Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan genç

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında alyz tarafından paylaşıldı. Okunma: 3375 | Cevaplanma: 35

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan genç

siteyi gösterirmisin?

Yazan: alyz
  2. Allah günahlarımızı affetsin kimseye kabir azabı göstermesin.Ancak şunu söylemek istiyorum ki islam dini bedene önem vermez o yüzden cesetleri tabutsuz kefenle gömüyoruz kabir azabı çekeçek olsa ruhu çeker ölmüş bedene neden işkence yapılsın??

3. resimleri görünce çok korktum ya dmekki insan ölünce bedeni nasıl oluyor..kesin gözümün önünden gitmeyecek..

4. Sonunda anlayabilmenize çok sevindim :)

5. Arkadaşım fotoğrafın fake olduğu olayı okuyunca anlaşılıyor zaten...

Yıkanıp defnedilen bir mevtanın üzerinde sadece kefen bulunur, peki bu fotoğraftaki cesetin üzerindeki iç çamaşır ne ayak...

6. korkunc bi Foto görünce Ilk önce iç çamaşırına bakmadığım için olsa gerek :)

- - - Eklendi - - -

korkunc bi Foto görünce Ilk önce iç çamaşırına bakmadığım için olsa gerek :)

7. bu fake konu, 2003 yılında rotten.com adlı sitede yayımlandı belçikada ormanda bulunan cesed bir bayana ait öldükten 47 gün sonra avcılar tarafından bulundu. sonra her yere yayıldı saçma sapan konular açılarak yayımlandı, bunu yayımlayan arkadaşa lafım yok belkide bu konuda haberin yoktur

8. nedn turkıye gerıde ozetı bu konuda

9. çok haklısın. Hiçbir şeyi sorgulamadan halkımız her şeye balıklama atlıyorlar.

10. başka yere yazdım pardon

11. tuylerim diken diken oldu tesekuurler paylasim icin gercekten ibretlik bi durum

12. Amin abi cümlemizin

Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan genç konusuna benzer içerikler

1. Kabirde Konuşan Genç...

Takva sahibi olmak, hayatın her döneminde güzel. Ama fırsatlar çağı gençlikte bir başka güzel. Güce, kuvvete, güzelliğe rağmen günahlardan sakınanların mükafatı ebedi mutluluk. Hayatın baharı şeytana satılmazsa, sonsuz bahar bir adım ötede. Hz....
  2. öldükten sonra

-Biraz daha ışık. Aha ışıklar geldi. Amaninnn biraz daha huri. Neyse günahı öderiz abi... -Bi dakka ya ben öldüysem senin ne işin var lan burda Tolga - aynı arabadaydık -Ha ondan ben de diy.... -Şişşşt, kırmızı donlu arkadaşım bakar mısın...
  3. Kabirde Konuşan Genç ....

Takva sahibiolmak hayatın her döneminde güzel Ama fırsatlar çağı gençlikte birbaşka güzel Güce kuvvete güzelliğe rağmen günahlardan sakınanlarınmükafatı ebedi mutluluk Hayatın baharı şeytana satılmazsa sonsuzbahar bir adım ötede Hz Ömer'in...
  4. öldükten sonra neler olur

Ölüm anında ruh, bu dünyadaki insanların içinde yaşadıkları boyuttan ayrılırken, geride cansız bedenini bırakır. Deri değiştiren canlılar gibi, bu dünyadaki bedenini geride bırakır ve asıl hayatına doğru ilerler. Ancak geride kalan bedenin...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 11:20:28