Nokia C6\N97 FW İçin Yapılmış Tüm Modlar (GÜNCEL) (Tekrar FW Atma Gerektirmez)

Sponsorlu Bağlantılar

guilty_2121

Üye
teşkkürler, peki yeşil ve kırmızı ışığı kafamıza göre yada ne bilim polis arabasının ışığı gibi yakmak için bir mod var mı? yada bunu biz nasıl yapabiliriz?

ozkan1979

ozkan1979

Üye
süper anlatım devamını bekleriz

olcay.bozdemir

Üye
teşekkürler :D

emr-erock

emr-erock

Üye
Sadece 6 Tanemi Mod Var BirazDaha Eklermisn Kardeş..

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Sadece 6 Tanemi Mod Var BirazDaha Eklermisn Kardeş..

Şuan İçin Yapılan Modlar Bunlar. Ayrıca 10 Tane Var. Öyle Bir Demişsin Ki Sanki Varda Ben Eklemiyorum. Mod Yapımı Üstün XML Bilgisi Gerektirir. Kolaylıkla Yapabilecek Birşey Değil.

emr-erock

emr-erock

Üye
Şuan İçin Yapılan Modlar Bunlar. Ayrıca 10 Tane Var. Öyle Bir Demişsin Ki Sanki Varda Ben Eklemiyorum. Mod Yapımı Üstün XML Bilgisi Gerektirir. Kolaylıkla Yapabilecek Birşey Değil.
Tmm kusuRa Bakma Kardeş:bye2:

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş ya Şu 4x5 menü deki grıd klasörünü resourceye kopyalayamıyorum güvenlik nedeni ile durduruldu diyor.file browserle yapamayı denedim...

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Tmm kusuRa Bakma Kardeş:bye2:

Kardeş ya Şu 4x5 menü deki grıd klasörünü resourceye kopyalayamıyorum güvenlik nedeni ile durduruldu diyor.file browserle yapamayı denedim...

RomPatcherdan Open4All.rmpyi aktif edip atmayı deneyin.

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Sağol

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
TElefonda Rompatcher yok.Hackli Değil...

Hiç forumu takip etmediğiniz burdan belli. Kardeşim başlıkta ne yazıyor. "C6". C6 Hackli Olarak Kuruluyor. Her tarafta yazıyor hiç görmedin mi? Telefonun C6 FWli ise RomPatcheri normal sis dosyasıyla kur. Patchleri E:\Patches'a at Sonra aktif et. Telefonun C6 deilse o zaman yanlış konudasın :oke:

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
Teşekkür Ederim Özellikle Tuş Titreşimi Kapatma Modu Gerçekden Çok Faydalı Olmuş.

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür Ederim Özellikle Tuş Titreşimi Kapatma Modu Gerçekden Çok Faydalı Olmuş.

Güle Güle Kullanın.. Şimdi Sırada Galerideki (C6 FWde Adı Fotoğraflar) Resimlerin Listeneceği Klasörleri Seçme Modu Var. İnşallah Olur. Test Aşamasında :oke:

emr-erock

emr-erock

Üye
Hiç forumu takip etmediğiniz burdan belli. Kardeşim başlıkta ne yazıyor. "C6". C6 Hackli Olarak Kuruluyor. Her tarafta yazıyor hiç görmedin mi? Telefonun C6 FWli ise RomPatcheri normal sis dosyasıyla kur. Patchleri E:\Patches'a at Sonra aktif et. Telefonun C6 deilse o zaman yanlış konudasın :oke:
patclerin linkinide verde Başka sorun yaşamayalım.......:box

macy

macy

Üye
C:\Resource dediğiniz dosya bende Z:\Resource da gözüküyor ve yapıştır yapamıyorum sebebi nedir RomPatcher yüklü hiçbir sorunda yok sadece bunu çözemedim... Şimdiden Teşekkürler...

emr-erock

emr-erock

Üye
4x5 menü olmadı
grıd klasörünü resourceye kopyaladım.telefonu yeniden başlattım ama olmadı.:S

C:\Resource dediğiniz dosya bende Z:\Resource da gözüküyor ve yapıştır yapamıyorum sebebi nedir RomPatcher yüklü hiçbir sorunda yok sadece bunu çözemedim... Şimdiden Teşekkürler...
Kardeş 1 üst mesajdaki dosyayı indir unun içindeki iki patch aktif et sonra kopyalamayı dene...

macy

macy

Üye
c sürücüsüne kopyalabiliyorum onda sorun yok aynen yaptım olmuyor zaten sizin c de dediğiniz dosyanın bende z sürücüsünde gözükmesi normalmi z sürücüsünede kopyalama yapılmıyor 5800 uyumlu dosya değiştirme oynama programı başka ne var link verebilirmisin birde onunla deneyim teşekkürler...

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
    Konu Sahibi
c sürücüsüne kopyalabiliyorum onda sorun yok aynen yaptım olmuyor zaten sizin c de dediğiniz dosyanın bende z sürücüsünde gözükmesi normalmi z sürücüsünede kopyalama yapılmıyor 5800 uyumlu dosya değiştirme oynama programı başka ne var link verebilirmisin birde onunla deneyim teşekkürler...

Sen Z: dekini boşver. Evet Z:dede gözükür. Orası bizi ilgilendirmiyor. Biz Gerekli Dosyaları C'ye atacağız. Z ile işimiz yok. Kopyalama hatası alırsanız. Rompatcherdan Open4All.rmp dosyasını aktif(yeşil) yapın. Sonra tekrar kopyalamayı deneyin.

4x5 menü olmadı
grıd klasörünü resourceye kopyaladım.telefonu yeniden başlattım ama olmadı.:S

Kardeş 1 üst mesajdaki dosyayı indir unun içindeki iki patch aktif et sonra kopyalamayı dene...

Birazdan konunun başına bir kısa anlatım ekleyeceğim. Ondaki talimatları uygularsan sorunun kalmaz.

Üst Alt