Play Store Otomatik Güncelleme Çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Play Store Otomatik Güncelleme Çalışmıyor
Play Store'da otomatik güncelleme açık olmasına rağmen otomatik güncellemiyor. Play Store'un verilerini silip güncellemelerini kaldırıp tekrar denedim yine düzelmedi. Kendim girip tümünü güncelle butonuna basmam gerekiyor. Bunun çözümü yok mu? Sadece bende mi bu şekilde?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Play Store'da otomatik güncelleme açık olmasına rağmen otomatik güncellemiyor. Play Store'un verilerini silip güncellemelerini kaldırıp tekrar denedim yine düzelmedi. Kendim girip tümünü güncelle butonuna basmam gerekiyor. Bunun çözümü yok mu? Sadece bende mi bu şekilde?
Android sürüm ? Hangi telefon ? Bunları öğrenelim. Wifi ve mobil veri seçeneğine baktınız mı ?

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Android sürüm ? Hangi telefon ? Bunları öğrenelim. Wifi ve mobil veri seçeneğine baktınız mı ?
Samsung S20 FE Android 13 One UI 5.1. Ayarları falan her şeyi biliyorum ve yaptım, sadece neden çalışmıyor onu anlamadım

• Beğen
z.turk30

z.turk30

Üye
Bazen uzun süren bir bekleme olabiliyor son sürüm apk ile güncelleyiniz ben öyle yapıyorum

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Bazen uzun süren bir bekleme olabiliyor son sürüm apk ile güncelleyiniz ben öyle yapıyorum
Şimdi baktım, Play store'un kendisinden kontrol ettiğimde güncel diyor ama internette benimkinden daha güncel bir play store versiyonu var. Onu deneyip haber veririm.
Mesaj birleştirildi:

Şimdi baktım, Play store'un kendisinden kontrol ettiğimde güncel diyor ama internette benimkinden daha güncel bir play store versiyonu var. Onu deneyip haber veririm.
Paket, mevcut bir paketle çakıştığından uygulama yüklenemedi dedi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve z.turk30
z.turk30

z.turk30

Üye
son sürümdesinizdir,yanlışmıyım

• Beğen
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
son sürümdesinizdir,yanlışmıyım
Bendeki sürüm 37.7.19-29 internetteki apk sürümü 37.8.25-21. Ve Play store'un ayarlarından kontrol ettiğimde "Google Play Store" güncel diyor.

z.turk30

z.turk30

Üye
Bendeki sürüm 37.7.19-29 internetteki apk sürümü 37.8.25-21. Ve Play store'un ayarlarından kontrol ettiğimde "Google Play Store" güncel diyor.
önümüzdeki zamanlarda sıra gelir diye düşünüyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben yıllardır girip uygulamaları kendim manuel olarak güncelliyorum. Bence çok kafaya takılacak bir sorun değil.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
denk geldiğim bir durum ama sankı bazen kendi başına güncelliyordu. eğer google play kendisi güncel değilse internetten apksını indirembilirsin. gerçekten çok şaçma bişey aslında. uygulamaları kendisi otomatik geldikçe güncellemesi gerek. bazen bakıyorum güncellemeleri taratınca 2 3 gün önceki güncelleme yeni düşüyor bana. özellikle whatsapp vs gibi uygulamaları bilerek güncellemiyorum. her güncellemede senin adına reklamından bilmem nesine kadar hep ayarları değiştiriyorlar. sonra telefonun yanında takım elbise diyorsun reklamlarda o çıkıyor. tüm ayarlarım kapalı gönderme istatistikleri falan ne varsa.

• Beğen
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Ben yıllardır girip uygulamaları kendim manuel olarak güncelliyorum. Bence çok kafaya takılacak bir sorun değil.
Otomatik yapsa uğraşmak gerekmez aslında, wifi ya bağlı olunduğu zaman
Mesaj birleştirildi:

denk geldiğim bir durum ama sankı bazen kendi başına güncelliyordu. eğer google play kendisi güncel değilse internetten apksını indirembilirsin. gerçekten çok şaçma bişey aslında. uygulamaları kendisi otomatik geldikçe güncellemesi gerek. bazen bakıyorum güncellemeleri taratınca 2 3 gün önceki güncelleme yeni düşüyor bana. özellikle whatsapp vs gibi uygulamaları bilerek güncellemiyorum. her güncellemede senin adına reklamından bilmem nesine kadar hep ayarları değiştiriyorlar. sonra telefonun yanında takım elbise diyorsun reklamlarda o çıkıyor. tüm ayarlarım kapalı gönderme istatistikleri falan ne varsa.
Dediğim gibi internetten apk olarak güncellenmiyor, hala çözümü bulamadim :D

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sorun sende değil gelen güncelleme betadır . Beta paketler ayrı bir şifreleme ile gelir . Sadece katılanlar indirsin diye. Son gelen güncelleme androidin son sürümü veya bazı telefonlara gelmiştir. @fatikngage niye çıkmadı Fatih abi . Geliştiricidir kendisi. Gpeak program yapımcısı ona sormak lazım acaba seçenek var mı sürüm vs diye .

Fatih abinin hesabını görmüş

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Otomatik yapsa uğraşmak gerekmez aslında, wifi ya bağlı olunduğu zaman
Mesaj birleştirildi:

Dediğim gibi internetten apk olarak güncellenmiyor, hala çözümü bulamadim :D
ben ara ara bakıyorum güncellemeleri yapmış oluyor ama binde bir diyorum ya adamlar bir yazılım yapıyor ama gerçekten şaçma sapan şeylerle dolu oluyorlar.

• Beğen
Tepkiler: TheStRoNg

hizirozd

Üye
Bende bi ara play otomatik güncellemeye takmıştım uğraşıp buldum çözdüm sonrada ota çöpe boyna güncelliyor yazıların onun bunun şunun yerini değiştirip güncelleme diye veriyo bu seferde bıktım şimdide otomatik güncellemeyi kapatamıyorum ara ara onuda buldum kapattım sonunda bırak napçan otomatik güncellemeyi uğraşır bulursun nasıl açıldığını sonra uğraşır ararsın nasıl iptal edicem diye otomatiği

Üst Alt