N97 HARD FORMAT (kesin)

Sponsorlu Bağlantılar

heaven_26

Üye
kardeşim bende siyahıda var beyazıda.sizin orda beyazını daha iyi diye yutturmuşlar sana.ne alaka cihaz aynı versyon aynı.Allah Allah ya.
o o sız 20 cı ukudasınız kardesı ya bu formatan 4 ay onceden var bıle kardesım ya daha mantıklı sey bulamadımı

--------------- Ekleme ---------------

kardes kesın reset falan degıl o format atıyor sonra bazı proqramlar dosya yonetıcıde gozukmuyor ama telde yer kaparak kalıyor o reset tel acılmadıgında atılır ve aynı su resetdır o *7370 gıbı resetır

kardes sen en n97 azı dor seneye belkı 500 ytl olur sen beklemsen daha guzle olur cunkı sımdı tek ve super gelısmıs ve cok ozelıklı olan ıkı tel var n97 beyaz ve n900 bu ıkı tel hepsınden ıyı cunkı iphone n97 mını kulandım dandık n97 sıyahla beyaz aynı dıenler aynı degıl ozelık daha fazla beyazda bızım burda beyaz 1.700 ytl sıyahsa 1.300 ytl

kardes sıze tavsıyem n97 beyaz ve n900

OğuzcanAbi

Üye
saolasın

semih1960

Üye
yalan bu yha bende var etkilemiyor

Ahmetyerdogan

Ahmetyerdogan

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bu N97 ye sizin dediğiniz gibi yapıyorum Fakat bir türlü Hard format atmıyor açtığında yeni saat algılandı diyor fakat hafızaya bakıyorum aynı ben nerede yanlış yapıyorum açıklarmısınız. Teşekkürler.

aslan-ney

Üye
allah razi olsun kardesim benim n97 acilmiyordu dedigin gibi yaptim super oldu eger bulamasaydim caresini cope aticaktim.telefonu..:d:

fushiapc

Üye
benim n97 mini, bende atmayı düşünüyorum ama bazı sorularım olacak, yanıtlarsanız çok sevinirim.
Öncelikle ben programlarımı mass memory e kuruyordum ve oranında temizlenmesini istiyorum bunun için başta mass memory e format atsam sonra 4 tuşlu hard formatı atsam telefonu yeni almış gibi olurmuyum? Yoksa aldığımda içinde bulunan diğer uygulamalar da AccuWeather,Hi5,Youtube,Facebook kısayolları ile Ovi maps de gidermi? Ovi maps ile ovi store u güncelleyebilirim belki ama diğer uygulamalar gidecekse bir anlamı kalmayacak. Yada servise verip format attırsam bu uygulamalar tekrar yüklü olarak gelirmi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

daniel_23

daniel_23

Üye
arkadaşlar bu anasını sattımının formatını dokunmatik ekranlı telefonda yani nokia 5800 Xm de nasıl atacağız ya kafayı yiyeceğim ???
5800 hard format: yeşil tuş-kırmızı tuş-kamera tuşu-açma kapama tuşu sırasıyla bunların hepsine bas(eline çekme hiçbirinden) pin kodu ekranı gelene kadar basılı tut hepsine iişte bu kadar ;)

k1rulez

k1rulez

Üye
arkadasım normalde telefonum pin kodu istemio ve hat benim üzerime değil pin kodunu bilmiyorum!

lab2

Üye
ALLAH senden razı olsun, başka ne diyim!

bedrettin_logos

Üye
sağol kardesm bende genel:sistem hatası die bi problem cıkıodu inş çözülmüştür

sistem hatası veriyo hala nasl çözcm müzik ktphanesinde yenileme yapınca weriyo:S

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
süper mş

ek04

Üye
tesekkurlerrrrrrrrrrrrr

mariyahci

mariyahci

Üye
arkadaslar bende yenı bır n97 kullanıcısıyım format atmadan once sarja takıyodum ceksemde doluyo gıbı oluyodu ıste ınternet kotuydu cok yavas yanı ve reset atıyodu sıkısınca bolcada kasma XD burdan ogrendım format attım cogu seyı duzeldı ama arada yıne resetlenme yapıyo nedendır acaba kronık bır sorunmu yoksa ne yapmalıyım .....:(

• Beğen
Tepkiler: geneluye

bydarkpowers

Üye

kardes sen en n97 azı dor seneye belkı 500 ytl olur sen beklemsen daha guzle olur cunkı sımdı tek ve super gelısmıs ve cok ozelıklı olan ıkı tel var n97 beyaz ve n900 bu ıkı tel hepsınden ıyı cunkı iphone n97 mını kulandım dandık n97 sıyahla beyaz aynı dıenler aynı degıl ozelık daha fazla beyazda bızım burda beyaz 1.700 ytl sıyahsa 1.300 ytl

Arkadaşım böyle birşeye ancak çocuklar kanar renkle özelliğin hiç bir alakası yok beyaz N97 de siyah N97 de nokia nın kendi bayisinde aynı fiyata bulabilirsin beyaz olana 1700 tl isteyen satıcıyada tek diyebileceğim çok akıllıymış çünkü beyaz ilk başta daha çok tutulmuştu o yüzden kurnazlık yapıp beyazın fiyatını yükseltmiş bide özellik fazla gbi göstermiş sakın kanmayın ben ankara nokianın kendi bayisinden aldım ikiside aynı fiyataydı o zaman 1100 tlye aldım hatta kampanya vardı üzerine birde fotoraf baskı cihazı hediye ettiler n900 e gelince o da türkiyede satışa girmedi die biliyorum o yüzden yorum yapamicam ama kesinlkle beyazla siyahın özellikleri aynı ...

DYNAMIXX

DYNAMIXX

Üye
arkadaslar dosya yonetıcısınden yedekleden c-dekı herseyı yedekleyın ayarlarınızı dahı sonra format atın c-nın ıcınde ovı harıtalar guncellemelr var ya telefon ıyı 32gb ama c hafıza ya sadece 80 mb falan ayırmıs cogu seyı ovı c ye yukluo nete gırınce c- doluo net gecmsı doluo cok sacma yapmıs. Nokıa yha..

puretechnology

puretechnology

Üye
5800a format yeşil tuş+kırmızı tuş+kamera tuşu+açma tuşudur

serkanot

Üye
tesekkurler denedim sonuc %100

durmaz123

Üye
teşekürler bu kez işe yaradı

blair_witchh

blair_witchh