Nokia C6-01 Flash Atma

Konu, 'Symbian^3 Yazılım Destek' kısmında xploods tarafından paylaşıldı. Okunma: 13192 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Nokia C6-01 Flash Atma

Arkadaşlar Forumda baya aradım ama bulamadım. Eğer varsa kusuruma bakmayın. Anlatılan Flash Formatlar hep farklı telefonlar için. Nokia c6-01 için resimli anlatım yapabilirmisiniz?

Teşekkür ederim...

Yazan: xploods
  2. Mehmet Teşekkürler ilgin için ama N8 ile c6-01 versiyonları vs farklı hep. Burda gönüllü bir arkadaşımız bunu resimli anlatım şeklinde yaparsa herkesede faydalı olacağını düşünüyorum...

Nokia C6-01 Flash Atma konusuna benzer içerikler

1. C6-01 için flash atma.. Yardım ( 18 Ağustos 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar forumda yaptığım araştırmalar sonunda c6-01 e flash atma yok. Flash atma var ama sadece c7 ve N8 e göre .. Sonucunda bunların işletim sistemi aynı değilmi ? Onlara olan c6-01'e de olmazmı ? Konularda Product Code sadece c7 ve n8 e göre...
  2. c6-01 flash atma yardım !! ( 23 Şubat 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar orinal belle yüklü bende. şarj sorunu yüzünde flash atmak istiyorum . bana güncel linkleri flaan verip bi anlatırmısınız nasıl yapacağımı hiçbirfikrim yok..
  3. c6 01 flash atma hatası ( 5 Mart 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

mrb arkadaşlar benim tlf da belle vardı fakat bir kaç program çalışmadı sorun çıkarması sebebi ile bende format attım ve foto ları duvar kagıdı yapamadım ölçekli şekilde tekrardan flash atmaya çalışıyorm fakat aşağıdaki hata yı alıyorum sebebi...
  4. C6-01 Belle Flash Atma ACİL! ( 15 Nisan 2012 | Symbian^3 Genel )

Arkadaşlar Telefonuma Flash Atmayı Düşünüyorum Daha Önce Flash Atmış Olan Varmı Deneyimli Biri Varsa Bana TeamViewer İle Yardım Edebilirmi Acil
  5. Nokia C6-01'e Flash Atmayı bilen yardımcı olabilir mi? ( 20 Mayıs 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Selamlar .. Nokia C6-01 ' i me kilit kodunu bulamadıgımdan dolayı flash atmam lazım ve atmayı bilmiyorum. Flas atmayı bilen arkadaslar yardımcı olabileceklermi? Team viewer sifresi verebilirim yapabilecek olana
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 19:33:36