Nokia Wahoo | Yeni Kapaklı Cep Telefonu

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında Ue-Gazi tarafından paylaşıldı. Okunma: 60430 | Cevaplanma: 2

1. Nokia Wahoo | Yeni Kapaklı Cep Telefonu

Nokia' nın Wahoo kod adı ile geliştirdiği telefon, tasarımıyla çok tanıdık bir modeli andırıyor...

Şimdi de internette, Wahoo kod adını taşıyan yeni bir Nokia cep telefonu ile ilgili resimler ve teknik detaylar ortaya çıktı.

Boygeniusreport.com'a göre Motorola'nın RAZR modellerine çok benzeyen 17 mm inceliğindeki kapaklı telefon öncelikle AT&T eşliğinde ABD'de piyasaya sürülecek. Donanımlar arasında QWERTY klavye, 2 Megapiksel kamera, A-GPS, HSDPA, MP3 çalar ve microSD kartlar için slot var.

Dedikodu telefonunun ne zaman ve hangi fiyata piyasaya sürüleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bilgi için: Nokia Danışma Hattı
    Telefon: (212) 337 17 18

Yazan: Ue-Gazi
  2. Mükemmel bir telefon:)

3. Dedikodu :ehe

Nokia Wahoo | Yeni Kapaklı Cep Telefonu konusuna benzer içerikler

1. Nokia 3230 Tertemiz (Yeni Kapaklı) ( 13 Şubat 2009 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar elimdeki Nokia 3230 telefonu nakit sıkıntım olduğundan dolayı satmaya karar verdim. İzmirden alıcılar bana msnden, burdan ya da özel mesaj yolu ile ulaşabilir.Ürün elden verilecektir Birkaç saat önce 10ytlye sıfır kapak aldım ve...
  2. Yeni Model Nokia 603 Cep Telefonu ( 2 Kasım 2011 | Cep Telefonları Genel )

Yeni Model Nokia 603 Cep Telefonu hakkında bir kaç bilgi vericek olursak, Bluetooth v2.0 with A2DP Radyo VAR Renk Various Gsm Şebeke EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), HSUPA Servis 850, 900, 1800, 1900 WiFi (WLAN) VAR Ekran Boyut 81.2 mm mm....
  3. Alınık Kapaklı Telefon ( 9 Kasım 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Merhaba arkadaşlar.Ankara içi kapaklı,renksiz ekran,siyah sade bir telefon arıyorum.Telefonda aradığım ilk özellikler şarjının hemen bitmemesi,çekme sorununun olmaması,imei vs. onları söylemiyorum zaten... Max bütçe 30 TL'dir.
  4. Haber Düşük Fiyatlı Yeni “nokia R” Cep Telefonu Göründü ( 9 Aralık 2013 | Cep Telefonları Genel )

Nokia’nın yine oldukça düşük fiyatlı gelmesi beklenen yeni cep telefonu modeli göründü. Lumia modelleri ile akıllı telefon pazarında Android ve iOS karşısında mücadeleyi sürdüren Finlandiya kökenli teknoloji devi Nokia, özellikli telefonlar...
  5. Tavsiye Kapaklı cep telefonu yardım!!! ( 6 Temmuz 2015 | Cep Telefonları Genel )

S.a. Arkadaşlar bu aralar kapaklı telefonlara takmış bulunuyorum akıllı telefon ile pek işim olmuyor. Amazon dan sipariş etsem kullanabilir miyim sizce bilen birisi var mı? Veya nerden alabilirim yeni modellerden bahsediyorum motorola veya lg....
Yüklüyor...
01 Eylül 2015 Salı - 2:47:41