O Şimdi Asker / Hayırlı Tezkereler Kurtoğlu85

Sponsorlu Bağlantılar

jöly

Üye
hayırlı teskereler Kurtoğlu85...hayılısıyla git gel inşallah...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
abicim hayırlı tezkereler inşallah :)
özleleyez seni kendine iyi bak
fırsatını bulduğunda uğrarsın artık:)

Yasminozz

Yasminozz

Üye
yaa nesini özliceksiniz Allah ın kavgacısı işte... :P:

gidince 40 gün 40 gece parti yapılcak maxide... :D :D

Pure Life

Pure Life

Üye
:aglakavgalarını bile özleyecegim helebir gel o zaman görürsün sen allah sagsaglım hayırlı bır sekilde gelmeni nasip etsin bizi burada merakda bırakma arkadaşım fısat buldukça mesaj at:agla:agla:agla:(:(

kurt bey

kurt bey

Üye
hayırlı teskereler Kurtoğlu85...hayılısıyla git gel inşallah...
Teşekkür ederim jöly gitmeyi nasip eden rabbim dönmeyide nasip eder inşallah

abicim hayırlı tezkereler inşallah :)
özleleyez seni kendine iyi bak
fırsatını bulduğunda uğrarsın artık:)

Sağol anıl kardeşim seninle görüşmek nasip olmadı ama döndüğümde görüşmek isterim. Bende sizleri özliyicem :(

yaa nesini özliceksiniz Allah ın kavgacısı işte... :P:

gidince 40 gün 40 gece parti yapılcak maxide... :D :D
:bann::bann:

Dj Airmax™;1017750' Alıntı:
:aglakavgalarını bile özleyecegim helebir gel o zaman görürsün sen allah sagsaglım hayırlı bır sekilde gelmeni nasip etsin bizi burada merakda bırakma arkadaşım fısat buldukça mesaj at:agla:agla:agla:(:(

Sağol kardeşim. İnşallah nete girme fırsatım olursa muhakkak uğrayacağım 2. ailem olan maxi ye :)

Yasminozz

Yasminozz

Üye
beni banlıyomusunn.... :( :(

tamam al mektuplarını ver mektuplarımı...bu iş burda biter... :D :D

elmyra

Üye
murat sen olmayınca ben kime msnden kamera acıp fikir soracam
kimi kızdıracam inan su msn de ekli olduğun 8 ay içinde sanki benim kardeşimdin

yeri geldi kızdım küstüm ama sen inan benim içinn cok değerlisinn

simdiden hayırlı teskereler allah saga salim gidip gelmeyi nasip etsin bizi habersiz bırakma olurmu
sanki netten forumdan tanıdığım biri değilde kendi canım ciğerim kendi akrabam gidiyor offffffff:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla

kurt bey

kurt bey

Üye
murat sen olmayınca ben kime msnden kamera acıp fikir soracam
kimi kızdıracam inan su msn de ekli olduğun 8 ay içinde sanki benim kardeşimdin

yeri geldi kızdım küstüm ama sen inan benim içinn cok değerlisinn

simdiden hayırlı teskereler allah saga salim gidip gelmeyi nasip etsin bizi habersiz bırakma olurmu
sanki netten forumdan tanıdığım biri değilde kendi canım ciğerim kendi akrabam gidiyor offffffff:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla

arzucum zaten slow moddayım beni tam havaya sokuyosun ağlicam ha. :) Biliyorsun sende benim için çok değerlisin. Aras sıra atışsakda kuzimsin sen benim. Fırsatım oldukça habersiz bırakmam inşallah görüşürüz. :)

elmyra

Üye
:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla:agla

kurt bey

kurt bey

Üye
o 288 kıta şiirin ilk bölümüydü gerisini mektupla yazar yazar gönderirim zaten son kıtayıda anca tezkereyi aldığım güne yetiştiririm büyük ihtimal:ehe

Yasminozz

Yasminozz

Üye
o 288 kıta şiirin ilk bölümüydü gerisini mektupla yazar yazar gönderirim zaten son kıtayıda anca tezkereyi aldığım güne yetiştiririm büyük ihtimal:ehe

15 ay da anca bitcek kadar hislisin yanii....bu kadar hayran olduğunu bilmiyodum bana...nalan görmesin ve duymasın bunları.... :P::P: :ehe :ehe :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
inşallah döndüğünde görüşürüz abicim :oke:
hadi hayırlı tezkereler

mservank

mservank

Üye
Sağ salim dön inşallah.Yorumlarını,mizahi yönünü ve kaliteli kişiliğini özlücem.

Üst Alt