Nokıa yeni çıkan modeller ve tüm güncel sürümler için system hack ( 9.1 - 9.2 - 9.3 )

Konu, 'Symbian Destek' kısmında GoDLoVe tarafından paylaşıldı. Okunma: 18649 | Cevaplanma: 26

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. NOKIA YENİ ÇIKAN MODELLER VE TÜM GÜNCEL SÜRÜMLER İÇİN SYSTEM HACK ( 9.1 - 9.2 - 9.3 )

ARKADAŞLAR 5320 v. 3.25 te de denedim ve kesin olarak bi sonuç aldım.bu yöntem tüm yeni modeller içinn geçerlidir.herkese duyrulur..konuyu ilk önce 6120 için açmıştım.ARTIK TÜM YENİ MODELLER SORUNSUZCA UYGULAYABİLİR......

İŞTE LİNK

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...stem-hack-sorunu-halloldu-sonunda-196402.html
  2. bu n73 te işe yarar mı? bide bu ne işe yarıyor?:)
  3. n 73 te de işe yarar ama önce secman i dene.olmazsa bunu yaparsın.ne işe yaradığına gelirsen şu işe yarıyo : erişemediğin system klasörlerine erişebilmeni sağlıyo ve c:/sys/bin kklasörüne attığı installserver.exe dosyası ile sertifikalı, sertifikasız, süresi geçmiş ve bunun gibi hata vererek yüklenmeyen programlar bi daha hata vermiyo...yani uyumlu olan herşeyi yüklüyo...bu kadar güzellik yapmış program yeter de mi _?
  4. eyvallah gardaş verdğin bilgilerden ötürü
  5. sağolasın gardaşım varolasın...
  6. MK adamım mahalesef n79 u daha doru düzgün hackleyen cıkmadı hele hele 20.175 ile nokia kendını guvenceye aldı her konuda işe yaramaz bence ama olursa güzel olur bys :D:D
  7. saolasın :oke:
  8. süper
  9. Electronic kardeşim benim bu programın işi bu.yani system klasörlerine erişimi sağlamak.sen bu programı kurup çalıştırabildikten sonra her şey hallolacak.eğer bunları yaptıktan sonra diğer proları yüklerken süresi geçmiş-sertifika hatası-cart hatası-curt hatası alırsan bana dön ben sana yardımcı olucam....
  10. deneyelim kardeş bakalım işe yarayacakmı
  11. yine de sen sonuçtan haberdar etmeyi ihmal etme.dene olursa haber ver olmazsa da haber ver. :yuru
  12. Ben başka bir anlatım ile HelloOx kullandım ama N79'da çalışmadı, N79'da sorunsuz yapan birisi var mı?
  13. Arkadaşım N79 da farklı bir yöntem var .rmp uzantılı dosylarla yapılıyor yanılmıyorsam.. Araştır bulursun
  14. teşekürler...
  15. VERSIYON-300.34.56 11-12-2008 RM244 Nokia E51 (02) en son versiyonlarda ise yaramiyor
  16. teşekkürler ama linki göremedim
  17. nokia 6220 c v5 yazılımı yuklu bunda olurmu?
  18. Paylaşım için sağol ayrıca ben de amasyalıyım
  19. link nerde beyler
  20. link demişsin link tıklanmıyoo
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. nokaı en son cıkan modelleri