N95 8gb kaldıramadığınız temalarını kaldırmak (kesin çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

gurkanbaris

gurkanbaris

Üye
    Konu Sahibi
N95 8gb kaldıramadığınız temalarını kaldırmak (kesin çözüm)
1 - Telefonu PC ye data kablosunu kullanarak bağla.
2 - "Data Transfer (Veri Aktarma)" modunu seç.
(diğer telefon modelleri için bu mod ; telefonun bir USB gibi olduğu/kullanıldığı/davrandığı seçenektir)
3 - PC nin "gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğinin açık olduğundan emin ol.
(Nasıl yapılacağını bilmiyorsan : windows explorer dan Tools(Araçlar)-->Folder Options(Klasör seçenekleri) ne gelip ->Wiew(Görünüm) sekmesini tıkla.
Buradaki ekranda "Show hidden files and folders(Gizli dosya ve klasörleri göster" opsiyonunu seç)
4 - PC den, My Computer (bilgisayarım)> Removable Disk (the memory card) [çıkarılabilir disk(hafıza kartı)]> Private [(it's a hidden folder(bu gizli bir klasördür)] > 10207114 > Import a gel
5 - Şimdi isimleri karmakarışık -örneğin : dc60815d47351ce2 -olan bir çok klasörü olacak . Her klasör 1 temaya karşılık geliyor.
6 - Her klasörü açtığında içeriğinde 4 dosya göreceksin : bir ayar dosyası , bir .mbm dosyası, bir .mif dosyası ve bir .skn dosyası.
Bu 4 dosya da isimlerinde temanın adı var. mesela "dc60815d47351ce2" klasörümde Pink_Seaflower_3250.mbm, Pink_Seaflower_3250.mif ve Pink_Seaflower_3250.skn dosyaları var ve bu da "dc60815d47351ce2" klasörünün "Pink Seaflower" temalarından birinin klasörü olduğunu gösteriyor.
7 - Silmek istediğin bir temaya geldiğinizde "Import" klasörüne geri dön ve tüm tema klasörünü sil. Tıpkı "pink seaflower" temasını silmek istediğimde, tüm "dc60815d47351ce2" klasörünü sileceğim gibi.
8 - Telefonunu güvenli bir biçimde çıkar (PC den ayır)

Diğer telefonlar için "10207114" ana klasörü farklı isimde olabilir. Yapman gereken şey "Import" alt klasörünü içeren klasörü bulmaktır.

2.bir yöntemide yazıyorum
Örneğin bir P@sco Teması YükledinYükleme yolu şudur ;

!:\private\10207114\import\522fc9d541c16fde

Yani private'nin içinde numaralı dosyaların içindedir en son dosyaya kadar xxxx.skn , xxxxx.mbm ve xxxx.mif dosyası vardır bunları silin böylece tema silinmiş olacaktır ..

2. Yol : Eğerki dosyaları bulamadıysan X-plore tarzı bir dosya yöneticisiyle " *.skn " yazıp arama yapıp dosyayı bulacaktır ...

• Beğen
Tepkiler: cptalperen, uluzat, gezegen5271 ve 7 diğerleri

gokhanuzel78

Üye
saol kardeş nokia 5800'dada oluyor denedim

haltie

haltie

Üye
sağol barış:)

merty24

merty24

Üye
saol kardeş

aerodeon

aerodeon

Üye
yhaf Allah razı olsun :D

Emperian

Emperian

Üye
Allah tüm islam alemini kaldırılamayan temalardan korusun

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
aminnnnnnnnnnnnn :D

0607

0607

Üye
kardeşim çok sağol yaa allah senden razı olsun...
uyuz ediyor beni telde bitane kafama takılan bsy olsa, gerçi ben işi kökten çözüyordum hafıza kartını formatlayıp :D sonradan eski ayarına getırmek zahmetlı oluyordu ama naaparsın kılım işte :))
"""bi pireye yorgan yakanlardanım..!!

zeki361

zeki361

Üye
saol denedim oluyor teşekkurler

muzafferkd

Üye
teşekkürler

'Davut

'Davut

Üye
İnsan niye kaldırmak istesin bee..Dursun durduğu yerde...:ehe