N97 RM-505 v22.0.110 HACK+PROFESYONEL MODİFİYE FİNAL SÜRÜM

Sponsorlu Bağlantılar

GENEL MODİFİYE HAKKINDAKİ DÜŞÜNCENİZ NEDİR ?

• Güzel Modifiye

Kullanılan: 50 46.7%
  • Süper Ötesi :)

Kullanılan: 29 27.1%
  • Fena Değil

Kullanılan: 37 34.6%

• Kullanılan toplam oy
    107
By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler Ferzan Abi

finch_meister

Üye
Benim ürünümün procudt code u 0590202 nokia nın sayfasından bakınca benim ürün için en son desteklenen fwyi 21.0.45 olarak gösteriyor yine de bu işlemleri uygulayarak 22.0.110 yapabilir miyim?

hakanaras04

Üye
bana sadece hack dosyası lazım bulabilirmiyim

sanane1438

Üye
bunu yükleedim ama telefon acayip kasmaya başladı bend bıraktım

imusidrili

imusidrili

Üye
Emeğinize sağlık. Ben çeşitli sitelerden bir kaç fw denedim. Bir tanesi bayağı iyi denecek durumdaydı. Yalnız bir iki uygulamada problem çıkardı. qt installer ve n-gage installer için dosya bozuk uyarısı verdi. İnşaallah bu fw de böyle bir sorun yoktur.

recepgulan

Üye
abim linki yeniler misin ??

kendir

kendir

Üye
link bize kırılmış

lowenes

lowenes

Üye
YA ÇILDIRMAK ÜZEREYİM TELEFONUN AZINA S.Ç.T.M NERDEYSE. OLMUO. NERDE YANLIŞ YAPIYORUM ANLAMADIM. PHONİX PROGRAMIYLA YAPILMIYOMU BU? C/PRGAM FİLES/NOKİA/Phoenix/Products/RM505 klasörünün içine atıyorum olmuyor. lütfen yardım edinnn. Acil mail atın ya lütfen... [email protected]

semihh95

semihh95

Üye
benim ürünümün procudt code u 0590202 nokia nın sayfasından bakınca benim ürün için en son desteklenen fwyi 21.0.45 olarak gösteriyor yine de bu işlemleri uygulayarak 22.0.110 yapabilir miyim?
benmde 0590202 ne yapmamiz lazim ne bunu nede hagazy yükleyemezmiiyim?

---------- Eklendi @ 14:04:43 ---------- Yazıldı @ 13:08:41 ----------

Tmmdir kodu değiştirdim navifirmden iniyor sonra bu dosyayla değiştirip yükleyeceğim inşallah

Üst Alt