Nokia s40 Multitasking - Uygulamaları Minimize Etmek

Sponsorlu Bağlantılar

farukozer4444

farukozer4444

Üye

yazılım atma ancak riskli bir iş. Hard format gibi telefonun ayarlarını sıfırlıyor.
Symbian forumlarında nasıl yapıldığını anlatan konular var.

Peki teşekkürler. Neyse artık..

kamar33

Üye
Teşekkürler. Sorunu çözdüm sonuna tekrar ekleyip kaydetmeyi unutmuşum ondan olmamış. Ancak bir sorun olacak kırmızı tuşa uzun süre basınca uygulama kapanmıyor ancak uygulamanın içinden çık deyince çıkıyor. kırmızıya çok uzun basarsam da telefon kapanıyor. Benim telefonumla alakalı bir sorun mu bu yoksa normalde de kapanmıyor mu ?

Archonn

Archonn

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Sorunu çözdüm sonuna tekrar ekleyip kaydetmeyi unutmuşum ondan olmamış. Ancak bir sorun olacak kırmızı tuşa uzun süre basınca uygulama kapanmıyor ancak uygulamanın içinden çık deyince çıkıyor. kırmızıya çok uzun basarsam da telefon kapanıyor. Benim telefonumla alakalı bir sorun mu bu yoksa normalde de kapanmıyor mu ?

Hayır normalde de kapanmıyormuş.
Türkçeye çevirdiğim kaynakta öyle yazıyordu sonradan da değiştirmedim. Sizinkiyle alakalı değil :)

Artiz Bey

Üye
mesela ben: wi-fi yaptım ppu dosyasıyla :) güzelde çalışıyor ancak bir wi-fi iletici yani bir alet gerekiyor. bunu elde ettikten sonra bunu telefona bağlayıp ana menüden bağlantıya giriyoruz (eğer açtığım konudaki direktifleri uygularsanız ortaya çıkar) orda zaten sadece wi-fi açtıysanız sadece Kablosuz İnternet Bağlantısı ortaya çıkar ama eğer başkalarınıda açtıysanız orada bir kaç tane oluyor ayrıca kablosuz erişim dışında Bağlan>Ayarlar>Modem Şifre Kırma Desteği>WPA-PSK/WPA2-PSK seçeneğine iniyoruz ve orada çevremizdeki WPA/WPA2 şifreli modemler çıkıyor bunlardan birini seçiyoruz ve en fazla 12-13 dakika içinde en zor şifreleri bile kırıyor bu söylediğim s40 sistemler için geçerli konu silindiyse bana özel mesaj yazın tekrar konuyu ekleyeyim... Bendeki zeka harika ancak kurcalamam lazım :) ben bilişimciyim benim için çocuk oyuncağı yani :) İstediğiniz .ppu şeysini özel mesaj atın onu ben bir denerim olursa konu açarak bütün foruma söylerim.

- - - Eklendi - - -

mesela ben: wi-fi yaptım ppu dosyasıyla :) güzelde çalışıyor ancak bir wi-fi iletici yani bir alet gerekiyor. bunu elde ettikten sonra bunu telefona bağlayıp ana menüden bağlantıya giriyoruz (eğer açtığım konudaki direktifleri uygularsanız ortaya çıkar) orda zaten sadece wi-fi açtıysanız sadece Kablosuz İnternet Bağlantısı ortaya çıkar ama eğer başkalarınıda açtıysanız orada bir kaç tane oluyor ayrıca kablosuz erişim dışında Bağlan>Ayarlar>Modem Şifre Kırma Desteği>WPA-PSK/WPA2-PSK seçeneğine iniyoruz ve orada çevremizdeki WPA/WPA2 şifreli modemler çıkıyor bunlardan birini seçiyoruz ve en fazla 12-13 dakika içinde en zor şifreleri bile kırıyor bu söylediğim s40 sistemler için geçerli konu silindiyse bana özel mesaj yazın tekrar konuyu ekleyeyim... Bendeki zeka harika ancak kurcalamam lazım :) ben bilişimciyim benim için çocuk oyuncağı yani :) İstediğiniz .ppu şeysini özel mesaj atın onu ben bir denerim olursa konu açarak bütün foruma söylerim.

Uhops

Uhops

Üye
telefonum asha 303 çakışan uygulamalar diye hata alıyorum ve nokıa browser+uygulama dosyalrı açılmıyor. LÜTFEN YARDIM EDİN

Gezelebe

Üye
Bu arada c3 te kırmızı tusa basılı tuttugumda acık bıraktıgım uygulamalar kapanmıyor?

djincan

Üye
kardesim phoenix ı kurdum dosyayıda product a attım tlf bılgısayar baqlanıo hatta neye bile gırıorum telefon uzerınden ama phoenix de görmuyor cıhazı no connectıon yzıoo ?_?

-MuzaffeR-

Üye
Kardes indiremedim x3-02 ppu'sunu özelden link olarak atarmısın?

kamar33

Üye

- - - Eklendi - - -

Artiz Bey arkadaşım özel mesaj atacaktım mesaj kutun doluymuş. Bu modem şifre kırma desteği ile ilgili yardımcı olur musun ?

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
yardım! Telefonum uygulama kapaninca warning tck flag set yazmıyor. Phoenixi de silmişim. :(

Archonn

Archonn

Üye
    Konu Sahibi

burakfndkl

Üye
kardeşm phonix kurulmuyo belirtilen yolu bulamadı diyor yardımcı olurmusun

sistem belirtilen yolu bulamıyor ne demek ??

aslanbaba

aslanbaba

Üye
Denemek lazım teşekkürler..

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Hackledikden sonra telefonum saçmalamaya başladı! Profiller değişmiyor (Active yazısına basınca hiç bir şey olmuyor), programlar süper yavaş (arka planda 1 tane bile uygulama olmamasına rağmen). Eski haline getirsem düzelirmi?

caho1233

Üye
Nokia asha 201 için olan ppu dosyası varmı ?

sp4ctors

Üye
Yazanları yaptım ama Manifest dosyasına "Nokia-MIDlet-no-exit: true" ekleyince uygulama bozuluyor :S

KENGERLI_OGLU

Üye
whatsapp gibi olucakdir...

kamar33

Üye
Yazanları yaptım ama Manifest dosyasına "Nokia-MIDlet-no-exit: true" ekleyince uygulama bozuluyor :S
Dostum bende de aynı problem var. Opera Mini de deneyince sorun olmuyor ama facebook (3.2.1) üzerinde deneyince sorun çıkıyor uygulama açılmıyor. Archon kardeşim yardımını bekliyorum. Saygılar.

Üst Alt