nokia c6 01 sorunları bi bakın yaw

Sponsorlu Bağlantılar

tans61

Üye
yav arkadaşlar anlamıyorum. c6 01 telefonda whasapp ve fring sürekli açık ve kullanıyorum. yani internet bağlantısı hep açık. opera kullanıyorum. konuşuyorum. yani sürekli internet uygulamaları kullanıyorum ve şarjım sabah 8'den yatana kadar (23.30)'a kadar dayanıyor hatta battery monitor ile bakıyorum yüzde 25'i hala duruyor. yani telefonu sürekli internet için kullanıyorum. whatapp ve fring çok şarj harcar üstelik. opera da öyle.

forumda c6 01 için şarj uzatıcı yöntemler var. şimdi bulamam başlığı ama arama yaparsanız bulursunuz.

özellikle

2g
bul uygulaması ayarlarını kapatmak
inraret uygulaması ayarlarını kapatmak

gibi ayarlar var. onlara bakın

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]güç tasarruf modunda titreşim devreden çıkıyor ne yapmam lazım[/SIZE][/COLOR]

look41

Üye
Arkadaşlar bakın, c6-01 lerde bildiğiniz üzere lityum piller kullanılıyor. Ki bütün telefonlarda artık li-ion bataryalar kullanılmaya başlandı. Lityum pilleri 12 saat şarj etmekle daha uzun verimlilik alamıyorsunuz. Lityum piller 5-6 şarjdan sonra kendisini toplamaya başlıyor. Yani sıkıntı değil. Takmayın kafanıza bende alalı 2-3 gün oldu benm şarjımda hemen bitiyor ama zamanla batarya toplayacaktır kendini. Güle güle kullanın çok güzel telefon :)

tml1995

Üye
sorun bendede var bence yazılımsal kvkdan aldım 2hafta önce batarya dayanmıyor :( sorun yazılımsal tmm belle reflesh gzlde tel dayanmıyo s60v5 modelinden yani özellik falan filan satıpp lumia modellerine baq dicem arastırdım biraz markette uygulama eksikliği var ama lumiada xbox var 920de galiba napacam bilmiyorum acill !!! yardımmmm

rpg7

Üye
bendede sarj sıkıntısı var telfonu sarjda gezdriyorum sürekli 3 kere garantiye gtti aynı yine bide telefn sürekli donuyo ve kasıyo

MaxipmaN

Üye
benim 1 gün gidiyo :D

technologymania

Üye
benim surekli whatapp acik 2 tane mail bagli 2 gun gidiyor. Ekran isiginin acilip kapanma sebebi isik sensorunden dolayi ortam aydinligi fazla olunca ekrani gorebilmeniz icin ekran isigni arttriyor

weareyoung

weareyoung

Üye
kardeş internette 100 den fazla flashlama yöntemleri yazıo aç oradan annayı bul telefona at en kısa yolu ve en güvenilir yolu garantisi gider diyede endişelenme çünkü eski haline döndürebilioda

samibaskaya

Üye
iyi günler benim bir nokia c6 01 var. bunun ekranını ve dokunmatik panelini kırdım.tuş ışıkları yanıyor ve pc nokia suite ile içinide görebiliyorum şarj cihazı bağladığımda altındaki ışıkta yanıyor.acaba sadece lcd ve dokunmatik paneli bozulmuştur.yoksa ölümü.
bilgilendirirseniz sevinirim.......

silivriserdar

silivriserdar

Üye
iyi günler benim bir nokia c6 01 var. bunun ekranını ve dokunmatik panelini kırdım.tuş ışıkları yanıyor ve pc nokia suite ile içinide görebiliyorum şarj cihazı bağladığımda altındaki ışıkta yanıyor.acaba sadece lcd ve dokunmatik paneli bozulmuştur.yoksa ölümü.
bilgilendirirseniz sevinirim.......
Bir tamirciye göstermen gerek muhtemelen şarj ışıgı yanıyorsa enerji ile sorunu yok kısa devre felan yok demekki telde ama o şekilde açıp kulanma iyice bozulur tamirciye götür.

Üst Alt