Nokia 5800 Ovi Store'a Bağlanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

flashing

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Ovi Store'a Bağlanmıyor
Merhaba arkadaşlar! Daha dün telefondan kullandığım ovi programı bugün çalışmıyor. Yeniden yükledim yine olmadı. Verdiği hata ise şu " Sunucuya Bağlanılamıyor". Acaba sunucuda mı bir hata var? Yoksa sorun sadece bende mi? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

tektabancam

Üye
benimkide bağlanmıyor ovi de problem program çalışıyor çalışmıyor olsa idi uyarı da vermezdi

scuf

scuf

Üye
ovi de şu an problem var kimse bağlanamıyor , yakında düzelir .

berrakkk

berrakkk

Üye
ben ovi store ye bağlanmak istediğimde ovi mağazanın yeni bir sürümü mevcut devam etmeden önce güncellemeyi indirmeniz gerekir diyor belki oyüzdendir güncelleme ücretlimidir acaba bilen varsa cvp yazabilirmi????bende giremiyorumda:)

Bosnalı86

Üye
Bnde bi sorun yok,ovi an itibari ile sağlam :oke:

tektabancam

Üye
ben ovi store ye bağlanmak istediğimde ovi mağazanın yeni bir sürümü mevcut devam etmeden önce güncellemeyi indirmeniz gerekir diyor belki oyüzdendir güncelleme ücretlimidir acaba bilen varsa cvp yazabilirmi????bende giremiyorumda:)
bedelsiz:d:

sefenks

Üye
ben de giremiyorum güncelleme hatası yazıyor.bide nokia software updater dan yüklemeye çalıştığım zaman da iç hata diye bişey çıkıyor.v40 ayükseltmeden önce de aynı hatayı veriyordu yükseltince belki düzelir dedim ama değişmedi.bunu bilen varsa lütfen yardım etsin.
şimdiden teşekkürler

F1903

Üye
ben bugun aldım telefonu oviye giriyor ama program indirceği zaman ''oluşan bir hata nedeniyle işlem tamamlanamadı'' diye hata verio sorun nerde yardım lütfen arkadaşlar

F1903

Üye
benden baka yasayan yok heralde bu sorunu :(

orhaan48

orhaan48

Üye
arkadaşlar ovi de güncelleme çalışmaları var bu yüzden hata verio zannedersem 5800 da v50 yazılım güncellemesi ile beraber ovi de güncelleme çalışmalarına başladı sebebi bu olsa gerek yakında düzelir tarih falan geri ileri yapmanıza gerek yok genel bir sorun

hotboy_ist

Üye
ya arkadaslar 10 gündür problem var bu ovide hala girilmiyor bu nedir ya

kobalturk

Üye
Bukadar uzun sitede çalıişma olmaz arkadaşlar bende çözüm bulamadım 5800 dan ovi ye bağlanamıyorum sunucuya bağlanamıyor diyor.çözüm bulan varsa lütfen paylaşsın.

baracuda90

Üye
arkadaşlar bende de aynı sorun vardı dayanamadım sonunda hard format attım düzeldi.artık mutlu mesut bir şekilde girebiliyorum:)

OğuzcanAbi

Üye
sorunsuz sunucunda sorun war galiba

OTHERWORLD

Üye
tele format attım açalıştı. ama ovi suitten günceleme yapıyorum bu sefer ovi store programı bile açılmıyor. ayrıca ovi maps te haritalar da görünmüyor iki defa formatladım durum aynı :(

kmeall

kmeall

Üye
benimde oyle oldu sunucuya bağlanamıyor e63 te ama kimse önem vermiyor galiba YARDIM EDİN :ağlarım:

zeybek67

Üye
Arkadaşlar bu sorunları herkes yaşıyor. cep telefonundan ovi store yi silmek için yol arıyorum fakat yine beliriyor. Zaten ben wireles ile ovi ye girip indirme yapabiliyorum buna ne gerek var hiç anlamadım.

frowell

frowell

Üye
Yeniden yükle ovi yi internete bağlanılsınmı dediğinde hayır dersen öyle hata verir

americanboy

americanboy

Üye
ovi store srverlerinde bir hata oluşuyor yakında düzelir