Nokia E72 Güncelleme Yapmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

sweeperxx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia E72 Güncelleme Yapmıyor.
Arkadaşlar Nokia Software Updater ile güncelleme yapmak istiyorum buluyo yüklüyo fakat kurmaya başlayınca ekran kararıyo ve işlem yapmıyo Software Updater Bağlantı kesildiğini söylüyo tekrar kapatın açın devam edin diyo ama yine aynı işlem ekran kararıyo fakat ilerlemiyo,yardımcı olursanız sevinirim..

sweeperxx

Üye
    Konu Sahibi
GÖstermeden önce yapılması gereken birşey vardır mutlaka.

--------------- Ekleme ---------------

Anlayan kimse yok sanırım.

sweeperxx

Üye
    Konu Sahibi
Fikri veya böyle sorunla karşılaşan kimse yok mu acaba

alpdsi

alpdsi

Üye
ben karşılaştım telefon üzerinden güncelleme yap ben öle yaptım daha kısa ve kolay
şöle yapıcaksın,
*#0000#
sonra telefon veriyon model geliyor seçeneklerden günceleme kontrol et gibi bir sekme var tam hatırlamıyorum orasını şarjı yerinde olsun o kendini güncelliyor yeniden başlatıyor sonra tmm oluyor.

burki57

burki57

Üye
Merhaba;

Şuan belirttiğin gibi güncelleme yaptım hiç bir sıkıntı olmadan güncellemeyi aldı.

Backup alıp, Nokia sitesinden son sürümü yükleme denenebilir...S60 serisi mükemmel fakat ummadığın yerde anlık sıkıntılar çıkartıyor:(

alpdsi kullanıcısı da kesinlikle doğru bilgi paylaşmış...Kesinlikle denenebilir.Fakat genellikle bu tarz konularda temiz çözüm. usb üzerinden yazılım güncelleme

Merhaba;

Şuan belirttiğin gibi güncelleme yaptım hiç bir sıkıntı olmadan güncellemeyi aldı.

Backup alıp, Nokia sitesinden son sürümü yükleme denenebilir...S60 serisi mükemmel fakat ummadığın yerde anlık sıkıntılar çıkartıyor:(

alpdsi kullanıcısı da kesinlikle doğru bilgi paylaşmış...Kesinlikle denenebilir.Fakat genellikle bu tarz konularda temiz çözüm usb üzerinden yazılım güncelleme..

sAYGILAR....

barisweb

Üye
merhabalar ben de güncelledim telefonun yazılımını bağlantı gitti geldi gitti geldi gücelledi her şey iyi tamam olduda eski yazılımdan eskik yanları var mesala menüler animasyonlu açılmıyor e71 gibi direk açılıyor, haritalarda düzce ilini detaylı gösteriyordu artık göstermiyor ne kadar güncellediysem olmadı.

despoticbully

Üye
gunceleme işini (yeni versiyonunu v3.1) pc'den usb kablo ile yapabilen birileri var mi NOKIA E72 için.

tesekkurler.

mamifan

Üye
ben denemedim ama telefonu görmüyor program :S pc suitte görüyor - ovi suitte görüyor ama nokia software updaterde görmüyor ilginç :S

hxs

hxs

Üye
aynı sotrunu yaşıyorum

YkPkY

YkPkY

Üye
bende güncelledim.artık telefon hacklanmiyor bile.önceki yazılımda hacklamiştim artık olmuyor.bildiğiniz odun gibi bi tel oldu.bircok tarayıcısı bile gitti,gereksiz programlar verdi.artı kendi web tarayıcısı artık donup kitleniyor.kapatıyor.bu yazılımdada sıkıntı var.eski yazılımada ceviremiyorum.sorunlu bir nokia yazılımı.haketmedi.

metenalyeg

Üye
günlerce uğraştım başaramadım.. alsancak lozan meydanındaki nokia shop'a gittim, 4 saatte yapabildiler...

yafess

yafess

Üye
ben yardımcı olim kardeş
bendeki e72 yazılımı 031.023 daha gelmedi turkiyeye sanırım

jipox

Üye
hocam gelmedi olurmu nokia sitesinden e 72 guncelleyınce 031,023 yüklüyor

ownnupelda

Üye
merhabalar bende yeni bir e72 aldım ama skyfire vs diğer programları oyunları nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.indirdiğimiz klasörü nereye kopyalayacağız yada nasıl yükleyeceğiz.ilgilenen biri lütfennn!!!!!

kaosrock18

Üye
arkadaşlar e 72 de ana ekranda 10 15 dakikaya bi flan wlan ağı ara diye bişey çıkıp duruyor bunu nasıl iptal edices telefon cuya gittim sürüm güncellices flan dedi bir sürü para istedi ama sanmıyorum bu basit bişey olması lasım nolur yardımmmmmmm :(((((((((((

cosmosmad

Üye
arkadaşlar e 72 de ana ekranda 10 15 dakikaya bi flan wlan ağı ara diye bişey çıkıp duruyor bunu nasıl iptal edices telefon cuya gittim sürüm güncellices flan dedi bir sürü para istedi ama sanmıyorum bu basit bişey olması lasım nolur yardımmmmmmm :(((((((((((

üstüne gel ve tıkla çıkan seçeneklerden WLAN tarama.kapatı seç

merhabalar bende yeni bir e72 aldım ama skyfire vs diğer programları oyunları nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.indirdiğimiz klasörü nereye kopyalayacağız yada nasıl yükleyeceğiz.ilgilenen biri lütfennn!!!!!

Yazmadan önce forumu bi araştırsan yüzlerce döküman bulurdun.Önce Teli hackleme olayından başla.
Ayrıca skyfire artık türkiyede desteği yok.

KAYPAKKAYA

KAYPAKKAYA

Üye
*#7370# telefon kilit kodu telefonu fabrika ayarlarına döndürüyor bunu yaptıktan sonra dene birde

Fossa

Üye
Selamlar

cihazımla ilgili birkaç sorunum var yardımcı olabilirseniz çok makbule geçicek ..

1.Cihaz yazılım sürümüm 022,007 olduğu halde (ki yüksek ihtimalle ilk yazılımıdır bu henüz güncelleme yapamadım) nokia sofware updater ile güncellemeleri kontrol ettiğimde zaten en güncel versiyonu kullanıyorsunuz yeniden yüklemek istemisiniz tarzında bir yazı çıkıyor..

2.2-3 gün önce arkadaşıma aldı e72 haliyle benden yardım istedi ve ben kendi telefonumda yapamadığım herşeyi o telefonda yapabildim (misal e-posta ayarı)
Mevcud yazılım ile mail hiç kullanamadım , internet paketimde var şifre yi geçtikten sonra mailiniz yapılandırılıyor yazıyor bir süre bekledikten sonra ise hiç hata vermeden başa dönüyor ..

3. bu cihazı alırken iphone 3gs 16gb alıcaktım ama dokunmatik muhabbetinden dolayı çekinmiştim , geçen hafta boyunca eşiminin iphone unu kullandım kafama sçıyım diyorum şu nokia ya verdiğim paraya ..

arhano

Üye
SORUN ÇÖZÜLDÜ GALİBA. MUTLAKA DENEYİN!!!!!!arkadaşlar merhaba!ben sanırım sorunu çözdüm. ve benim telefonda yazılım sorunu kalmadı. tek yapmanız gereken kontrol paneline girip temalar bölümünde tema efektini açık hale getirmeniz. yol ise şöyle: menü>kontrol paneli>ayarlar>>genel>kişileltirme>temalar>>genel. sonra seçenekler deyip tema efektini etkinleştirip açık hale getirin...:D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
SORUN ÇÖZÜLDÜ GALİBA. MUTLAKA DENEYİN!!!!!!arkadaşlar merhaba!ben sanırım sorunu çözdüm. ve benim telefonda yazılım sorunu kalmadı. tek yapmanız gereken kontrol paneline girip temalar bölümünde tema efektini açık hale getirmeniz. yol ise şöyle: menü>kontrol paneli>ayarlar>>genel>kişileltirme>temalar>>genel. sonra seçenekler deyip tema efektini etkinleştirip açık hale getirin...:D
Ya arkadaş sen bu mesajı farklı konuların altına kopyala yapıştır yaparak yazyorsun.niyetin nedir

Üst Alt