Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

xavier_01

xavier_01

Üye
teşekkürler üstad

mr12345

Üye
arkadaşlar herkeze merhaba.phoneix ile N97 model telefonuma son versiyonu yüklemek istiyorum.Her şeyi yapıyorum son aşamada versiyonun dilinide seçiyorum refurbish dediğimde böyle bir hata alyorum ve sağ altta saatin orada durmadan usb bağlantı bi kopuyor bi geliyor
ERROR: Unable to detect device 0x8401F145. Check USB connection!
Unable to get phone info from update server 0x8401F121
Unable to get phone information from Update Server
All operations completed
Product flashing failed.
sizce bu neden olabilir arkadaşlar?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar herkeze merhaba.phoneix ile N97 model telefonuma son versiyonu yüklemek istiyorum.Her şeyi yapıyorum son aşamada versiyonun dilinide seçiyorum refurbish dediğimde böyle bir hata alyorum ve sağ altta saatin orada durmadan usb bağlantı bi kopuyor bi geliyor
ERROR: Unable to detect device 0x8401F145. Check USB connection!
Unable to get phone info from update server 0x8401F121
Unable to get phone information from Update Server
All operations completed
Product flashing failed.
sizce bu neden olabilir arkadaşlar?

telefonu fabraka ayarlarına alın ve hard format atın birde en basta tüm nokia ile ilgili programları kaldırıp tekrar kurdunuz mu.

indirdiğiniz yazılımın tam inmiş olduğunuda kontrol edin.

szrertugrul

Üye
kardeş paylaşım kaliteli gibi görünüyor ama kusura bakma ben pek anlamam bu işlerden n97 var ben de nasıl türkçe yapabilirim adım adım anlatabilir misin:

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
kardeş paylaşım kaliteli gibi görünüyor ama kusura bakma ben pek anlamam bu işlerden n97 var ben de nasıl türkçe yapabilirim adım adım anlatabilir misin:

1.sayfada anlattım.ama resimli olarak anlatmaya vaktim olmadı.

szrertugrul

Üye
yani kardeş demek istediğim şu :
N97 RM-505 21.0.102 v7 EMEA
Bu pakette sadece iki türkçe dil kodu vardır.Dil kodu farklı olanlar bu versiyonu yüklemesin.
0576357 EMEA NAVI TURKEY QW Black
0576458 EMEA NAVI TURKEY QW White

demişsin ya bunu nasıl anlayabilirim bunu mu yoksa diğerini mi yüklemeliyim nasıl anlayacağım. kusura bakma gerçekten bu konulardan hiç mi hiç anlamam ondan dolayı sana zahmet veriyorum hakkını helal et kardeş

oktavia

Üye
arkadaslar herseyi anladım benm tel nokia 62 88 yazılım atmam gerekiyo ama telefon acılmıyo usb ile pc ye nasıl tanıtcam ..lütfen bi yardım edinn teli acıyorum nokia yazısı cıkıyo ekran yeseriyo ve hemen kapanıyo bu yüzden yazılım atamıyorm baska yol varmı? nokia pc suitle denedm telefon acılmadıgı icin cihaz bulanamyor diyo lütfen yardım edin.

--------------- Ekleme ---------------

tsklerrrr

b@ker

Üye
n97 AZERTY telefonuma türkçe yazılım attım sayenizde teşekkür ederim emekleriniz için. şimdi de n97 azerty türkçe yazılım arıyorum. varmı böyle bir yazılım. yoksa boşa mı kürek çekiyorum.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
n97 AZERTY telefonuma türkçe yazılım attım sayenizde teşekkür ederim emekleriniz için. şimdi de n97 azerty türkçe yazılım arıyorum. varmı böyle bir yazılım. yoksa boşa mı kürek çekiyorum.

baska yazılım olmaz bu paketdeki dil kodunu secerek yüklersiniz .

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

oktavia

Üye
evet siz ilk önce hard format atmayı deneyin..

http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-tum-symbian-modellerde-hard-format-241532.html

olmazsa dead flash atmayı deneyin...unutmayın bataryanın sarjı tam olacak
olmazsa dolu baska batarya takılı olarak yapın.
telfonu usb kablosuyla bağlayın.
phoenix programını çalıştırın.
manage connections kısmından no connections secip aplly deyin ve close deyin.
ardından open product tıklayın telefonunuzun rm kodunu secin.,
firmware update deyip telefonunuza ait türkçe dil kodunu secin.
dead flash kutucugunu işaretleyip refurbishe basın.power buton diye mesaj gelirse güç butonuna kısa süreli bir kere basın .baılı tutmayın.işlem bitinceye kadar bekleyin.işlem tamam...
tolga hoca aynı sorun bendede varr bi yardım et yaa dediklerini yaptmm ...benm tel 62 88 tel acılp hemen kapanyo o yüzden baglantı kuramyrm...modu no connection yaptmm open product dedm nokia 62 88 sectmm ama sona no product found cıktı yardım edersen sevinrm

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
tolga hoca aynı sorun bendede varr bi yardım et yaa dediklerini yaptmm ...benm tel 62 88 tel acılp hemen kapanyo o yüzden baglantı kuramyrm...modu no connection yaptmm open product dedm nokia 62 88 sectmm ama sona no product found cıktı yardım edersen sevinrm

yazılımını da kurduysanız ,6288 usb kablosu eski N73 tipi ise ondan da olur.bence götür telefoncuya box ile yazılım attır derim.

oktavia

Üye
kurdum yazılımı..telefoncuya götürcem de bu 3. olcak pc ye fotograf aktardıgmda hep cöküyo telefonn anlamadm gitti virüs mü giriyo artkk baska bsy mi anlamadm bi 20 tl yine gitti anlasılan cok tsk ederm saoll

srf_ylmz

srf_ylmz

Üye
slmlar tolga kardes bu N85 in video cekim sorunu bu cıkan yeni versiyonda giderilebilmişmi bi bilgin varmı video cekemiyoruz ya :( bilgin varsa paylasırsan sevinirim :oke:

redline11

Üye
Allah razı olsun kardeş tuttuğun altın olsun çooooooooooooook teşekkür ederim çoooooooooooooooooooook makbule geçti ellerin dert görmesin

elkusta

elkusta

Üye
kardeş ellerine sağlık Phoenix'i nereden yükleyeceğiz link verirmisin lütfen.

Üst Alt