Nokia Yazılım Güncelleme (n70 n71 n72 n73 n75 n80 n90 n93 n95 e50 e60 e61 e62 e70 vb)

Sponsorlu Bağlantılar

kemancım

kemancım

Üye
Belirttiğin sitede mercek falan yok ayrıca infoyuda bulamadım belki ben bulamadım ama haber vermek istedim.

tamircim

tamircim

Üye
Kardeş benim n70 var önce bu işlemeleri yapmadan güncelleme yaptım tlf ingilizce oldu sonra senin tarifi gördüm product code'u değiştirdim tekrar güncelleme yapmaya çalıştığımda tlf için yeni güncelleme olmadığı için tekrar güncelleme yapamadım.
Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşım şimdiden teşekkür ederim.

ken_an2

Üye
bende aynı duruma düştüm ve çıkamıyorum n73 ü güncelledim ing oldu nemesisle kodu değiştirdim güncelleme yapamıyorum çık tuşu geliyor son güncellemenin kaldırılması veya çözümü bilen varmı

ilicali52

Üye
kardeş çok sağol

--------------- Ekleme ---------------

n70'im deki dil sorununu sayende hallettim.çok sağol.emeğine,beynine sağlık.

tatlicocuk_35

tatlicocuk_35

Üye
ben güncelleme yaptıım sırada telefonu tekrar kapatıp açın diyor ama ben telefonu kapatamıyorum .. bataryayı çıkarıyorum takıyorum usb kablosunu takıyorum ama sürekli aynı işlemi yapıyorum olmuyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuzz:(((

O-Xan

O-Xan

Üye
ben güncelleme yaptıım sırada telefonu tekrar kapatıp açın diyor ama ben telefonu kapatamıyorum .. bataryayı çıkarıyorum takıyorum usb kablosunu takıyorum ama sürekli aynı işlemi yapıyorum olmuyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuzz:(((

Bataryayı çıkardığın halde kapanmıyor mu ? Biraz yalan gibi geldi de...

Telefonun modeli nedir acaba ?

O-Xan

O-Xan

Üye
N80 Yazılımını güncelledim, kendisi otomatik Türkçe oldu zaten :) Bu yüzden güvenilir telefonculardan alın telefonunuzu, başınıza iş açmayın.

conqueror5

Üye
Bataryayı çıkardığın halde kapanmıyor mu ? Biraz yalan gibi geldi de...

Telefonun modeli nedir acaba ?

gerizekalı bataryayı çıkartınca kapanmıyor dememiş zaten... kapatmak için bataryayı çıkartıyormuş...

karamaske2911

Üye
Arkadaşlar benim telefonum yurtdışından geldi yalnız usb kablosunu bağladığımda okumuyor bilgisayar. Hiç bir tepki vermiyor, aynı durum yurtdışından gelen tüm x3 telefonlarımda var. Nasıl çözebilirim aceba?

uykuculinux

Üye
slm arkadaslar bana rusca ve turkce 2 sı bır arada dıl kodu lazım n95 ıcın bılen varmı

sitemkral

Üye
ya ben n73 e güncelleme yaptım en sona yetişmedem telfon kablo bağlantısı kendi kendiliğinden kesildi ve işlem tamam oldu sonrada güncelleme olmadı dedim yinede tekrar güncelliyim sonrada 15 dk bekle dedi ben dedim yine olmaz galiba kablosunu çektim daha telefon açılmıyor neden acaba bana bir yardımcı olabilrmisin arkadaşalr yardım için memnun olurum

bozkurt99

Üye
Arkadaşlar nokia c6 nın dil kodu nedir??

tired66

tired66

Üye
kardeş bana nokia 9300 türkçe dil kodu lazım

lutfugur

lutfugur

Üye
saol kardeş...

rkap

rkap

Üye
ellerine sağlık

reload1980

Üye
n73 me icin dediklerini uyguluyorum ama bir turlu cep telefonu ile baglanti kuramiyorum ?? sorun nerede acaba ???? error hatasi veriyor S: nemesis

Üst Alt