Telefon Tavsiyesi Nokia Lumia 525 mi yoksa HTC 8S mi almalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

caps6

caps6

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 525 mi yoksa HTC 8S mi almalıyım?
Htc 8S yada Lumia 525 almayı düşünüyorum.Hiç windows phone kullanmadım.Mağazasına baktım kullandığım uygulamalar var.İkisi arasından hangisini tavsiye edersiniz?
Htc 8s fiyat olarak daha uygun bataryası daha yüksek.Ram düşük
Lumia 525 ram olarak 8s e göre yüksek fakat batarya düşük.Günlük telefon görüşme,arada bir internet ve oyun olarak lumia 525 bataryası günü çıkarır mı? Yeterli gelir mi?
Bu telefonlardan kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

emz

emz

Üye
Htc 8S yada Lumia 525 almayı düşünüyorum.Hiç windows phone kullanmadım.Mağazasına baktım kullandığım uygulamalar var.İkisi arasından hangisini tavsiye edersiniz?
Htc 8s fiyat olarak daha uygun bataryası daha yüksek.Ram düşük
Lumia 525 ram olarak 8s e göre yüksek fakat batarya düşük.Günlük telefon görüşme,arada bir internet ve oyun olarak lumia 525 bataryası günü çıkarır mı? Yeterli gelir mi?
Bu telefonlardan kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Benim telefon 3G ile elimden hiç düşmüyor ama sabah sökünce öğlen tekrar şarj etmem gerekiyor. Ama mantıklı olarak 525 güncelleme açısından ve ek özellikler olarak çok daha iyi. Bence şarj yanında sorun olmaz. Özelliklerini kıyaslayın internetten. Ama ben telefonumdan memnunum. Ayrıca wp de 1 GB ram çok önemli. Çoğu oyun için gerekli. Uğraştığına değmez.

• Beğen
Tepkiler: caps6
luckysleven

luckysleven

Üye
Malzeme kalitesi olarak 8s uc boy fark atar 525 e.. Ama oyun oynarim diyorsan sana ram gerekir hatta bazi uygulamalarda bile ram kisitlamasi oluyor ozaman da 525 agir basar.
Bu arada ikiside gunu cikarir sarj bakimindan

• Beğen

Emre

Üye
Lumia 525 Senin İçin Güzel Bir Başlangıç Olur..
Malzeme kalitesi olarak 8s uc boy fark atar 525 e.. Ama oyun oynarim diyorsan sana ram gerekir hatta bazi uygulamalarda bile ram kisitlamasi oluyor ozaman da 525 agir basar.
Bu arada ikiside gunu cikarir sarj bakimindan
8GB Yerine Cihaza 4GB Koyan HTC'mi Malzemeden Kısmayacak?

luckysleven

luckysleven

Üye
Lumia 525 Senin İçin Güzel Bir Başlangıç Olur..

8GB Yerine Cihaza 4GB Koyan HTC'mi Malzemeden Kısmayacak?

Aynen icerden alip disariya vermis .. Ilk wp olarak 8s kullandim ve ayni zamanlarda bir tanede 520 aldim. Ikisini karsilastiran bir konumda vardi hatta . 525 de 520 nin tipkisinin aynisi oldugunu varsayarsak ki oyle 8s in malzemede daha iyi oldugunu tekrarlayabilirim : )

Emre

Üye
Aynen icerden alip disariya vermis .. Ilk wp olarak 8s kullandim ve ayni zamanlarda bir tanede 520 aldim. Ikisini karsilastiran bir konumda vardi hatta . 525 de 520 nin tipkisinin aynisi oldugunu varsayarsak ki oyle 8s in malzemede daha iyi oldugunu tekrarlayabilirim : )
3310 Yapan Firma HTC Değil ;)

caps6

caps6

Üye
    Konu Sahibi
peki 8s de soyulma oluyormuş sizde de öyle oldumu? konuyu bulamadım linki varsa eklermisiniz?

Emre

Üye
8s Alma Sıkıntı Yaşarsın Lumia 525 1GB Ram Var.

• Beğen
wpfurkan

wpfurkan

Üye
Bence lumiadan şaşma. Sebebi: Kesin W10 alır. Htc'nın ne yaptığı ve yapacağı belli değil. Mesela Wp8.1 alana kadar canları çıktı adamların tabiri caizse.

• Beğen
Tepkiler: caps6 ve emz
emz

emz

Üye
Htc kendi açısından karlı olan cihazların arkasında her zaman ve 8s bu kategoride değil. Çok başın ağrır ileride. O nedenle bence Lumia tercih et. Uzun bir süre kafan rahat eder. Sıkıntı olmaz sana. Ayrıca dayanıklıda. Ram zaten her şeye bedel. Hatta şimdi Teknosa indirim yaptı. 300₺ 525. Bence gayet iyi.

• Beğen
Tepkiler: caps6 ve wpfurkan
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Htc kendisi acikladi wp den desteğini çekti. Lumia al wp alacaksan

• Beğen

Emre

Üye
Htc kendi açısından karlı olan cihazların arkasında her zaman ve 8s bu kategoride değil. Çok başın ağrır ileride. O nedenle bence Lumia tercih et. Uzun bir süre kafan rahat eder. Sıkıntı olmaz sana. Ayrıca dayanıklıda. Ram zaten her şeye bedel. Hatta şimdi Teknosa indirim yaptı. 300₺ 525. Bence gayet iyi.
Emin Misin?

• Beğen
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
  • Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kampanya vardı bitti malesef.

• Beğen
Tepkiler: caps6 ve emz
emz

emz

Üye
  • Beğen
luckysleven

luckysleven

Üye
peki 8s de soyulma oluyormuş sizde de öyle oldumu? konuyu bulamadım linki varsa eklermisiniz?

Hocam mobilim pc ye gecersem link eklerim ama.. Soyulma ilk partilerde oldu evet mavi renklerde kararma ve soyulma yasandi ama daha sonra bu sorunu yasayan gormedim bende de bir sorun olmamisti 5 ay gibi bir sure kullandim. 8s-520 muhabbetleri ozamanda vardi simdide var gordugum kadariyla . Aslinda ikiside tavsiye edilecek telefonlar degil bastan belirteyim

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Hocam mobilim pc ye gecersem link eklerim ama.. Soyulma ilk partilerde oldu evet mavi renklerde kararma ve soyulma yasandi ama daha sonra bu sorunu yasayan gormedim bende de bir sorun olmamisti 5 ay gibi bir sure kullandim. 8s-520 muhabbetleri ozamanda vardi simdide var gordugum kadariyla . Aslinda ikiside tavsiye edilecek telefonlar degil bastan belirteyim
E tabi Lumia 1320 kullanınca insanın tavsiye ederim gelmiyor. Ama bu fiyatlara da sorunsuz kullanım sağlayan pek fazla da cihaz yok. Ama yine de benim tavsiyem Lumia 535 fiyatını görüp karar verilmesinden yana.

• Beğen
Tepkiler: caps6 ve luckysleven