Neden Mozilla Firefox Kullaniyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Neden Mozilla Firefox Kullaniyorsunuz?
Digerlerinin konusu var mozilla reyizin niye olmasin.Evet cevaplari alayim.
ben:tasarim hizi saglamligi olsun mozillayi tek gecerim.
ccc mozilla reyiz ccc

• Beğen
Tepkiler: Burak

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Mobilim anket pcye gecince.

mstf_l

mstf_l

Üye
Digerlerinin konusu var mozilla reyizin niye olmasin.Evet cevaplari alayim.
ben:tasarim hizi saglamligi olsun mozillayi tek gecerim.
ccc mozilla reyiz ccc

iyide mozilla tarayıcı degilki firefox ve thunderbird i yapan vakıfın ve sirketin ismi

mstf_l

mstf_l

Üye
neyse konuya gelelim mozilla iyidir ne kadar gozumde chrome olamasada oda reyizdir arada android e sinirlenip hıncımı chrome dan cıkardıgım zamanlarda yoldasımdır

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Mozilla Firefox u kastediyorsun galiba.

Bende Firefox kullanıyorum. Eklenti desteği, sekmeler açıkken yanlışlıkla kapatıldığında uyarı çıkması, download yöneticisinin olması, hızlı olması, kullanışlı olması nedenlerinden dolayı kullanıyorum. Eklentileri o kadar çok ve kullanışlı ki, bazen sadece bu yüzden Firefox kullandığım oluyor.

anılbaran

anılbaran

Üye
adam akıllı çalışıyor çünki :oke:

Tuba

Tuba

Üye
eklentileri güzel yer imlerini kolayca kaydetmesi güzel indirme yöneticisi güzel güzel güzel güzel :D

• Beğen
Tepkiler: Burak
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Kısaca bir kere kullanan bir daha vazgeçemiyor. Sanki geleceğin tarayıcısı. Şu opera kullananları anlamıyorum, kullanışlı ve kaliteli bir Firefox varken neden başka bir tarayıcı?

Tuba

Tuba

Üye
opera mı aslaaaa iki kere yükleyip sonrasında pc den kaldırmışlığım var :ah

u_cosar

u_cosar

Üye
Hem hızlı hemde eklentisi cook kullanımı kolay

omerynd

omerynd

Üye
chrome tarayıcı kullananları anlamıyorum ben. Firefox varken chrome kullanılmaz. Saçma saçma donmalar klavye girişlerinde sorunlar flash playerda oynatma sorunları falan bir yığın eksikliği var. Firefox stabil ve çok güzel başarılı bir tarayıcı. Bana göre tek eksiği ram kullanımı ki onlarca eklenti var bunu mazur görmemiz lazım. Çok memnunum ram kullanımı duzeltilirse çok daha iyi yerlere geleceğinden eminm

ultrayer6

ultrayer6

Üye
chrome ve operadan vazgeçmem, biri hız konusunda, diğeri de hangi pc'yi veya telefonu kullanırsam kullanayım eşleşme özelliği ile yer imlerim vs. yanımda geliyor olması.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Mozilla dan başka tarayıcı kullanmam. şuanda yüklü bir sürü eklentisi var ve en sevdiğim yönü de reklamlar engelleme eklentisi.. hangi siteye girsem reklamları engelliyorum o zaman o kadar hızlanıyor ki siteler..

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
ultrayer6

ultrayer6

Üye
Mozilla dan başka tarayıcı kullanmam. şuanda yüklü bir sürü eklentisi var ve en sevdiğim yönü de reklamlar engelleme eklentisi.. hangi siteye girsem reklamları engelliyorum o zaman o kadar hızlanıyor ki siteler..

hmm bende chrome'da adblock kullanıyorum

ultrayer6

ultrayer6

Üye
chrome tarayıcı kullananları anlamıyorum ben. Firefox varken chrome kullanılmaz. Saçma saçma donmalar klavye girişlerinde sorunlar flash playerda oynatma sorunları falan bir yığın eksikliği var. Firefox stabil ve çok güzel başarılı bir tarayıcı. Bana göre tek eksiği ram kullanımı ki onlarca eklenti var bunu mazur görmemiz lazım. Çok memnunum ram kullanımı duzeltilirse çok daha iyi yerlere geleceğinden eminm

öyle birşey yok, genelleme yapmak gerekmez, sorun sende

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi

İsmi ne kardeşim o eklentinin.

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Adblock

viktoreznov

viktoreznov

Üye
hızlı

MrExpert

MrExpert

Üye
3 sekmeden sonra tam bır bellek canavarı ve hıç ummadığın bır anda (pc rami 1 gb az olanlar için) reset atıyor onun yerine google crome daha iyi amA mozilla nın da hakkını yememek lazım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt