• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 1280 ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 1280 ( Fiyatı / Özellikleri / Çıkış Tarihi / Resimleri )
Mavi, gri, kırmızı ve siyah renklerine sahip olan Nokia 1280’in tanıtımı gün içerisinde gerçekleştirildi. Tasarıma ve özelliklere önem vermeyen ancak bataryanın sunduğu performansı aşırı derece önemseyenler için ideal bir cep telefonu olan Nokia 1280 ile ilgili teknik detayla şöyle;

• 1.36 inç ve 96 x 68 piksel çözünürlüğündeki bir ekran,
• FM radio,
• 8.5 saat konuşma süresi,
• 22 gün bekleme süresi,
• Series 30 işletim sistemi,
• FM radyo ve el feneri

2010 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan cihazın fiyatının sadece 15 Euro olması bekleniyor.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Fazla özellik istemeyenler için ideal haber için Teşekkürler

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Tam benlik bir telefon. Konuşma ve bekleme süresi muazzam...

Marchegiani

Marchegiani

Üye
15 Euro. :)

efeserrr

efeserrr

Üye
s40 alsa neyse ama bide ekranı cok küçük elde çok kaba durur telsiz gibi

selimayyildiz

Üye
uzunluğu 10cm eni 4,5 cm kalınlığı 1,5cm radyosu bile yeter tek başına :) fiyatı 15€ buraya gelince 60TL'yi bulur ama değer. Şuanda 1203 bile 100TL üstü çoğu yerde...:oke:

birisi87

Üye
Bu telefon şu an birkaç tanınmış alışveriş sitesinde satışta. Fiyatı ise yaklaşık 115 tl. Demek ki Türkiye'ye giriş yapınca fiyatı 3-4 kat artıyor. Bu arada babalar gününün yaklaşıyor olması sebebiyle muhtemelen fiyatında bir miktar düşme olacaktır. Sonra da diyeceklerki fiyatı buydu bakın şimdi bu oldu.

alex_anil

Üye
bu telefonu alan we kullanan war mı warsa eğer mesaj yazımı nasıl anlatabilir mi rahat mı ekranı belli ki kucuk yani bi selam naber yazınca o ekran dolacaksa çok saçma olur bunu soracaktım

Noks

Noks

Üye
haklısın kullanıcı yorumları pls

addicteddd

addicteddd

Üye
Fiyatının 15 Euro olması bekleniyor yazdığını görünce çok güldüm. 15 Euro bizde oluyor 55 Euro. Zengin milletiz vesselam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt