Nokia Symbian Telefonlara Sertifika Alma İşlemi Çok Kolay Ve Resimli!!

Sponsorlu Bağlantılar

eyilmaz93

eyilmaz93

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Symbian Telefonlara Sertifika Alma İşlemi Çok Kolay Ve Resimli!!
SERTİFİKA ALABİLECEĞİMİZ MODELLER:

SERTİFİKA ALMA İŞLEMİ

A-) Siteye Kayıt Olma
1-) adresine giriş girip, kayıt formunu dikkatlice doldurunuz:
2-) Kullanıcı adı
3-) Şifre
4-) Şifre Tekrarı
5-) Geçerli 1 e-posta adresi
6-) Doğrulama kodu
7-) ... ve son olarak kayıt butonu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

B-) Sertifika Başvurusu
1-) Öncelikle tıklayarak sertifika sitesinde üye olduğunuz bilgilerle oturum açınız.
2-) İlk boşluğa kullanıcı adı, ikinici boşluğa da şifrenizi yazarak teslim butonuna basınız.
3-)Login successful! yazılı ara karşılama ekranı sizi sertifika durum sayfasına yönlendirecektir.
4-) Gelen sayfada sağ üstte bulunan Apply Cer butonuna (ya da ) tıklayınız.

Sertifika formunu dikkatlice doldurunuz:
5-) Cihazınızın modelini yazınız. örn: N86
6-) *#06# yaparak öğrenebileceğiniz IMEI numaranızı giriniz.
7-) Doğrulama için IMEI numaranızı tekrar giriniz.
8-)TR karakter kullanmadan kullanıcı adınızı ve cihazınızın modelini arada 1 boşluk olacak şekilde yazınız. örn: hadican N82 (Önemli olan oraya 1 açıklama yazmak. Ama ben yine ne olur ne olmaz kimseyle çakışmasın diye cihaz modeli + kullanıcı adı yazdırıyorum.)

İşlemler bittiğinde teslim butonuna basınız. Karşınıza yine Successful (operasyon başarılı) yazılı ara karşılama ekranı çıkacaktır. Akabinde yönlendirildiğiniz sayfa sertifika durum sayfasıdır.***Sertifika alım süreniz ortalama süre 1-1.5 gündür ama siz 6-12-18-24-30-36 saatlik aralıklarla sayfasını kontrol ediniz. (Elemanlar biriktirip 1den yapıyor sanırım. Eğer tam işlemlere başladıkları aralığı tutturursanız 6 saat içinde de alabilirsiniz.) ***Yeşil tik ve yanında Normal yazdığında 1 sonraki adıma, teslim bölümüne geçiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-) Teslim Alma
a-) Cihazınızın modeli b-) Açıklama c-) IMEI numaranız ç-) Sertifika başvuru/kabul tarihiniz d-) Sertifika bitiş tarihiniz (3 yıl) e-) Durum f-) Sertifika ve dosyanız

Sertifikanız hazır olduğunda;
1-) f-) Bölümündeki altı çizili .cer yazısına tıklayarak sertifikanızı,
2-) Onun yanındaki . yazısına tıklayarak dosyanızı indiriniz.
3-) Dilerseniz "Online Uygulama İmzalama" bölümünden uygulamalarınızı imzalatabilirsiniz.

Artık aldığınız tarihten itibaren geçerli olmak üzere 3 yıl süreli sertifikaya sahipsiniz. İstediğiniz uygulamaları imzalayıp cihazınıza yükleyebilirsiniz.

UYGULAMA İMZALAMA ANLATIMI İÇİN BURAYI TIKLAYIN!!!

:megafon:ALINTIDIR!!!(Reis-i Eagles™)

• Beğen
Tepkiler: snaper 023, Zafer Arslan, tuncagu ve 9 diğerleri

umutbabags

Üye
ben yaptım ama gelmedi hala

kaptanblack

kaptanblack

Üye
teşekkürler...

Blackmad

Üye
Sertifikamızı Alıp İndirdikten Sonra Siteden Delete Yapsak Acaba Bir Sorun Olurmu ?

tapdk

tapdk

Üye
saol 2-3 telefon ıcın aynı hesabı kulana bılırmıyız

balsurat

Üye
bende sertifikayı aldım ama imzalama konusunu beceremedim gerekli programıda indirdim ama sertifika ve uygulama dosyalarını ekleyemiyorum...

moon_42

Üye
benim başvuralı 4 gün oldu hala gelmedi sertifika

acaba neden?

forum42

Üye
benimde5gunum hala yok sertifika bilgisi olan varmı arkadslar

bulent_2828

Üye
yaww 4 gün oldu gelmedi benim sertifika ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz arkadaşlar?

qtexx

Üye
sertifika işinde yine başa dönmüşük :( ne güzel secman ile hallediyorduk

cimbomluvolkan

Üye
3 gün oldu cvp yok !!

forum42

Üye
Bugun 10 guın arkadslar hala ses yok sertifika yok bu konudabılgısı olan yok mu yaa sıkıldım artık

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
öyle adamı deli ediorlar işte:S

vertebra1

Üye
guzel paylasım hemen denedım beklıyoruz

maresal58

Üye
teşekkürler..kayıt oldum sertifikamı bekliyorum..program derdinden kurtulacam.. :)

Evilblood

Evilblood

Üye
ya bendede gelmedi hala 3 gün oldu :(

sharazad

Üye
gözümüz yollarda kaldı ama sertifikadan ses seda yok...:off:

Üst Alt