Öpülecek En Güzel Yer Neresi:)

Sponsorlu Bağlantılar

Öpülecek En Güzel Yer Neresi:)

• Kullanılan toplam oy
    54
Samsun55''

Samsun55''

Üye
Love Prince Senin Actigin Konulara Kopuyorum Ya :kop:

aRdiLê

aRdiLê

Üye
aRkadaŞLar açTığnız konuLara biRaz diKkat edin bu nediR ALLAH Aşkına Ramazan aYında KadiR qeCesi gibi KutsaL bir qüne denK qeitrdiğiniz konuLara baKın Anket yaparkende Konu açarkende bence buradaki adminLerin biraz daha seçici olması lazım üyenin konusuna izin veirken bu anketin bence kilitlenmesi gereK böyLe konularında anketlerinde !...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
aRkadaŞLar açTığnız konuLara biRaz diKkat edin bu nediR ALLAH Aşkına Ramazan aYında KadiR qeCesi gibi KutsaL bir qüne denK qeitrdiğiniz konuLara baKın Anket yaparkende Konu açarkende bence buradaki adminLerin biraz daha seçici olması lazım üyenin konusuna izin veirken bu anketin bence kilitlenmesi gereK böyLe konularında anketlerinde !...

Ense de olmalıydı seçeneklerde... Açıkçası pek yer ayırdetmem ama elbette dudaklar her zaman favoridir :oke:

Gördüğünüz üzre konuda bir admin mesajı var yani konu amacından sapmadıkça kural dışı bir durum yok :)

Konuda bana göre bir problem yok, utanan veya istemeyen genelde bu tür konulara girmiyor herkesin özgürlük veya bakış açısı farklı olabilir saygı duyulmalı bence :)

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi

konu 09.12.2009, 01:48:02 tarihinde açılmış tarafımdan ve konuda kuraldışı bişey göremiyorum, kuraldışı olsa zaten açmazdım veyahut adminler kilitlerdi. Amacımız eğlenmek:oke:

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
şimdi bi bu var

BİDE BU VAR

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
hacı naptın yaw :D

Revengeful

Revengeful