5800 750 mhz ye çıkardım tel uçuyo çok hızlı gerçekten ama 800 çıkarmadım onuda denicem ama tırsıyom :ehe

telefonda fazla ısınmada oolmadı bnde telin ısısı normal isteyen deneyeblr bn denedim walla

Oha valla mı bende ilk 650 Mhz den başlıcam kesin o zaman deneyince yazarım :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye

bi tek bende mi kasma yaptı ya :D

PureFood

PureFood

Üye

bi tek bende mi kasma yaptı ya :D

Dur bakam bende deneyeyim :D

----------Eklendi @ 14:24:05 ---------- Yazıldı @ 14:10:41 ----------

Eee bu bende sertifika hatası verdi, SISContens ile de denedim güvenilmeyen yüklenemez dedi bu sefer. :hmmm

mangdaşire

mangdaşire

Üye

Eee bu bende sertifika hatası verdi, SISContens ile de denedim güvenilmeyen yüklenemez dedi bu sefer. :hmmm
evet sertifika hatası veriyor.bende arkadaşımda denemiştim onda olmadı.zaten çokta güzel birşey degil.dedim ya,750 ye çıkarttım cihaz açılmadı,800 e çıkartırken artık ödüm patlıcaktı.sadece kasma yapıyor.en güzeli normal hali.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

Hack İstiyor Benim Ki Hackli Direk Kurdum Çıkardım 700 MHZ Ye :oke:

PureFood

PureFood

Üye

Hack İstiyor Benim Ki Hackli Direk Kurdum Çıkardım 700 MHZ Ye :oke:

Uygulama signeddir yazıyor ama ilk mesajda. Sevindim uçuyodur tel :)

----------Eklendi @ 14:52:37 ---------- Yazıldı @ 14:52:11 ----------

evet sertifika hatası veriyor.bende arkadaşımda denemiştim onda olmadı.zaten çokta güzel birşey degil.dedim ya,750 ye çıkarttım cihaz açılmadı,800 e çıkartırken artık ödüm patlıcaktı.sadece kasma yapıyor.en güzeli normal hali.

Ya ama ben denemek istiyorum az hızlansın of :(

durukk96

Üye
arkadaşlar galiba biraz da olsa ramde de artış oluyor.Ben tel. normal mhz de çalıştırırken ramblowda en fazla 52mb görüyordum şu anda 650 mhz de çalışıyor 63 mb görüyorum

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
Benimki hacksiz. IMEI Sign yetecektir bence...

By_Casparov

By_Casparov

Üye
750 mhz kullanıyorum.. Müzik çalar ve net sanki hızlandı gibi.. He bide aio patch kullanıyorum.. bi ara tele çok yüklendim yemin ederm telin sırtına dokunamıyordum bile.. Yarım saat kapalı tuttum düzeldi =)

bluee_06

Üye
arkadaşlar güvenilmeyen sertifika uygulaması yüklenemez diyo benim bunu yapmam lazım lütfen yardım edin nasıl yükleyebilirim :allalla::vur:angry:

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunu hackle veya IMEI sertifikası kullan.

ihsanca

Üye
güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı içerik yüklenemez diyor.

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
IMEIni verip aldığın sertifikadır. Forumda nasıl kullanacağın yazar.

Üst Alt