Note 2[4.3] Kurulumu En kapsamlı Anlatım[HATASIZ ŞEBEKE+ WİFİ+ ROOT!+ KNOX'U KALDIRMA]

Sponsorlu Bağlantılar

mrdn_4747

mrdn_4747

Üye
Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim ilk denememdi ama sizin sayenizde başarılı oldu

Son düzenleme:

vagrantleo

Üye
S.A Arkadaşlar dün note 2 telime güncelleme geldi ve yapmasaydım keşke diyorum kurulum bittikten sonra şebeke iptal oldu pek bilemediğim için telefoncuarkadaşım yardım etti arabistan romunu kurmuş dediğine göre tamam 4.3 sorunsuz çalışıyor memnunum fakat tıkladığımda supersu durduruldu diyor her defasında,, yazılım güncellemeyle gelen knox engel oluyormuş madem tel rootlandı neden titanium bakup ı kurduğumda '' üzgünüm root yetkisi sağlanamadı diyor nasıl olacak çözümü varmıdır bikaç denileni yaptım ama olmadı root expl.da silmedi knoxsu:(

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
S.A Arkadaşlar dün note 2 telime güncelleme geldi ve yapmasaydım keşke diyorum kurulum bittikten sonra şebeke iptal oldu pek bilemediğim için telefoncuarkadaşım yardım etti arabistan romunu kurmuş dediğine göre tamam 4.3 sorunsuz çalışıyor memnunum fakat tıkladığımda supersu durduruldu diyor her defasında,, yazılım güncellemeyle gelen knox engel oluyormuş madem tel rootlandı neden titanium bakup ı kurduğumda '' üzgünüm root yetkisi sağlanamadı diyor nasıl olacak çözümü varmıdır bikaç denileni yaptım ama olmadı root expl.da silmedi knoxsu:(
rootu kaldır Telefona Custom CWM yükle

~~ 7)NOTE 2 için Telefonu Rootlama İşlemi ~~

Root Nedir ?

Root nasıl windowsu crackleriz birnevi telefonu crackleme işlemi gibidir. Samsungun orjinal romunda izin verilmeyen ayarları ve uygulamaları yüklemek için yapılması gereken telefonu çok daha detaylı kullanmamıza izin veren erişim aracıdır.
4.3 herkes rootu odinle kuruyor knox uygulması rootun kurulmasını engelliyor google playdan güncelleyin vs diyor herkes ama bugun farkli bi yol izleyerek sorunuz rootu kuracaz

verdiğim UPDATE-SuperSU-v1.65 elefonun hafıza kartına atıyoruz ve telefonu SES AÇMA + MENÜ + GÜÇ tuşlarına basarak açıyoruz .

Apply update from external'dan yükleyin(çıkmayanlar için install zip from sdcard -choose a zip from external sdcard dan yüklesin-) reboot system now deyin işlem bitti.

Telefon açılınca sUper su durduruldu uyarısı vercek google playden güncelledim, güncelleme sonrası super su açılınca "normal" i seçin ve knox u kapatayımmı diye sorcak kapatın
:nargile:

hakmen

Üye
Orijinal Roma root olmuyor galiba ben de beceremedim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Orijinal Roma root olmuyor galiba ben de beceremedim

neden olmasın kardeş tarif ettğim gibi yapılınca gayet sorunsuz çalışmaktadır

hakmen

Üye
Aynısını yaptım supersu durduruldu hatası veriyor ve marketten güncellemiyor . Orijinal türkçe romu kullanıyorum. Zaten cwm de imzalamayla alakalı hata gösterip kırmızı yazılar ile olmadığını söylüyor

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Aynısını yaptım supersu durduruldu hatası veriyor ve marketten güncellemiyor . Orijinal türkçe romu kullanıyorum. Zaten cwm de imzalamayla alakalı hata gösterip kırmızı yazılar ile olmadığını söylüyor

cwm kurup hafıza kartından verdiğm supersu zipi kurdunmu?

hakmen

Üye
Cwm yi Mobile odinden kurabilirmiyiz. Sanırım cwm yi yükleyemedim

hakmen

Üye
Ama onun da root lu olmadı gerekiyor değil mi. :-( Neyse sanırım pazartesi deneyeceğim. Ilginc çok teşekkürler

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi

hakmen

Üye
Şu An yanımda bilgisayar yok. O yüzden cwm yi odinden kurmam gerekiyor. Sanırım pazartesi olabilir. Deneyinde haber veririm. Teşekkürler

vagrantleo

Üye
cici60 arkadaşım eline emeğine sağlık yaptım ve de oldu.teşekkür ederim :)

Ferzan

Ferzan

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: cici60

hakmen

Üye
teşekkürler dün baya bir uğraştırmıştı şimdi rootladım. bişey daha sorabilir miyim. knox sayacında 1 gözüküyor. knoxu sildiğimde bu bölüm de silinirmi? bir de ola ki tekrar official 4.3 kurmayı istersem (odinle) tekrar kurabilirmiyim. teşekkürler

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dün baya bir uğraştırmıştı şimdi rootladım. bişey daha sorabilir miyim. knox sayacında 1 gözüküyor. knoxu sildiğimde bu bölüm de silinirmi? bir de ola ki tekrar official 4.3 kurmayı istersem (odinle) tekrar kurabilirmiyim. teşekkürler
o sayac asla silinmez çözüm bulunamadı halen

suphesizyol

Üye
Bende 4.3 vardi wipe yapip 4.1.2 yukledim ve paylastiginiz mj9 modemi flashladim hem sebeke hem wifi var simdi tesekkurler

Üst Alt