N95 8gb yığın hafızada güvenilmeyen yazılım uyarısı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

poyraz___

Üye
sağol kardeşim işe yaradı başka uzun ve saçma işlerden kurtardın bizi eyvallah

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
evet bulup sildim :)sorun çözüldü bilmeyenler sakın karıştırmasın telefon çöker yoksa

kazazade

Üye
eline ağzına sağlıkişime yaradı

kick-boxer

Üye
kardeşim eyw. ya n95 8gb da denedim işe yaradı çok şükür kurtuldum :yuru:yuru

ClaweRa

ClaweRa

Üye
tebrikler süper paylasım..

revenGe qu3rra

revenGe qu3rra

Üye
bulamayanlar için söylüyorum arkadaslar bağlayın pc ye telefonu usb ile açın bilgisayarıma girip üstte Dosya Düzen Görünüm .. Araçlar var tıklayın en altında Klasör Seçenekleri var ona tıkların yine orda Görünüm var o sekmeye tıklayın Gizli dosya ve klasörleri göster işaretleyin şimdi bakın private klasörü qelcek . ordan bulun 10202dce yi silin.

seninaskina60

Üye
işe yaradı ellerın zıhnın dert gormesın kardesım

Godfather

Godfather

Üye
alllahhhhhh senden raazıı olosun bunu arıyordum ne zamandır bulllddduuummmmmmmm çok saolasın arkadaş teşkkürünü verdim ;)

altinbas81

Üye
büyüksün dostum . teşekkürler

yemin001

yemin001

Üye
beyler bende n95 8gb kullanıyorum ve benimkindede öyle diyordu ve arkadaşların dediği yüm programları yükledim ama olmuyo
sonunda buldumki temalarda virüz var sizde bir temalarınızı teker teker silin bakın ne gibi değişiklik olacak

chemdat

Üye
işe yaradı galiba teşekkürler, çok uyuz oluyordum :)

murat0068

murat0068

Üye
biçimlendir arkadaşım

ta1fl

Üye
eyvallah kardeş dediğin gibi yaptım oldu , şimdi o uyarı gelmiyor , ben yine nolur nolmaz o dosyayı yedek aldım .

zallas

Üye
kanka büyüksün yaa :D kaç aydır bunla ugrasıorm saoll :D

aymen_sezer

Üye
umarım olur bu sebepten dolayı kvk ya bıle goturdum telı acıp kapardıgımda uygusuz program bulundu dıyor uygulama yonetıcısıne yonlendırıyor ama ordan yukleyenmeyen hıc bır program da yok :@

--------------- Ekleme ---------------

kardesım sen süpersın oldu sonunda kurtardın benı şu uyarıdan N81 8GB de nedendi sorunsuz çalışıyor :)

--------------- Ekleme ---------------

kardesım sen süpersın oldu so:oke:nunda kurtardın benı şu uyarıdan N81 8GB de nedendi sorunsuz çalışıyor :)

sobe16

sobe16

Üye
denemesi bedava... Sağol dostum...

irizeli

Üye
eyvallah kardeş dosyayı duldum sildim bakalım mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler inşeallah
hayırlısı

buraq24

buraq24

Üye
kardeşim saol sinirimi bozuyordu bunun yüzünden formatta atmak istmeiyordum hallettim sayende ;)

featnuri

Üye
Allah hepinizden razı olsun kardeşim.yükledim ve dediklerinizi yaptım ve oldu.çok sağolun.telefonum n95 8gb.nokıamaps bi süre sonra kendiliğinden kapanıyordu.lisance menager yüklensin mi diye soruyordu açınca.bnde hayır deyip giriyordum pro. ya.rota falan seçip gitmeye başladığımda anlatıyordu sağa sola dön diye.sonra kendiliğinden çıkıyordu.bunun çözümü nedir acaba.
neyse tekrardan herkese teşekkürler.kullandıkça anlayacaz artık.. :):bye2:

ridvantezcan

Üye
Yararlı bir paylaşım. :oke: Teşekkürler Allah razı olsun.

Üst Alt