Telefon Tavsiyesi Note 5 mi S7 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Note 5 mi S7 mi?
Sizce hangisini almalıyım?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
S7.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM
furyzer0

furyzer0

Üye
S7 daha güncel bir cihaz

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
S7

• Beğen
seyamkk

seyamkk

Üye
Gm5 plus

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
s7 ama bu kadar para verirken note 7 de düşünebilirsin

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: seyamkk, MaxipmaN, furyzer0 ve 1 kişi daha
byAndroid

byAndroid

Üye
S7 her türlü

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Polymath

Polymath

Üye
S7 edge

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Note 5

• Beğen
man20

man20

Üye
S7 almalısın.

• Beğen

lock66

Üye
1.5 ay önce aynı çelişkiyi yaşayıp note 5 aldım memnunum hiç bir sıkıntım yok gönül rahatlığı ile alabilirsin tavsiye ederim

• Beğen

MaxipmaN

Üye
s7 tabiki.

• Beğen
vegatablo

vegatablo

Üye
Kardeş kesinlikle s7

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

lock66

Üye
Neden s7 peki

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
telefon istiyorsan S7
hem Telefon hem tablet istiyorsan NOTE 5 !!!

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Güncelleme meraklısı isen S7. Kalem istersen Note5. Daha iyi kamera ve suya dayanıklılık istersen S7.

• Beğen
Tepkiler: kiko60 ve KAYIP-ADAM
avast

avast

Üye
Şimdi s7 sanırım 2800 dü note 7 3500 diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam. Arada az sayılmayacak bi fiyat farkı var. Ben olsam note 7 almam uani fiyatlar çok yükseliyor ama hali hazırda note 5 in üst modeli çıktı ama s7 nin üst modeli çıkmadı hala flagship s7 daha alınabilir gibi tabi note un bataryası vs saymıyorum

• Beğen

lock66

Üye
Üst modeli çıkmışta olsa bence note 5 çünkü dönemimizde büyük telefonlara ilgi artıyor mesela apple artık iphone yapunca artık plus modelini de çıkarıyor ve bunlar note 5 le aşağı yukarı aynı boyutta. Görüntükalitesi ve note 5 kamerasındaki pro mod küçümsenmeyecek derecede iyi odaklama problemi yok ve note5 leri 2000 liraya alabilirsin fiyat olarakta fayet iyi. Bunun dışında zaten note 7 nin çıkma nedenine rakamı büyütmek deniyor s serisi ile aynı anda 8 olan cihaz tanıtılacaktır note5 ile 7 arasında da güvenlik dışında bi fark göremedim ben o da gözden tanıma vs. İlk kez denendiği için çok üst düzey bir kalite olacağını da sanmıyorum. Şu ana kadar yüz tanıma vardı. Alakasız birinin yüzüne bile açıyordu ilk denemede bunun iyi çalışmasından şüpheliyim. Hem fiyat açısından hemde pişman olmayacağın bir telefon olacağı için bir note 5 kullanıcısı olarak tavsiye ederim. Gold kullandığım için ortamlarda da üst düzey dikkat çekiciliği oluyor :eksiyuz::eksiyuz:
Şarj noktasında da 1 günü sorunsuz çıkarıyor tabi oyun oynamana vs. Göre değişir. Sabah 9 da %100 iken aldım saat 18.30 şarjım tam %51 ve sürekli whatsapp instagram twitter kullanıp online clash of clans oyununu oynuyorum. Çok olmasa da internette de geziniyorum. Sonuç olarak tavsiye ederim

• Beğen
avast

avast

Üye
Şimdi note 5 teki manuel kameranın aynısı s6 dada varken s7 de yokmudur sizce misal appledan örnek alalım eski teknoloji olarak sayılıyor her yeni cihaz çıktıgında bir önce çıkan note 5 kötü demiyorum kesinlikle üst düzey bi cihaz lakin elenizde note5 olabilir ama bunun için s7 den şöyle iyi böyle iyi demeye gerek yok zira semtetik testler pek birşey ifade etmesede sentetik testlerde bile farkediyor s7 nin ggücü. S6 edgemi note 5 mi desemiz düşünmeden note 5 derim lakin s7 note y ten iyi bunu kabul edelim basit bi örnek s6 varken note5 vardı note 7 varken s7 var yani

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu ve KAYIP-ADAM