N97 Mini Dokunmatik Çalışmıyor...

Konu, 'Symbian S60v5 Genel' kısmında log1n tarafından paylaşıldı. Okunma: 917 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. N97 Mini Dokunmatik Çalışmıyor...

slm arkadaşlar n97 mini telefonumun dokunmatiği çalışmıyor neden acaba bazen dokunuyor bazen dokumuyor.Neden böyle oluyor sorun nedir bilen yardımcı olabilirmi..

Yazan: log1n
  2. panel den veya fılmden olabılır. Go to k.v.k dostum

3. hard format atsam düzelmezmi. :vur

4. dene ama sanmam duzelcegını

5. şimdi hiç basmıyor :S

6. direk servis dostum

N97 Mini Dokunmatik Çalışmıyor... konusuna benzer içerikler

1. N97 Mini Dokunmatik Çalışmıyor(?) - Yardım ( 10 Mart 2011 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar N97 Mini telefonum var, yurtdışındna gelme, pasaporta kayıtlı.6 aydır kullanıyordum son zamanlarda dokunmatik ekran teklemye başladı yani arama gelince açamıyordum falan tuş kilidini kapatıp açınca düzeliyordu en son menüde bir şeye...
  2. N97 mini dokunmatik çalışmıyor YARDIM !.. ( 31 Temmuz 2011 | Symbian S60v3 Destek )

slm arkadaşlar n97 mini telefonum var şimdi telefonu bu sabah kalkınca açayım dedim telefon açık kalmış işte tuş kilidini açmak için yandaki sürgüyü çektim sonra kilit açılmadı sonra açıldı ama dokunmatik çalışmadı bende kapatıyım dedim çalışır...
  3. N97 mini dokunmatik çalışmıyor YARDIM !.. ( 31 Temmuz 2011 | Symbian S60v5 Genel )

slm arkadaşlar n97 mini telefonum var şimdi telefonu bu sabah kalkınca açayım dedim telefon açık kalmış işte tuş kilidini açmak için yandaki sürgüyü çektim sonra kilit açılmadı sonra açıldı ama dokunmatik çalışmadı bende kapatıyım dedim...
  4. N97 Mini Menü Tuşu çalışmıyor ( 20 Mart 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Merhaba Arkadaşlar N97 mini Telefonumun Yazılımını Nokia Suite İle güncelledim aradan 2-3 hafta geçti Menü Tuşu Çalışmamaya Başladı Basıyorum basıyorum hiç tepki vermiyor ... Telefonu Formatlamaya Çalıştım Pohenix Nemesisi vs sonuç alamadım...
  5. n97 mini dokunmatik sorunu ( 21 Mayıs 2013 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

slm arkadaşlar 5 gün önce dokunmatik ekran kasa yeni ekran filmi aldım kendim topladım.fakat dokunmatik üstü basıyor alt tarafa bastığımda yukarıyı algılıyor ofw attım olmadı cfw attım olmadı yardım lütfen ekran kabilasyon yapamıyorum
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 18:21:04