Haber Nokia(HMD) D1C AnTuTu'ya Yakalandı

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Nokia(HMD) D1C AnTuTu'ya Yakalandı
Nokia D1C'nin AnTuTu'ya takılan bilgilerine göre cihazda Qualcomm Snapdragon 430 yer alacak. Grafik biriminde ise Adreno 505 GPU yer alacak. 3 GB RAM ile gücüne güç katacak olan D1C Android 7.0 işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

13 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera sahip olan D1C'nin çıkış tarihi henüz netlik kazanmadı.

Baydırman

Baydırman

Moderator
:alkis

The Pancar

The Pancar

Üye
Çöp

0MG90

0MG90

Üye
Offff
Kamerada fark yaratmazsa diğerlerinden ismi dışında farkı kalmaz

byAndroid

byAndroid

Üye
Arayüz merak konusu

• Beğen
Tepkiler: lvnt34
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hala Kesin Değil Uuzn İş

forever_zest

Üye
Nokia windows yuzunden kan kaybetti bakalim toparlayabilecekmi?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Nokia windows yuzunden kan kaybetti bakalim toparlayabilecekmi?
Nokia Windows Phone yüzünden değil , symbian/meego kullanıcılarına kazık atıp p.ç gibi ortalıkta bırakınca kaybetti. Bir de en ucuz donanım ve çok kar marjlarını da ekleyip yazılım ve mağazayı da eleyince batması gayet doğaldı. Bilmeden her b.kuda Windows mobile ye atmayın!!!!!

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, gardi ve BLasTeaR
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
symbianı az adam edip üzerine de meego ile devam edeydi ne android olurdu, ne ios olurdu nede Windows mobile. İş vizyon sahibi olmayan Nokia firmasından kaynaklı. Zamanında android için gelen teklife yaptıkları atar gider de yenilir yutulur değildi. Kusura bakmasınlar nokiaya android konusunda güvenmiyorum. Sailfish gibi bir işletim sistemi dururken androide can simidi diye sarılması hiç inandırıcı gelmiyor bana. Biz yıllarca Nokiayı farklı olduğu için sevdik ve cihazlarını aldık. Şimdi çıkartsa bile androidli cihazlarına açıkçası bakmam...

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
şu çöp yorumunu atanları anlamıyorum
birader adamlar bunun için senden 3000-4000 lira istemeyecek muhtemelen 1000-1400 lira arası bir fiyatı olur
telefondan fazla beklentisi olmayan telefona fazla para vermek istemeyenler için
galaxy a8in falan rakibi
eğer gider sd820 ile bir üst seviye model çıkartırsa rakipleri üç ay sonra sd830la Nokia'ya fark atar kısacası bu zamanda üst seviye bir modele para harcamak aptallık olur özellikle uzun zamandır ortalıkta görünmüyorsan
x30 ile Orta seriyi geliştiriyorsa üst seviye modelde ona göre olur
symbianı az adam edip üzerine de meego ile devam edeydi ne android olurdu, ne ios olurdu nede Windows mobile. İş vizyon sahibi olmayan Nokia firmasından kaynaklı. Zamanında android için gelen teklife yaptıkları atar gider de yenilir yutulur değildi. Kusura bakmasınlar nokiaya android konusunda güvenmiyorum. Sailfish gibi bir işletim sistemi dururken androide can simidi diye sarılması hiç inandırıcı gelmiyor bana. Biz yıllarca Nokiayı farklı olduğu için sevdik ve cihazlarını aldık. Şimdi çıkartsa bile androidli cihazlarına açıkçası bakmam...
iyi de birader zaten çoktan başarısız olmuş bir sisteme neden sarılsın komple bitmek için mi
android tek yol msden nefret ediyoruz tizen ve sailfislede ancak sinek avlar
hala fark yaratabilirsamsungun üç yıldır çalışıyoruz diye sıktığı always on screen Nokia patenti bu bile milletin dikkatini çekiyorsa Nokia biraz çalışmayla milleti kendine çeker

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Bu saatten sonra Nokia'nın piyasaya ayak uydurabileceğine inanmıyorum. Bir şekilde tutunmaya çalışıyor ama asla eski popülaritesine ulaşamaz gibimsi. Cihaza gelecek olursak biraz dengesizlik var. 32 gb rom ve 3 gb ram'in yanında sd430 bayağı sırıtmış. Fiyat makul olursa düşünülebilir. Nokia'nın kalitesi var unutmamak lazım. En çok da arayüzünü merak ediyorum bu arada. Hadi bakalım.

LG G2 ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Bu saatten sonra Nokia'nın piyasaya ayak uydurabileceğine inanmıyorum. Bir şekilde tutunmaya çalışıyor ama asla eski popülaritesine ulaşamaz gibimsi. Cihaza gelecek olursak biraz dengesizlik var. 32 gb rom ve 3 gb ram'in yanında sd430 bayağı sırıtmış. Fiyat makul olursa düşünülebilir. Nokia'nın kalitesi var unutmamak lazım. En çok da arayüzünü merak ediyorum bu arada. Hadi bakalım.

LG G2 ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.
sana bunu düşündüren nedir
zamanında meego ve symbianın fişini çekip wpye yönelmesi mi evet bu bir hataydı ama 2010da hemen her platformun aynı derecede şansı vardı biraz çalışma ile meego ya da symbian bugün daha farklı koşullarda olabilirdi elop sağolsun Nokia symbian ya da meegonun lokomotifi olmak varken iş bilmez microsofta vagon oldu.
hem şu an piyasadaki çoğu telefondaki teknolojilerin geliştiricisi Nokia elinde bu koz var
herşeyi bırak Nokia 20 yılı aşkın süredir bu işte daha dün ortaya çıkan meizu xiaomi bu işi becerecek te Nokia mı beceremeyecek

şu işlemci konusunda dikkat ederseniz düşük modelde olsa 2017 modeli kullanılmış yani sd830lu bir modelin daha yolda olduğunu söyleyebiliriz onu bırak şimdi sd820li model çıkarsa ne olacak şunun şurasında iki ay falan kaldı yeni modelin çıkmasına millet demez mi yeni model varken ben ne yapayım geçen senenin işlemcisini diye (a evet zamanında çok yaptı bu hatayı bkz. sd800-805-08)
Nokia hatalarından ders alıyor belli

Emre

Üye
    Konu Sahibi
D1C

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
karizmatik duruyor ama şu tuşlar fazla üstte olmamış mı

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
çöp kutusu bile kabul etmez bunu

0MG90

0MG90

Üye
Hiç özgün değil

Bizımle değilsın Nokia

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Görsel sahteymiş...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
o zaman pozumuzu vereyim adminler gelmeden :sirit:

Cadillac34

Üye
Nokia bekleyenler hayal kırıklığı yaşayacak şimdiden. :D

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Nokia bekleyenler hayal kırıklığı yaşayacak şimdiden. :D
o telefon gelecek :D
pek dert değil ama mwcyi boş geçerse ayıp olur o kadar bekledik onu boşvero kadar çıkacaz dediler yan çizerlerse millet hepten ayar olur

Üst Alt