Nokia 5320 Xpress music alacagım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5320 Xpress music alacagım...
Musıc dinlemek, ve oyun oynamak ıçın bu telefonu almayı dusunuyorum 400 tl civarında..
Kullananlarınız warsa tavsıye edermısınız ? Bu fıyata alabileceğim daha iyi bir telefon war mı ?,
Bir de n-gage oyunlarını satın almadan olarak oynayabilir miyim?

murat184

Üye
al kardeşim çok kral telefon, ben bir yıldır kullanıyorum tam bir canavar. n-gage oynarsın, piyasada bir sürü sis ve java oyun var onlarıda oynarsın. benim telde 70 tane oyun var oyna oyna bitmiyor, nintende emulatörü yükledim ondada bi sürü oyun var :d

chatlaq_izmitli

chatlaq_izmitli

Üye
5320 xpm harbi çok kral telefon bn serılıkte n93'e kafa tuttum telefonun hafızasını boşaltım 125 mb hafızası var 8 gb lik h.k. aldım 2000 tane muzık koydum 93 saat muzık gösterıyo liste :) bn mp3 delisıyım :):):)

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
açıklamalar için saolun kafamda bırz tereddut wardı onuda sız yok ettınız :-)

Bu arada nintende mi nintendo mu o emulator tam olarak ne işe yarıyor aydınlatırsanız sevinirim

franklinda

franklinda

Üye
5800 xpm al aynı fiyata daha fazlası neredeyse aynı fiyatlar.

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
peki oyun konusunda 5320 gibi mi ?

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
5800 n gage oyunlarını destekliyor mu bide dokunmatigi nasıl?

emelli

emelli

Üye
5320 gercekten guzel tel.hem işletim sistemi digerlerinden cok hizli.tavsiye ederim dostum

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
5800 ı arastırdım wi-fi gibi özellikleri fln olması ilgimi çekti fakat güncelleme fln yappmayınca ceistli sorunlar oluyormuş açıkçası içime sinmedi pek karasız kaldım sizce hangisini almalıyım=?

Ercan KABACAOĞLU

Ercan KABACAOĞLU

Üye
nokia alacağına git 3gs al 2. el olsun satarken çok kaybın olur nokiada üselik hiçb,r nokia 3gs in yarı kalitesinde bile değil nokia berbat bir telfon bitti artık symbian miymbian finito o kadar parayayazık etme temiz bulursun ararsan rastgele

Qurabiye2612

Üye
alınır

--------------- Ekleme ---------------

hem fıyatlarda ucuzlad

futbol123

futbol123

Üye
5320 al güzel telefon

azelyam72

Üye
ben msn programı yüklemek istiyorum bedava vodovofene ama tlf bunu desdeklemiyor nokia e 95 marka tlf eski serisi olan e 95 ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim?

egemen3223

egemen3223

Üye
al ben kendim kullanıyorum ama uzun süre oyun oynayınca çok şarj yiyor:hmmm

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
oyunlarda kasma oluyor mu 5320 xm de ? özellikle 3d n gage oyunlarında

chatlaq_izmitli

chatlaq_izmitli

Üye
ben msn programı yüklemek istiyorum bedava vodovofene ama tlf bunu desdeklemiyor nokia e 95 marka tlf eski serisi olan e 95 ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim?
Kardeşim vodafone mesengerı desteklemiyor onun yerıne kanka msn var ben kullanıyorum gunde vodafone da 1 kntur bile yemiyor

kasma olmuyor da hafıza kartını yarıdan fazla doldurmamalısın

kasma olmuyor da hafıza kartını yarıdan fazla doldurmamalısın

poyraz15

Üye
    Konu Sahibi
çok saolun..

bek1905

bek1905

Üye
5320 xpm harbi çok kral telefon bn serılıkte n93'e kafa tuttum telefonun hafızasını boşaltım 125 mb hafızası var 8 gb lik h.k. aldım 2000 tane muzık koydum 93 saat muzık gösterıyo liste :) bn mp3 delisıyım :):):)

slm kardeş.. ben 4gb kullanıyorum da 8 gb hafıza kartı takınca kasıo mu hiç.:allalla:

chatlaq_izmitli

chatlaq_izmitli

Üye
mesala bilirsin 8 gb alırsın ama 7.2 gb doldurabılırsın bunun kasmaması için telefonun hafızası boş olmalı yanı formatlanmalı n-gage falan gıdecek bu tarz kullanırsan 16 gb kaldırıyo ama 12 gb sını doldurabılıyon daha fazla doldururtsan tel çökebılır kasma falan olmaz bu telefonda 13 mblik tema yaptım kndı resımlerımle bı o temayı kullanırken donuyo oda normaldir trafık kazasında 15 mt yuksekten den ustune duştum malum motosıklet hastalığı var hala devam edıyor xD xD

eyup007

eyup007

Üye
ben bu teli nerden alabilirim x((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt