Nokia c6-01

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c6-01
meraba arkadaşlar c6-01 telefonuma swype kurduktan sonra sildim bir takım sorunlarla karşılaştığım için telefonu kapatıp hard format attım.daha sonranokia suite girip güncellemelrin yapıldığı kısma geldim ve yenile dedim.bikaç şey çıktı ama ben yazılımı güncelleye tıkladım.ancak ne quick office nede adobe hiçbiri gelmedi. yerine başka uygulamalar kullanmama rağmen telefonumda bazı uygulamaların olmaması beni huzursuz ediyor hatta telefonun yazılımında olan fotoshop proğramı bile gitti gelmiyor .telefonumu garanti kapsamından çıkarmadan neler yapabilirim.bide şuan telefonumun sensörü çalışmıyor otomatik ekran döndür falan olmuyor sensörlü oyunlarıda açmıyor ama önceden böyle bir sorunum yoktu galiba yazılımsal bişeyi sildim ve güncellemeylede gelmiyor söylediğim gibi garanti kapsamından çıkarmadan neler yaparım belleyi tekrar yükdiğimi sanıyorum ama bazı yerlerde okuduğumdan anladığım benim belle refresh yüklemiş olduğum bi yardım edin kafam çok karıştı sınavlarıma bile telefonumdan çalışan bir insanm o yüzden acele yardım almam gerekli (nokia c6-01 ) şimdiden sağolun

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
orjinal cwf'yle flaşlaman lazım arkadaşım oda phoneıxle oluyor

• Beğen
Tepkiler: furkan10115330

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
orjinal cwf'yle flaşlaman lazım arkadaşım oda phoneıxle oluyor

Flash olayından korkuyorum garanti kapsamından çıkarıyor diye duydum hem bu önceden oluyordu yani formattan sonra güncelleyince herşey gelirdi ama artık gelmiyor ben bunu merak ediyorum neden ve ne yapmalıyım flashında orjinalliği bozup bozmadığı hakkında kısa bir bilgi alsam gerçekten çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim ilginden ötürü

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Birkaç Link verebilirim ama hack yapman gerekiyor sende garanti olayını kafaya takıyorsun o yüzden Link vermiyorum umarım nokia sorununa çare bulur çünkü hard format atmayı tavsiye eden nokia ama giden uygulamalari nedense temin etmiyor

• Beğen
Tepkiler: furkan10115330

furkan10115330

Üye
    Konu Sahibi
belleyi tekrar tekrar kurmama rağmen çözüme ulaşamadım telefonu servise vermeyi düşünüyorum sizce halledip geri yollarlar mı?

kcr

Üye
Flash olayından korkuyorum garanti kapsamından çıkarıyor diye duydum hem bu önceden oluyordu yani formattan sonra güncelleyince herşey gelirdi ama artık gelmiyor ben bunu merak ediyorum neden ve ne yapmalıyım flashında orjinalliği bozup bozmadığı hakkında kısa bir bilgi alsam gerçekten çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim ilginden ötürü

Bilgisayarla ilk tanıştığımızda klavyesine dokunsak acaba patlar mı diyorduk.:lamer::gul: Bu iş ona dönmüş. Telefona format atmaktan, yazılım yüklemek kaldırmaktan korkmayın. Senin için önemli olan foto, video, mp3 vb. bir kenara yedekledikten sonra hepsinin çaresi var. Silinen programları da arayıp bulup yükleyebilirsin pekâlâ. Hatta biraz daha araştırırsan telefonu aldığın günden daha hızlı, stabil ve özellikli hale bile getirebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...