n8'de yazılım güncelleme......

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gogolag

gogolag

Üye
    Konu Sahibi
n8'de yazılım güncelleme......
arkadaşlar n8 uygulamalardan yazılım güncellemeye gidiğimde "cihaz yzılımı pc kullanarak güncelle" diye bir şey çıkıyor. ama pcye bağlıyorum güncelleme yok diyor yardımcı olabilir misiniz sizde de varmı böyle bir şey......

• Beğen
Tepkiler: yyoruge

co123

co123

Üye
evet kardeşim bendede var ama anlamadım :S

Burak

Üye
telefon kendisi güncelleme yapamıyor demek ki. Eğerki bir güncelleme yoksa o uyarıyı verir.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
kardesim o hep orda kalcakis yni o guncelleme orda yazili kalcakmis sorun yok yani onun disinda yoksa guncelleme baska sorn yoktr ;)

gogolag

gogolag

Üye
    Konu Sahibi
kardesim o hep orda kalcakis yni o guncelleme orda yazili kalcakmis sorun yok yani onun disinda yoksa guncelleme baska sorn yoktr ;)

kardeşim nasıl orada kalacakmış hep normal bişi değil ki bu yazılımsal bir hata o zaman.. o kadar para saydık böyle saçma bir hatayı normalleştirmiş yani nokia... harbiden nokiadan beklenirdi....

erkara_64

galaxy e para saymadın galiba kardeş:) sanırım hiç mi hiç yazılımsal sorunu yok galiba:) n8 has bi özellik işte:)

Burak

Üye
kardeşim nasıl orada kalacakmış hep normal bişi değil ki bu yazılımsal bir hata o zaman.. o kadar para saydık böyle saçma bir hatayı normalleştirmiş yani nokia... harbiden nokiadan beklenirdi....

kardeşim eğerki begenmediğin bir yönü varsa telefonun, nokia ile iletişime geçve iade et. eğerki oradan bişey çıkmazsa tüketici haklarına gider madur oldugunu söyler,şirketin sana yardımcı olmadıgını beyan ederek tazminat davası açabilirsin. param çöpe gitti diye düşünme.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dostm bn onu hic guncellemye calismadim ama digerlerini guncelledim baska forumda da yazmislardi o guncellenmyor diye :oke:

gogolag

gogolag

Üye
    Konu Sahibi
galaxy e para saymadın galiba kardeş:) sanırım hiç mi hiç yazılımsal sorunu yok galiba:) n8 has bi özellik işte:)

galaxy s kardeşimin teli kardeş benimkini de yaz dedi ben de yazdım.... ben sevmedim galaxy s'i çok büyük hiç güzel durmuyor elde......

erkara_64

galaxy s kardeşimin teli kardeş benimkini de yaz dedi ben de yazdım.... ben sevmedim galaxy s'i çok büyük hiç güzel durmuyor elde......

ya bak nasıl bildim:) şaka bir yana kardeşim bend cihazı aldığım günden beri hiç bu yazıyı görmedim..dün başka firmanın müdürü de almış siyah olanından bir kaç ayar yapıver dedi ve onun cihazdada gördüm bu yazıyı nedendir bilemiyorum...

veterinarius

veterinarius

Üye
Bazı güncellemeler telefon üzerinden yüklenmiyor ve böyle bir seçenek çıkıyor, ne var bunda dert edinecek anlamadım.

gogolag

gogolag

Üye
    Konu Sahibi
Bazı güncellemeler telefon üzerinden yüklenmiyor ve böyle bir seçenek çıkıyor, ne var bunda dert edinecek anlamadım.
sen böyle cevap yazmadan önce ne demek istediğimi anlasaydın daha iyi olurdu..... güncelleme falan yok ortada her zaman aynı şey yazıyor..... o yazı aynı güncelleme varmış gibi hep orada duruyor.. ama güncelleme yok.......

Rap3g

Üye
evet haklısınız bu bir hata nokia bizi iplemiyor bence ne umutlarla aldım cihazı ama şu kapanıp duran browserdan bıktım.güncelleme güncelleme diyorlar gelen bişey yok.Yakışmıyor nokia ya.

Dipnot:gerçek N8 kullanıcısıyım.

mraz

mraz

Üye
Ovi suitte güncelleme kısmında ^yazılımı tekrar yükleme seçeneği^ olduğundan telefonda güncelleme sürekli olarak varmış gibi görünür.

.S.W.A.T.

.S.W.A.T.

Üye
offfffffffffff nokia offfffffffffffff bizi harab ettin valla günde 500 kez güncelleme varmı diye bakmaktan usandım :)))))

veterinarius

veterinarius

Üye
sen böyle cevap yazmadan önce ne demek istediğimi anlasaydın daha iyi olurdu..... güncelleme falan yok ortada her zaman aynı şey yazıyor..... o yazı aynı güncelleme varmış gibi hep orada duruyor.. ama güncelleme yok.......

Yahu güncelleme sayfasında yukarı güncelleme varsa, kaç kb olduğu yazıyor, orada onun durup durmamasının pek bir anlamı yok onu demeye çalışıyorum.Silinmiş oradan veya silinmemiş, çok büyük bir dert değil.

teknopat

teknopat

Üye
Ya bu güncelleme ne zaman çıkcak canımı sıkaya başladı :off:

matanist

matanist

Üye
ARkadaş ovi suitte mevcut yazılımını tekrar yükleyebilmenden dolayı o yazı orada duruyor. Adamlar seni uyarıyor PC den yap bunu yapacaksan diye. Yeni güncellemeleri kontrol etmek istiyorsan *#0000# tuşlarına sıra ile bas sonra çıkan menüden güncellemeleri kontrol et dersen mevcutta güncelleme var olup olmadığını anlarsın. Nitekim belli bir sürede N8 uyarıyor zaten. Ben ilk güncellememi öyle yaptım. Beni uyardı dediki telefonunuzun yeni güncellemesi var dedi ben de girdim yaptım. Bunu bile çok dert edip kendinizi yıpratmayın arkadaşlar. Reset sorunu ile hiç karşılaşmadınız galiba?? Reset sorunu ile karşılaşsanız o yazıya kurban iyi ki yazmış dersiniz :D (Sonuçta telefonunuzun çalıştığını görmek mutluluk verir o zaman ) :D

karakaplan2004

karakaplan2004

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt