Nokia C6-01 Sensör Sorunu-YARDIM EDİN :( [ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6-01 Sensör Sorunu-YARDIM EDİN :( [ÇÖZÜLDÜ]
S.a nokia c6-01 telefonum var yeni fark ettim önceden çalışan sensör şuan çalışmıyor kontrol amaçlı sensörlü oyun kurdum denedim ancak oyunu bile açmadı sanki fark edilsin istemiyor :D
sorun oyundadır dedim başka başka oyunlar kurdum ancak yine sonuç aynı sensörlü oyunları açmıyor.eskiden sensör çalışıyordu her türlü sensörlü oyunuda oynuyordum.uzun zaman öncede ön kameram bozulmuştu sensörde bozulunca belkide yazılımsaldır bir program fln yapmıştır dedim , otomatik ekran döndür seçeneğini açtığımdada EKRAN DÖNMÜYOR . ben yinede donanımsal olduğu ihtimallline karşı burda açtım konuyu bişeyi daha söyliyim swype kurmuştum ondan olabilirmi acaba yardım edenlere teşekkür ederim

:vur

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
deneme yanılma olacak ama en son hangi programları kurduysan onlrı kaldır..bu sorunun olmadığı zamanki haline döndür telefonu.swype'ı da silebilirsin

• Beğen
Tepkiler: furkan10115330

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
silemiyorum swype nasıl kaldırılacak bilemiyorum

- - - Eklendi - - -

bugün hard format atmayı denedim kamera tuşu ses kısma tuşu menü tuşu ve kırmızıya bastım telefon kapalıyken hafıza kartındaki dosyalar duruyor hala deliricem sonunda

- - - Eklendi - - -

hafıza kartımıda biçimlendirdim bişey fark ettim mesaj yazarkende çıkmıyor yatay düzenle yani yazılımsal bi çözümüde olmalı lütfen yardım :(

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yüklü uygulamalar kısmında swype pen input diye yüklenmiş olması lazım.oradan kaldırabilirsin

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
yüklü programlar bölümü varmı c6-01 de ayarlardan girilip hani şu varsayılan uygulamalrın fln olduğu kısımsa yok

muratgn

Üye
furkan selam.. telefonunu hatsız moduna getir tercihlerden. sonra tekrar kullandığın tercihe getir. sensörlerde düzelme olacaktır. bende de bu tip ekranın dönmemesi olduğunda bu işlemi yapıyorum ve düzeliyor..

• Beğen
Tepkiler: furkan10115330

MaxipmaN

Üye
hard format atmakla büyük hata etmişsin video düzenleyici falan gitmiştir soft atsaydın keşke hafıza kartının silinmemesi normal

blackcemre

Üye
Benim e7'dede bir sorun var sensörle mi alakalı ışık sönsörü ile mi ilgili bele ve belle refresh'te oluyor anna da olmuyor klavyeyi açmadığım halde aradan klavyenin ışıkları kendiliğinden yanıyor.

MaxipmaN

Üye
Benim e7'dede bir sorun var sensörle mi alakalı ışık sönsörü ile mi ilgili bele ve belle refresh'te oluyor anna da olmuyor klavyeyi açmadığım halde aradan klavyenin ışıkları kendiliğinden yanıyor.
su teması falan oldu mu

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim çok geç oldu galiba ama uzun zamandir girmemiştim foruma 1-2 haftadan beri düzeldi galiba senin söylediğin yöntemle oldu hatsiza alinca yani sağol tekrar :d

- - - Eklendi - - -

furkan selam.. telefonunu hatsız moduna getir tercihlerden. sonra tekrar kullandığın tercihe getir. sensörlerde düzelme olacaktır. bende de bu tip ekranın dönmemesi olduğunda bu işlemi yapıyorum ve düzeliyor..

Sağol kardeşim çok geç oldu galiba ama uzun zamandir girmemiştim foruma 1-2 haftadan beri düzeldi galiba senin söylediğin yöntemle oldu hatsiza alinca yani sağol tekrar :)

muratgn

Üye
rica ederim kardeşim güle güle kullan :)

qartal27

qartal27

Üye
Bende C6-01 cihaz var sensör hiç bi türlü çalısmıyor yardımcı olabılırmısınız neden olabılır servis e gitti geldi 1 gün çalıstı sonra gene bozulduBende C6-01 cihaz var sensör hiç bi türlü çalısmıyor yardımcı olabılırmısınız neden olabılır servis e gitti geldi 1 gün çalıstı sonra gene bozuldu Mesaj atabılırmısınız