Nokia güvenlik kodu kırma usb cable (nemesis service suite)

Konu, 'Cep İçin PC Programları' kısmında oski91 tarafından paylaşıldı. Okunma: 112207 | Cevaplanma: 79

1. Nemesis Service Suite
    < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Zaten resimlerde herşey belli fazla anlatmaya gerek yok sadece programı kurarken usb seçeneğini seçin daha sonra kurun tabi daha önceden pc suite veya nokia data cable driveri yüklenmiş olsun.
    Herşeyi tamamladıktan sonra cihazı usb ile pcye bağlayın pc cihazı bulduktan sonra phone info yapın.
    Daha sonra cihazı bulacak ve tools'a tıklayın,en altta factory settings tıklayın rezimdekileri uygulayın.

Havaya 5 10tl havaya gitmesin:D.​

Nokia güvenlik kodu kırma usb cable (nemesis service suite) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

• NSS.zip
      Boyut:
      7 MB
      İndirme:
      14.466

2. Hmm. bu programı telefonun dilini fln değiştirmek için kullanıyodumda bu özelliği olduğunu bilmiyorum teşekkürler hemşerim :oke:

3. teşekkürler

4. usta herşeyi yaptım phone infoya basınca benim teli bulmuyor ben usb yi tlfn bağladığımda pc suteyi seçiyorum sonra aratıyorum ama yok :(

5. ben de telefoncular nasıl yapıyo diye düşünüp duruyordum.:hmmmdemek bu proğramla yapıyorlarmış.:oke:

6. saolll 6300da sorunsuz gerçekleşiyor.çk tşklerrrr...

7. ben güvenlik kodunu programı indirmek istiyorum..

8. arkadaşlar bu program telefonun ıp sini değiştirmeye de yarıyo mu acaba teşekkürler

9. slm arkadasla elimde bır 6300 telefon var ve telefonun suan kapalı sekılde yanı guvenlık kodunu unuttugum ıcın acamıyorum tel acılısta istiyor guvenlık kodunu bu nss programım hazır kurulu ama telefonu acamadım ve nokıa modunu secemedıgım ıcın program nokia 6300 telefonumu gormuyor telefonu acmadan nasıl guvenlık kodunu bulurum kırarım yardımcı olum ahha rızası ıcın bıldısı olan yazsın msn verıyorum ekleyım yardımcı olun tolgamavili@hotmail.com

10. emeğinize sağlık arkadaşlar

agaLess bunu beğendi.
  11. saolasın

12. nokia 5800 ile bağlantı sağlanmıyor bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

13. telefon açolıyor tuş kildini açmak isyediğimde güvenllik kodu doruyor bu programı denedim ama telefonu görmüyor sanırım telefondan usb modu seçili olması gerekiyormuş. telefonda hiç bir işlem yapamıyorum. bu sorunu çözmenin bir yöntemi yokmu arkadaşlar.

14. öok tşk ederım işime çok yarıyor:Dbu program

15. ya benim telefonumda kod devrede oldu için usb'yi görnüo ne yapabilirim

16. ellerine sağlık arkadaşım

17. kardeş aynı sorun bendede var nasıl çözüm buldunuz

18. seri numarası ile kırıldığını duymuştum benim başıma gelmedi boyle durum

19. şöyle bişey söyleyeyim nokı 6300 larda bildiğimiz güvenlik kodunu girerken bile yanlış kod diyebiliyor ve hattınızı bilemeşgule düşürebiliyor bazen,,bu durumda telefnunumun hiç bi tuşuna dokunmadım 1 2 satt beklettim ve açıldı..deneyin

20. ben resimleri goremiyorum.

Yüklüyor...