numaranızı tuş kombinasyonu ile öğrenme

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında bilge_adam tarafından paylaşıldı. Okunma: 3169 | Cevaplanma: 23

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. numaranızı tuş kombinasyonu ile öğrenme

kafan güzelken numaran aklına gelse ne olacak :D :kıskıs:

Yazan: MINYON
  2. Bilmiyodum guzelmis

3. ooo süperms :-) :)

4. teşekürler

numaranızı tuş kombinasyonu ile öğrenme konusuna benzer içerikler

1. n73 Tuş kombinasyonu sorunu

merhaba arkadaşlar n73'üm var 1 aydır internete girdigimden önce hiç böyle bi sorunla karşılaşmamıştım mesela 2'ye basıyorum 7 çıkıyo format atamıyorum o yüzden birde kareye basınca kısa menü ve sağ joystick direk tıklama görevini aldı konuyla...
  2. :) FİFA 11 Tuş Kombinasyonu.

Evet Arkadaşlar Fifa 11 için Tuş ayarlarını paylaşıyorum..Bi Teşekkürü hor görmeyin !
  3. Nokia n9un kilit tuş kombinasyonu

nokia n9 un kilidini açarken sağa sola yukarı ve aşağı kaydırarak açıyoruz . bu tuş kilidi açma olayı symbian 3 te olma ihtimali varmı ?:sirit:
  4. Tuş kombinasyonu girerek ekranı açmak.

Arkadaşlar android telefonlarda genelde şifre koyulur ama benim aradığım şey telefon açık iken ama ekranı sönükken belirli bir tuş şifresi koyacağız şifre girilmeden siyah ekran renklenmiyecek . Anlatmak istediğim şu diyelim ekranın altında 3...
  5. [Nokia N8-00]4 tuş kombinasyonu ile format attım , fotog. video düz. silindi [YARDIM]

Evet arkadaşlar , Nokia N8-00 kullanıcısıyım 4 tuş kombinasyonu ile format attım telefona atmaz olaydım magaza pdf okuyucu vs bir çok telefonun içerisindeki uygulamalar silindi.Mağazayı haritaları falan tekrardan yükledim ama o çok kullandığım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Temmuz 2015 Cuma - 0:29:19