Nokia Monster WH-920 Purity Stereo Kulaklık

Sponsorlu Bağlantılar

dedereis123

dedereis123

Üye
Ses kalitesi o parayı hak ediyor mu sizce orjinal kulaklığı arasında çok fark var mıdır
L920

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
Bende senın kadar muzik dinliyorum rahat ol :)

dedereis123

dedereis123

Üye
%20 fark için o kadar para eder mi kararsız kaldım yani , malzeme kalitesi fln nasıl orjinal kulaklık gibiyse malzeme görünüşü gerek yokda , tiz fln nasıl akustik müziklerde boğuk mu çıkıyor yoksa bass tiz ayrı netlikle mi veriyor . Madem kulak olarak iyisiniz anlarsınız bu işlerden :D

pirenuri

pirenuri

Üye
Bana ulaşmadı kulaklık ama tiz sesin az olduğu bass yoğunlukta olduğunu biliyorum

dedereis123

dedereis123

Üye
Hmm tiz sesini boğan bir bass mı acaba bilgi verebilirseniz . Sesde bozulma fln oluyor mu .

pirenuri

pirenuri

Üye
Ses çok açık net olduğuna eminim ama daha kulaklık gelmeden pek bir şey söyleyemeyeceğim. Kulaklık gelince L920+Wh-920 tecrübemi paylaşırım. Dinlediğim şarkı türleri: Sagopa Kajmer, Duman, Nirvana, Ac/Dc, Gym Class Heroes,. Pop pek sevmem bu yüzden bu kulaklık bana gider gibi geliyor

sameet33

sameet33

Üye
Ses çok açık net olduğuna eminim ama daha kulaklık gelmeden pek bir şey söyleyemeyeceğim. Kulaklık gelince L920+Wh-920 tecrübemi paylaşırım. Dinlediğim şarkı türleri: Sagopa Kajmer, Duman, Nirvana, Ac/Dc, Gym Class Heroes,. Pop pek sevmem bu yüzden bu kulaklık bana gider gibi geliyor
Türkçe pop da sağlam basslı müzikler var, şarkıcılardan örnek verecek olursak Ali Güven, murat başaran gibi .. Kulaklık nasıl bu arada deneme şansın oldu mu ? Metalden yapılmış diye duydum, dolby destekli mi ? Jak kısmı birleşik mi yoksa sonradan takma mı ? Ses şahanedir zaten , bide şu büyük olanı var onla farkını merak ediyorum

nanotex

nanotex

Üye
Ben bugün şöyle bişey gördüm arkadaşlar. 55 lira yazıyordu.

Kablosuz olması önemli bana :) nasıldır sizce?

pirenuri

pirenuri

Üye
Türkçe pop da sağlam basslı müzikler var, şarkıcılardan örnek verecek olursak Ali Güven, murat başaran gibi .. Kulaklık nasıl bu arada deneme şansın oldu mu ? Metalden yapılmış diye duydum, dolby destekli mi ? Jak kısmı birleşik mi yoksa sonradan takma mı ? Ses şahanedir zaten , bide şu büyük olanı var onla farkını merak ediyorum

Kulaklık iyi güzel her şeyi . Jak girişi altından falan da ben jak girişini bozdum ve garantiye yolladım :( Bu arada sitede fiyat 199 TL oldu