Nokia'dan yeni zil sesini besteleyene 10.000 dolar!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nadir_89

nadir_89

Üye
idm yüklerseniz pc ye müziğe tıkladığınız an üzerinde indirme butonu çıkar (internetexplorer)bence 14. Güzel olmuş parayı hakediyor

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
idm yüklerseniz pc ye müziğe tıkladığınız an üzerinde indirme butonu çıkar (internetexplorer)bence 14. Güzel olmuş parayı hakediyor

İDM oradakileri yakalayamıyor. (İndirme butonu çıkmıyor)

nadir_89

nadir_89

Üye
İDM oradakileri yakalayamıyor. (İndirme butonu çıkmıyor)
ben öyle indirdim kardeş son versiyon yüklü ekranın sol üst köşesinde çıkıyor buton gerçi idm her pc de aynı çalışmıyor nedense bilmiyorumama ben indiriyorum o şekilde 4. Ve 14. Parçaları indirdim en iyisi onlar gibi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
ben öyle indirdim kardeş son versiyon yüklü ekranın sol üst köşesinde çıkıyor buton gerçi idm her pc de aynı çalışmıyor nedense bilmiyorumama ben indiriyorum o şekilde 4. Ve 14. Parçaları indirdim en iyisi onlar gibi

Ben de normalde her sitede IDM ile indiriyorum ses ve videoları.
Ancak dün akşam nokia'nın sitesinde dinlerken indir butonu çıkmadı bir türlü.
Bilmiyorum belki de geçici bir sorundu. O yüzden kaydederek indirdim.

mstf_l

mstf_l

Üye
bulutsuz gece sunları 4shared e koyabilirmisin merak ettim yav :)

mfb2

mfb2

Üye
    Konu Sahibi
bendede IDM 6.7 build 8 yüklü indirme link i çıkmıyor normalde ne izlesem dinlesem çıkar lazım olan şeyde çıkmıyor :D

----------Eklendi @ 11:45:31 ---------- Yazıldı @ 11:38:27 ----------

Buyrun o listedekilerden 9 tane daha seçtim...
Umarım beğenirsiniz :oke:

Harıka dostum ellerine sağlık

aydnzara

Üye
Türkish kolbastı remix yapalım :ehe:

mstf_l

mstf_l

Üye
yav biri 4shared koysun bilgisayardan girenler zor bisey degil yapıverin bi zahmet

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
yav biri 4shared koysun bilgisayardan girenler zor bisey degil yapıverin bi zahmet

Al arkadaşım, hotfile'a yüklediklerimi senin için tek tek 4shared'e yükledim.
İyi dinlemeler/indirmeler.

a)

b)

d)

e)

f)

g)

h)

i)

Masha

Masha

Üye
İşletim sistemini değiştirsin yeniden üst sıralara çıksın ben bedavaya yaparım :D

mstf_l

mstf_l

Üye
sagol kardes tek tek yapmasanda olurdu sadece hotfile de geri sayım oldugu icin oyle istemistim ama yine de sagol eminim ki cok kisinin isine yarar bunlar

MksDevoO

MksDevoO

Üye
Sitedeki müziklerin çoğu güzelmis bea :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Nokianın orjinal zil tonuna ROCK tarzı müzik efektleriyle desteklenmiş versiyonu eklenebilirse süper olur. Gitardan nefret ediyorum.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Nokianın orjinal zil tonuna ROCK tarzı müzik efektleriyle desteklenmiş versiyonu eklenebilirse süper olur. Gitardan nefret ediyorum.

Bir sürü rock versiyonu eklemişler zaten...

Hatta 1-2 yıl önce ben youtube'de Nokia'nın bağlama/şelpe versiyonunu dinlemiştim :D

[video=youtube;Dh7VGooKGqA]http://www.youtube.com/watch?v=Dh7VGooKGqA[/video]

joker19

joker19

Üye
Şarkıları Dinledikten sonra Internet Explorer ın Geçmiş klasöründe bulabilirsiniz. Ben bu şekilde aldım ;)

mfb2

mfb2

Üye
    Konu Sahibi
Beyler cepten girince direkt kaydet diyor eğer o sitede beğendiğiniz melodi olursa cepten tıklatın :naughty:

SilentOne

SilentOne

Üye
şelpe hoşum GİTTİ YHa

01kubi

01kubi

Üye
ya şu arabik ve oryantal nokia melodilerini göndersek:)

Aege

Aege

Üye
telefondan girenler opera mobile'dan girsinler.çalma tuşuna bastığınızda indiriyor.En çok beğenilen 1700 civarlarında bir müzik vardı orkestra müziği ama ben çok beğenmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt