Nokia 5800 XpressMusic Windows Live Messenger [04.08.2010] %100 Çalışır Durumda Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

dawidi

Üye
ben programı kurdum fakat bende kişi listesi çıkmıyor neden anlamadım gitti direk yeni hesap alma bölümü açılıyor yardım lütfenn nedenn....

KillEmAll1453

KillEmAll1453

Üye
    Konu Sahibi
ben programı kurdum fakat bende kişi listesi çıkmıyor neden anlamadım gitti direk yeni hesap alma bölümü açılıyor yardım lütfenn nedenn....

Bu konu hakkında bir fikrim yok telefonu kapat yeniden aç... Wireless ile kişi listesini alması lazım otomatik.

Link Yenilenmiştir Arkadaşlar !! 04.08.2010

karayel_23

Üye
arkadaşım bende kurulmuyor bile tam yükleme sona yaklaştığı zaman yükleme iptal oldu diyor bunun nedenini bilen varmı

Rıfatt

Üye
resimlerde gördüğüm kadarıyla kaç zamandır aradığım msn programı bu programı daha önce ovi storedan indirmiştim ama artık yok teşekkürler paylaşım için şu an kurulumu yapıyorum sertifika hatasıda almadım..

NevarKuzen

Üye
bunun e63 uyumlu olanı varmı?

zaffer1982

Üye
sağolasın arkadaş

kursun53

Üye
bilader %100 diyosun çalışmıyor bu telefonunuz ç dışı bilmem ne bişiler sayıklıyor faceye her yere giriyom msn açılmıyor ne wlan dan açılıyor neden turkcell netten bi el atın şuna saygılar

DreamX5

Üye
Yüklemesi iptal olanlar nokia PC suite vasıtası ile kurmayı denesinler.

samet55600

Üye
kaedeşim emeğine sağlık tşk

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Harbiden kafayı yicem vaLLa teLefonda evdeyken nasıL gircem msn e wireLess şifresini unuttum tmm değiştirebiLirim ama airties ayar sayfasına 192.168.2.1 e girdğimde şifre bırakmıştım tatile gittim geldim onuda unuttum !! wireless i hiç mi hiç kullanamıyorum ayar sayfasını açamıyorum arkadaşlar yardımcı olurmusunuz acaba ?
Bu arada k.bakmayın snirimden nereye ne yorum yazacagım beLLi oLmuor ama harbiden bu messenger 10 numara 10 numara ötesi !! TeşekkürLer sana feda oLsun saoLasın :) Da bide benim soruna bi yorum atsanız ? bi el atsanız .s

bbkr630

bbkr630

Üye
kardeş airties wirless olarak değil ethernet kablosu aracılığı ile bağlanırsan şifre sormaz yok hala yapıyorsa modemin arkasında küçük bir tuş yada iğne deliği ( modele göre) olacak orada o tuşa belli bir süre basılı tutunca modem reset oluyor ve şifre varsayılan ouyor internetten bakarsın sanırım admin falan a(airties varsayılan şifre) Dikkat bağlantı ayarlarını yeniden yapman gerekebilir (eve yeni internet almış gibi)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
kardeş airties wirless olarak değil ethernet kablosu aracılığı ile bağlanırsan şifre sormaz yok hala yapıyorsa modemin arkasında küçük bir tuş yada iğne deliği ( modele göre) olacak orada o tuşa belli bir süre basılı tutunca modem reset oluyor ve şifre varsayılan ouyor internetten bakarsın sanırım admin falan a(airties varsayılan şifre) Dikkat bağlantı ayarlarını yeniden yapman gerekebilir (eve yeni internet almış gibi)

Kardeş teşekkürLer fakat senin söyLedikLerinin hepsini biLiyorum .s
Şu konuya 2 göz gezdirebiLirmisin peki ?
http://www.maxicep.com/network-inte...r-sayfasi-sorun-acil-lazim-lutfen-388951.html

gossypium

Üye
çok teşekkür ederimm gerçekten sonunda olduu çalışıyorr =))

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Kardeşim 1o numara bi msn teLefon için ama aynen o ekranda şu BağLantı kuruLuyor Lütfen bekLeyinde bayaa bi uzun süre bekLiyorum bekLiyorum bişey geLmiyor 5 dk bekLiyecem nerdeyse o ekranda ama haLa aynı şekiL yazıyor .s Kafayı yicem .s

ccavuss

ccavuss

Üye
tesekkürler dostumm

beckham_7_40

Üye
sgolasın kardes ellerine saglık

umutgidik

umutgidik

Üye
Forumda daha önceleri verilmişti aynı dosya sürümüde aynı boyutuda. 2.37Mb :) Ama emeğe saygı o ayrı

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk: