Nokia Bubbles, yenilikçi ve parlak ekran koruyucu S ^ 3

Sponsorlu Bağlantılar

menderes_45

menderes_45

Üye
süresi geçmiş sertifika hatası aldım ne yapmam gerek

By-HaCk

By-HaCk

Üye
teşekkürler

Emre

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: alici-35
alici-35

alici-35

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

lemale

lemale

Üye
E6 ya yukledım cok guzel sıkıntısız calısıyor ekrana basılı tutunca ayarları cıkıyor ıstedıgınızı ekleyıp kaldıabılıyosunuz ama ben dört resımden baska nasıl koyuldugunu cözemedım

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
E6 ya yukledım cok guzel sıkıntısız calısıyor ekrana basılı tutunca ayarları cıkıyor ıstedıgınızı ekleyıp kaldıabılıyosunuz ama ben dört resımden baska nasıl koyuldugunu cözemedım

C: nin içinde backrounds diye bir klasör olması lazım. Oraya attığın resimleri görüyor sadece.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Kardeş öyle bi dosya yok

Images in içinde var mı peki backrounds diye bir klasör? Dosya yöneticisinden arat backround diye, öyle de çıkar. içinde orjinal resimleri görürsün zaten. O resimlerin yanına istediğin resimleri at, bubbles dan değiştir.

Ercanb7272

Ercanb7272

Üye

Images in içinde var mı peki backrounds diye bir klasör? Dosya yöneticisinden arat backround diye, öyle de çıkar. içinde orjinal resimleri görürsün zaten. O resimlerin yanına istediğin resimleri at, bubbles dan değiştir.
Buldum Tsk ederim kardeşim

.Murat.

.Murat.

Üye
bu uygulama nasıl kaldırılıyor şimdi memnunumda ilerde kaldırmak istersem ne yapmalıyım

- - - Eklendi - - -

burada anlatılmış nasıl kaldırılacağı :D

http://www.maxicep.com/symbian-3-yazilim-destek/n8-pr1-1-yazilimda-yuklenen-nokia-bubbles-uygulamasini-sorunsuzca-kaldirma-575190.html

faruk.er

Üye
gecersiz sertivika diyyor başka nerden indire bilirm yardım istiyorum

karaduman70

Üye
telefonunu hack'le hiçbiryerde arama zaten yok arasanda en iyisi hack kurtul şu sertifika kıskacından

İyi diyorsun, güzel diyorsun ama hack yapamayanlar? Bende de " Süresi geçmiş sertifika " uyarısı veriyor. Ve onlarca kez denemem rağmen telefonu hackleyemedim. Hack için verilen dökümanları kullandım ama olmadı, belki de ben yapamadım. Sertifika süresi yeni olan bir sürümü var mı acaba bu programın?

alaskan

Üye
kardeş bende c6-01 var ona yukledım sorunsuz kullanıyorum yalnız başka resimler atcam ama klasörü bulamıyorum bide bubbles in widgetinden ekleme kaldırma yapcam yardımcı olur musun?

- - - Eklendi - - -

telefonun tarihini 11.11.2011 e al ben öle yaptım oldu :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
kardeş bende c6-01 var ona yukledım sorunsuz kullanıyorum yalnız başka resimler atcam ama klasörü bulamıyorum bide bubbles in widgetinden ekleme kaldırma yapcam yardımcı olur musun?

- - - Eklendi - - -

telefonun tarihini 11.11.2011 e al ben öle yaptım oldu :)

Önceki mesajlardan birinde de sorulmuştu. C:\Images\Backrounds diye bir klasör olması lazım. Zaten klasöre girince direk bubbles ın duvar kağıtlarını görürsün.

xyorgunx

Üye
kardşim c7-00 yükledim sorunsuz kullanıyorum. Ama şu baloncukları arttırmanın yolu war mı?

akifd

akifd

Üye
şu uygulamaYI bir gelişse üstüne hiç bir tuş kilidi uygulaması tanımıyorum da bir çıktı hep öyle kaldı

mcan_92

mcan_92

Üye
:tşk:

kesso310

Üye
Ellerine sağlık

Üst Alt