Nokia Maps 3.0 Kesin Çözüm (N96, N85, N79, N78, 6210 Navigator, 5320 XpressMusic vb...)

Sponsorlu Bağlantılar

blue1910

blue1910

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Maps 3.0 Kesin Çözüm (N96, N85, N79, N78, 6210 Navigator, 5320 XpressMusic vb...)

Arkadaşlar bende N96 var. Ben yükledim çok büyük bir özelliği yok ama o kadar çok yüklemek istiyorsanız nasıl yükliyceğinizi anlatıyım. İlk önce şu programı indirin ve yükleyin işte link:
Sonra Türkiye ve dünya haritalarının dosyalarını yükliyceğin Map Loader ı yükleyin İşte link:
Bu işlemler bittikten sonra İlk yüklediğiniz programı açın yani maps updater ı, telefonunuzu pc suite modunda pc'nize ne bağlayın ancak kablo ile Nokia (N96, N79, N78, vb..) yazdıktan sonra işlem başlıycak 5 dk sonra telefonunuzda Nokia Maps 3.0 yüklensin mi evet devam devam diyceksiniz yükleme en az 10 dk sürüyor bittikten sonra eski harita dosyalarını silicek ve işlem bitti bu programı kapatın kabloyu çıkarın telefonu kapatın 2 dk sonra tekrar açın bu arda Maps Loader ı açın Waiting For Device yazıcak yine telefonunuzu pc Suite modunda pc'nize bağlayın açıldıktan sonra hangi haritayı yükliycekseniz avrupa daki ülkeler yada asya örneğin Fransa haritası yükliycekseniz yanındaki + işaretine basın ve download deyin o kadar başka birşey yok :oke: :yuru N96 da denenmiştir. Not: alıntı değildir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, metehan15, yağızaygün ve 93 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Bilgi için teşekkürler ..

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Anlatım için sağol :oke:

alzhiemer

Üye
n 95 8 gb cıkıo checkinq mı ole bısı dıo sonra eror werıo neden acaba

yakupala

yakupala

Üye
sagol, bunu nasil free kullanabiliriz yani navigasyon yapinca?

ali092

Üye
kardes bunu kurdumuzda bedava kullanabiliyormuyuz

mami24

mami24

Üye
saolasın

marduks

marduks

Üye
N95 8GB ta kuramadım,çözüm bulan arkadaşlar olursa sevinirim.

dnz66

dnz66

Üye
kardes 6120c de olurmu?

kntarmali

Üye
Usta eline koluna ve diline saglik, peki N95'E OLURMU listede gormedim deneyen varmi?

didem23

Üye
arkadasım ben n73 kullanıyorum onceden nokıa mapsı yuklemıs ve kullanıyordum daha sonra tele format atınca sılındı ve sımdıde tekrar yukledıgım yerden yuklemeye calışıyorum ama olmuyor acaba telefonun versıyonunu yukseltmem mı gerekıyo bana bı yardımcı olabılır mısın sorun ne anlayamadım

killermillerkid

Üye
Usta bende N78 var. Nokia Maps Updater actimsa bir yanlis geliyor " Not enough information about phone" yaziyor.

TopFury

TopFury

Üye
Telefona uygulamayı yükledim ama map loader'ı çalıştıramadığım için şu an hiç bir harita görünmüyor.pro. açılınca ekran bomboş kalıyor...ne yapılır?

gimli_khazaddum

gimli_khazaddum

Üye
5320 de zaten var bu program ama kontür yiyo tabi girene kadar bundan benimde haberim yoktu bi çıktım 0 kontr kalmş :D

cyni3

cyni3

Üye
o kadar insan yorum yapmis soru sormus, bilgi almak istemis.
lakin konuyu acan vatandastan tik yok .
kopyalayip yapistirdiysan belirtebilirsin.
kopyaladim yapistirdim bisey anlamiyorum diye

haspko39

haspko39

Üye
hakkaten yahu konuyu ac sonra kac varmi bole bise baslikta en iyisi demis konuda bi ozelligi yok demis arkadas konu acmak icin acilmis bi konu...:nono:

hassan27

hassan27

Üye
ellerine saglik kanka

minutari

minutari

Üye
Arkadaşlar ben yükledim, sadece harita ve gps ile konumunu belirleme özellikleri kullanılabiliyor. Adres bulma ve rota özellikleri ücretli.

yerim_seni56

yerim_seni56

Üye
Programı Kuramıyorsanız Hafıza Kartındaki cities klasörünü silin, sonra kurmayı deneyin
kurduktan sonra programı açın ve ayarlardan şebeke bağlantısını kapatın
kapatırsanız kontörünüs gitmez :oke:

harita yüklemek için pc ye toplu depolama yolu ile bağlanın yada kart okuyucunuz varsa kartınızı ona takın ve map loader programını çalıştırın
sonra türkiye ve türkçe sesi + ya tıklayarak sağdaki listeye alın ve download diyin. o haritaları kuracaktır :oke:

ohhhtay

Üye
Daha kolay metodu yokmuuu

Üst Alt