Nokia C5-03 Fw atmak

Sponsorlu Bağlantılar

Joker.

Joker.

Üye
Nafirim çok uzun sürüyo yhaa

Joker.

Joker.

Üye
phoeix hatya veriyor yönetici olarak çalıştır desem bile w7

Joker.

Joker.

Üye
Arkadaşlar bu güncelleştiiyo teli dimi V20 kavuşucakmıyım bide benim tel siyah hangi rengi seçmeliyim bi black alimumyum var black whit var graphide black var sonra yanlış rengi seçince tel ucmasın bir daha açılmıyormuş

Joker.

Joker.

Üye
Phonexi kurur ken hata aldım w7 kullanıyorum yoksay dedim sonra program açılmıyor yönetiic olarak başlat dedim kurulum dosyaysına yine aynısı oldu kurulmuş programada yönetici olarak başlat dedim yine açılmadı

Krofessional

Konu Sahibi
Phonexi kurur ken hata aldım w7 kullanıyorum yoksay dedim sonra program açılmıyor yönetiic olarak başlat dedim kurulum dosyaysına yine aynısı oldu kurulmuş programada yönetici olarak başlat dedim yine açılmadı

graphite black kurulum dosyasını xpsp3 ve yönetci olarak çalıstr sonra kurdugun yerdeki tüm exeleri sp3+yönetici yap

Joker.

Joker.

Üye
arkadaşım ben pc delisi değiğil .D hiğ bişi anlamadım sade dille znlarırsan sevinirim

Krofessional

Konu Sahibi
arkadaşım ben pc delisi değiğil .D hiğ bişi anlamadım sade dille znlarırsan sevinirim
graphite black dosyasını indiriceksin ve phoenix kuruluysa kaldır ccleaner ile bi kayıt defterini temizle phoenix'in kurulum dosyasını sağ tıklayıp uyumluluktan xp sp3 ve yönetici olarak çalıştır la kaydet aç kurulduktan sonra masaüstündeki phoenix kısayoluna sağ tıkla dosya konumunu aç de klasör açıldığında orda phoenix.exe tıklanmış olarak gelicek başka bi yere çıkmadan yukarı ilerle ordan tür e tıkla sonra phoenix e geri gel ordaki tüm uygulama dosyalarını xp sp3 ve yönetici olarak kaydedip programı aç

Joker.

Joker.

Üye
v20 yüklenecekmi telefona bennim v10 da kaldıda bu arada phonex açılıyo tşk

haso42

haso42

Üye
kardeş bunu yapınca ve bozulursa garantiye versek garanti dışı kalır mı ?

Krofessional

Konu Sahibi
Joker.

Joker.

Üye
bağlanma sorunum giti şimdi fw yapmaya başlıyorum :S Çok tırsıyorum hee

----------Eklendi @ 13:42:52 ---------- Yazıldı @ 13:32:44 ----------

Phoneix te bağlı değil diyo şimdide :X

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye

C6 Portunu Bekle Haftaya Geliyormuş

Del Rey

Del Rey

Üye
Bu arada, birçok sorunuzu halledecek yeni konuyu yayınladım. SSS - C5-03 CFW Atmak

----------Eklendi @ 15:00:53 ---------- Yazıldı @ 14:56:58 ----------

kardeş bunu yapınca ve bozulursa garantiye versek garanti dışı kalır mı ?

Telefonun bozulsa bile OFW'ye geri dönebilirsin. Ayrıca flsh işlemi sırasında çıkarsa mıkarsa Nokia Shop'a "v20'ye güncellerken elektrikler kesildi" dersin. :)

Krofessional

Konu Sahibi

msn de bi konuşsan halledicez de

Üst Alt