numaranızı tuş kombinasyonu ile öğrenme

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında bilge_adam tarafından paylaşıldı. Okunma: 3474 | Cevaplanma: 23

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. numaranızı tuş kombinasyonu ile öğrenme

kafan güzelken numaran aklına gelse ne olacak :D :kıskıs:

Yazan: MINYON
  2. Bilmiyodum guzelmis

3. ooo süperms :-) :)

4. teşekürler

numaranızı tuş kombinasyonu ile öğrenme konusuna benzer içerikler

1. n73 Tuş kombinasyonu sorunu ( 15 Kasım 2009 | Symbian S60v3 Destek )

merhaba arkadaşlar n73'üm var 1 aydır internete girdigimden önce hiç böyle bi sorunla karşılaşmamıştım mesela 2'ye basıyorum 7 çıkıyo format atamıyorum o yüzden birde kareye basınca kısa menü ve sağ joystick direk tıklama görevini aldı konuyla...
  2. :) FİFA 11 Tuş Kombinasyonu. ( 8 Ocak 2011 | PC Oyunları )

Evet Arkadaşlar Fifa 11 için Tuş ayarlarını paylaşıyorum..Bi Teşekkürü hor görmeyin ! [IMG]
  3. Nokia n9un kilit tuş kombinasyonu ( 1 Ocak 2012 | Symbian^3 Genel )

nokia n9 un kilidini açarken sağa sola yukarı ve aşağı kaydırarak açıyoruz . bu tuş kilidi açma olayı symbian 3 te olma ihtimali varmı ?:sirit:
  4. Tuş kombinasyonu girerek ekranı açmak. ( 29 Ekim 2012 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

Arkadaşlar android telefonlarda genelde şifre koyulur ama benim aradığım şey telefon açık iken ama ekranı sönükken belirli bir tuş şifresi koyacağız şifre girilmeden siyah ekran renklenmiyecek . Anlatmak istediğim şu diyelim ekranın altında 3...
  5. [Nokia N8-00]4 tuş kombinasyonu ile format attım , fotog. video düz. silindi [YARDIM] ( 12 Mayıs 2013 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Evet arkadaşlar , Nokia N8-00 kullanıcısıyım 4 tuş kombinasyonu ile format attım telefona atmaz olaydım magaza pdf okuyucu vs bir çok telefonun içerisindeki uygulamalar silindi.Mağazayı haritaları falan tekrardan yükledim ama o çok kullandığım...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 13:22:16