Nokia WP8 GDR2 BETA hakkında [Guncelleme 03/04/2013]

Sponsorlu Bağlantılar

nanotex

nanotex

Üye
Çok iyi haberler g eliyor.. Umarım hızlı gelişme gösterir işletim sistemimiz. ve buna paralel olarak da uygulamalar gelişir ve şu fandroidçileri sustururuz :)
Bir uygulamanın altında fix olarak on Apple Store ve on Google Play yazıyor indirmek için. Bunun yanında Windows Phone yazısını da görmek istiyorum artık.

• Beğen
Tepkiler: n000k

blackss

Üye
Lumia 920 kullanıyorum Bi kaç eksiği

Bende şarj çok çabuk bitiyor umarım bu güncelleme ile düzelir

Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

PureFood

PureFood

Üye
Çok iyi... Müthiş.. İnanılmaz.. Daha ne diyeyim şu temizleme özelliği falan harbiden artık sistemin oturduğunun kanıtı.. Meyvelerini yiyoruz Windows Phone 8'in şimdi.. :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Çok iyi... Müthiş.. İnanılmaz.. Daha ne diyeyim şu temizleme özelliği falan harbiden artık sistemin oturduğunun kanıtı.. Meyvelerini yiyoruz Windows Phone 8'in şimdi.. :D

fazla heyecanlanmana gerek yok daha yeni başladik:kop:

serecans

serecans

Üye
Sizi nasi kiskaniyom varya en kisa zamanda bende alicam ama rusya dan türkçe dil desteği varmidir ki

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, nanotex ve serecans
katil_197

katil_197

Üye
Sıper

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
Lumia 920 kullanıyorum Bi kaç eksiği

Bende şarj çok çabuk bitiyor umarım bu güncelleme ile düzelir

Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

jarz çabuk derken ben sabah fişten çekiom toplan 3 saat otobuste muzik veya dizi izlerim butun gun 3g açık mesajlasıom falan face maxicepe girerbakarım arada aksam 8 gibi wifiye gecerim eve geldigim için online film izlerim gece 1 benim jarz %10 20 arası degişiyo bence gayet iyi

- - - Eklendi - - -

uygulamaları hafıza kartına yuklemek için bi eklenti varmı bide?

pirenuri

pirenuri

Üye
Canı yerim ali kemal abi saol konu için gece gece moralimi düzelttin

yasirtaha

yasirtaha

Üye
bu navideki şuan bulunan sürümü yüklesek türkçe kullanabilirmiyiz acep:D

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ali kemal abi ellerine sağlık seviyoruz seni heyecanlandırdın bizi umarım en kısa zamanda kavuşuruz buna :good:

MaxipmaN

Üye
o kadar sövüyorum ama namussuz 920 ilgimi çekiyor bir şekilde

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

bu navideki şuan bulunan sürümü yüklesek türkçe kullanabilirmiyiz acep:D

Başka bir ülkeye ait varyantı yüklersen "mobil sinyal ve veri" de dahil olmak üzere çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsin. Biraz daha beklemende fayda var. Zaten belirttiğimiz gibi şu an sadece test aşamasında. Navifirm'den pek çoğunu geri çektiler. Nisan ayından itibaren dağıtılmaya başlayacağı söyleniyor.

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
Hep lumia 920 hakkında paylaşım arkaadas birazda 820 hakkı da konuşun 820 için güncelleme ne zaman gelecek guncellemedki yenilikler neler anlatın bakalım..:) :) :)

mühendis_bey

Üye
Aynen katılıyorum size ancak bu konunun adı yanlış çünkü lumia 920 ye özel bir güncellemeden bahsedilmiyor bu konuda ve lumia 920 ye gelen tüm Windows güncellemeleri lumia 820 ye de gelir rahat olun
Hep lumia 920 hakkında paylaşım arkaadas birazda 820 hakkı da konuşun 820 için güncelleme ne zaman gelecek guncellemedki yenilikler neler anlatın bakalım..:) :) :)

yasirtaha

yasirtaha

Üye

o zaman yerimizden kıpırdamayalım lüzumu yok şimdilik

- - - Eklendi - - -

Başka bir ülkeye ait varyantı yüklersen "mobil sinyal ve veri" de dahil olmak üzere çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsin. Biraz daha beklemende fayda var. Zaten belirttiğimiz gibi şu an sadece test aşamasında. Navifirm'den pek çoğunu geri çektiler. Nisan ayından itibaren dağıtılmaya başlayacağı söyleniyor.

şimdilik bekleyelim o halde

serinaga

serinaga

Üye
820'ye yok mu ki ?

hiphop8

Üye
Dün geldi benim telefonuma bu. 3 ayrı güncelleme olarak.
Ekran+Dokunma
Kamera
bir şey daha vardı fakat adını unuttum :D

PureFood

PureFood

Üye
Nokia hesabı vardı :D

Üst Alt