Nexus 5 kullanan varmi aranizda?

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 kullanan varmi aranizda?
Selamin aleykum arkadaslar bu yaz telefo alacagim aslinda nexus 5 donanim olarak g2 ile ayni gibi fakat batarya cok dusuk kullanan varmi bosta rami nasil performanslari optimizesi nasil android olarak alimabilirligi nasil bunun yisinda tavsiyeleriniz varsa yazin lutfen Butcem 2000-2200 tl ucuz olursa daha cabuk alabilirim ama 2000 e anca yazi beklemem lazim

KD1907

KD1907

Üye
Selamin aleykum arkadaslar bu yaz telefo alacagim aslinda nexus 5 donanim olarak g2 ile ayni gibi fakat batarya cok dusuk kullanan varmi bosta rami nasil performanslari optimizesi nasil android olarak alimabilirligi nasil bunun yisinda tavsiyeleriniz varsa yazin lutfen Butcem 2000-2200 tl ucuz olursa daha cabuk alabilirim ama 2000 e anca yazi beklemem lazim
Alabileceğin en iyi telefonlar note 3 lg g2 iphone 5s nexus 5 xperia z1 belki galaxy s4 ve htc one. Onun haricinde discovery elite yi de bekleyebilirsin.

Invoke

Invoke

Üye
Bosver o kadar para verip napacan =P

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Alabileceğin en iyi telefonlar note 3 lg g2 iphone 5s nexus 5 xperia z1 belki galaxy s4 ve htc one. Onun haricinde discovery elite yi de bekleyebilirsin.
Yazin alcam ya z2 g3 nexus6 cikarmi bide 6s

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ben G2 alcaktım 200 tl fazla veremedim Nexus 5 aldım pişman olmazsın gayet iyi. İlk 1 2 gün şarjı çabuk biter daha sonra 1 hafta falan düzenli şarj ettiğinde bigünü çıkarıyo rahat. Fakat ben mesela sürekli mesajlaşırım bana yetiyo oyun oynarsan falanda çabuk biter bu diğer cihazlardada böyledir. mesela % 40 % 50 şarjla bir buçuk iki saat oyun oynuyorum ağır oyunları. Onun dışında diğer androidlere bakarak en ufak bi kasma takılma donma v.s yaşamadım. İşlemcisi öyle çalışmadan beklemede durarak diğerleri gibi şarj yiyen bi işlemci değil. Dün gece oyun oynadım % 24 şarjda bıraktım sabah 10 da baktım 22 kalmış, ve diğerlerine göre 12 gb hafıza kalıyo kamerasında falan problem yok çok detaylı çekiyo. Sormak istediğin bişey olursa mesaj atabilirsin :)

KD1907

KD1907

Üye
Ben G2 alcaktım 200 tl fazla veremedim Nexus 5 aldım pişman olmazsın gayet iyi. İlk 1 2 gün şarjı çabuk biter daha sonra 1 hafta falan düzenli şarj ettiğinde bigünü çıkarıyo rahat. Fakat ben mesela sürekli mesajlaşırım bana yetiyo oyun oynarsan falanda çabuk biter bu diğer cihazlardada böyledir. mesela % 40 % 50 şarjla bir buçuk iki saat oyun oynuyorum ağır oyunları. Onun dışında diğer androidlere bakarak en ufak bi kasma takılma donma v.s yaşamadım. İşlemcisi öyle çalışmadan beklemede durarak diğerleri gibi şarj yiyen bi işlemci değil. Dün gece oyun oynadım % 24 şarjda bıraktım sabah 10 da baktım 22 kalmış, ve diğerlerine göre 12 gb hafıza kalıyo kamerasında falan problem yok çok detaylı çekiyo. Sormak istediğin bişey olursa mesaj atabilirsin :)
Vaay aldın mı sen? Hayırlı olsun :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Aldım kardeşim sağolasın daha iyisi senin olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve KD1907
Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
iphonedan başkası yalan

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ram durumy falan nasil

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Ram e bakmıyorum temizlemek için açmıyorum veya onun için bi program kullanmıyorum bile sıkıntı yok çünkü :)

• Beğen
Tepkiler: tmytrnc_
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sarj nasil ben yazi alcam ekim gibi falan nexus 6 3gb ramle cikarmi bide stabilligi samsunlara gore falan nasi g2 z1 nexus 5 i5s e bakiyorumda bunlar arasinda nasil performansi

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus 6 diye bişey yok ortalıkta o yüzden fazla bekleme :) zaten google senede çıkarıyo sanırım. 2 Gb ram bile fazlasıyla yeterli. Valla cihazları kullanmadığım için bişey diyemiycem. Youtubeden aç bak ben G2 nexus 5 performans testi ve 5s le vardı diye hatırlıyorum. Performans konusunda pişman etmez şüphen olmasın :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Umarim aldigindan beri guncelleme falan geldimi

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Hayır uygulamalar devamlı güncelleniyo. Güncelleme gelmedi ama güncelleme çıktığında ilk buna gelir :)

• Beğen
Tepkiler: tmytrnc_
Invoke

Invoke

Üye
Hayır uygulamalar devamlı güncelleniyo. Güncelleme gelmedi ama güncelleme çıktığında ilk buna gelir :)

4.4.1-4.4.2 aldı. Yeni aldığınızdan dolayı direk 4.4.2 olarak almışsınızdır. Zaten yarın yeni sürüm çıktığında ilk olarak Nexus 5 ve 4 alır.

MaxipmaN

Üye
kamerası nedeniyle almadım nexus 5

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Güncelleme aldı onu biliyorumda dediğin gibi ben aldığımda güncel olarak geldi o yüzden ben aldığımdan beri almadı dedim :) aynen öyle..
kamerası nedeniyle almadım nexus 5
Kamerasında ne sorun var anlamıyorum bi G2 den daha detaylı çektiği söylendi bi incelemede. Bunu aldığım yerdeki çalışanda söyledi.

MaxipmaN

Üye
Güncelleme aldı onu biliyorumda dediğin gibi ben aldığımda güncel olarak geldi o yüzden ben aldığımdan beri almadı dedim :) aynen öyle..
Kamerasında ne sorun var anlamıyorum bi G2 den daha detaylı çektiği söylendi bi incelemede. Bunu aldığım yerdeki çalışanda söyledi.
beyaz renkler maviye kayıyor

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
O yeni gelen güncellemeyle hallolmuş sanırım. Yani ben karşılaşmadım öyle bi sorunla. Varsada bu beyaz ayarı manuel olarakda uygulamaylada güncellemeylede düzelir diye düşünüyorum.

Üst Alt