Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan genç

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında alyz tarafından paylaşıldı. Okunma: 3000 | Cevaplanma: 35

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. siteyi gösterirmisin?

2. Arkadaşım internette dolaşan her hurafeye atlamayalım, kabir azabı vardır bunu kimse inkar edemez ama böyle Allah adına mucize üreten din şarlatanlarının ekmeğine yağ sürmek, biz müslümanlara yakışmaz...

işte olayın aslı...

Lanetli kız,Hz.Adem'in Dev İskeleti,Kabir Azabı Ceset! - beysehiraktuel - Blogcu.com

3. Allah günahlarımızı affetsin kimseye kabir azabı göstermesin.Ancak şunu söylemek istiyorum ki islam dini bedene önem vermez o yüzden cesetleri tabutsuz kefenle gömüyoruz kabir azabı çekeçek olsa ruhu çeker ölmüş bedene neden işkence yapılsın??

4. resimleri görünce çok korktum ya dmekki insan ölünce bedeni nasıl oluyor..kesin gözümün önünden gitmeyecek..

5. Sonunda anlayabilmenize çok sevindim :)

6. Arkadaşım fotoğrafın fake olduğu olayı okuyunca anlaşılıyor zaten...

Yıkanıp defnedilen bir mevtanın üzerinde sadece kefen bulunur, peki bu fotoğraftaki cesetin üzerindeki iç çamaşır ne ayak...

7. korkunc bi Foto görünce Ilk önce iç çamaşırına bakmadığım için olsa gerek :)

- - - Eklendi - - -

korkunc bi Foto görünce Ilk önce iç çamaşırına bakmadığım için olsa gerek :)

8. bu fake konu, 2003 yılında rotten.com adlı sitede yayımlandı belçikada ormanda bulunan cesed bir bayana ait öldükten 47 gün sonra avcılar tarafından bulundu. sonra her yere yayıldı saçma sapan konular açılarak yayımlandı, bunu yayımlayan arkadaşa lafım yok belkide bu konuda haberin yoktur

9. nedn turkıye gerıde ozetı bu konuda

10. çok haklısın. Hiçbir şeyi sorgulamadan halkımız her şeye balıklama atlıyorlar.

11. başka yere yazdım pardon

12. tuylerim diken diken oldu tesekuurler paylasim icin gercekten ibretlik bi durum

13. Amin abi cümlemizin

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.