Nokıa Ovı (Acıll)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak2116

Üye
    Konu Sahibi
Nokıa Ovı (Acıll)
S.a Konuya nasıl baslasam bilmem ama baslıyalım bir yerden beNim Nokıa 5250 bir telefonum var . 2 Ay sonra telefonu actım ve sım kartımı taktım guzel telefon acıldı 1gb internet paketi yaptım hemen sonra tel. bir kac oyun indirim dedim zaten ovi hesabım vardı gırdım buraya kadar quzeldı sonra bi oyunun ustune tıkladığımda indire basıyorum bağlantı yok diyor lutfen yardım edin bu sadece oyun icin deqil uygulama v.s hepsınde oluyor acaba sızde oluyormu yaptıysanız nasıl yaptınız ??? Yardım

murat.122a

murat.122a

Üye
nokia ovi güncelle

Samet.25

internet paketın bitmiş olabilirmi ?

burak2116

Üye
    Konu Sahibi
int. paketim var 1aylık guncelleme nasıl olacak benim ovi surum1,30(8) bu surumun yenisi varmı

burak2116

Üye
    Konu Sahibi

Telefonun da yaz güncelle diye uygulama yokmu
Oradan güncelle

Cok saolun msj attığınız ıcın ama abilerim kardeslerim bana guncelle demişsiniz saolun ama qzl bi acıklama yapsanız cok sevinirim bu tek guncelleme için dql sıl yenıden yukle demişsiniz abilerim yada kardesleerim qzl bi acıklama bekliyorum plss hepınıze tskkur ediyorm saolun ama daha detaylı yazarsanız sevinirm... Yazım yanlısı olabilir k.bakmayn

murat.122a

murat.122a

Üye
Cok saolun msj attığınız ıcın ama abilerim kardeslerim bana guncelle demişsiniz saolun ama qzl bi acıklama yapsanız cok sevinirim bu tek guncelleme için dql sıl yenıden yukle demişsiniz abilerim yada kardesleerim qzl bi acıklama bekliyorum plss hepınıze tskkur ediyorm saolun ama daha detaylı yazarsanız sevinirm... Yazım yanlısı olabilir k.bakmayn

Senin telefonda yaz güncelle diye bir uygulama yokmu
Uygulama ok isareti simgesı olacak ordan güncellemeleri kontrol et nokia ovi varsa güncelle

burak2116

Üye
    Konu Sahibi
Benim tel de varmı bilmiyorum benim tel nokıa 5250 ama gunc. diye bir yazı goremıyorum

stormy20

Üye
aynı sorun bende de var ya formatsız bi çözümü yokmu yok mu acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt