N86 rm-484 V30.009 için NETTEKİ TEK,HACKLİ VE EN GÜNCEL HATASIZ MODİFİYE

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nazif41

nazif41

Üye
kaedeş eline sağlık hackli fw yi yükledim ama rompatcher açılmıyor yardım edermisin

--------------- Ekleme ---------------

karedeş eline sağlık hackli fw yi yükledim ama rompatcher açılmıyor yardım edermisin
kardeşim başka bir rompatcer yükledim işlem tamam:oke:

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
;) sorun yok o halde ;)

--------------- Ekleme ---------------

olhangi olay bir sürü olay var kardeşim burada ? hack mi modifiye falan mı yoksa diğerleri mi ??

JANIKO

JANIKO

Üye
nokıa klasorunun altında data package dıye bı klasor yok ne yapmalıyım

ownir

Üye
çok teşekkürler kardeş ellerine ve emegine saglık

beyyyyy

Üye
bu modifiyeyi begendım ama benım amacım orjinal dosyanın içindende bır suru gereksız dosya çıkarmak ve sadece telefonun çalışabılmesı için yeterli yer kalması eger boyle bır sey yapabılırsenız çok sevınırız amacım teldekı bos hafızayı dahada yuksek gormek boyle bısey varsa paylasırsanız çok sevınırız EYVALLAH

JANIKO

JANIKO

Üye
yazılımı attım hersey guzel ama bu kablosuz lan ı buluyor baglanıyr ama ınternete gırmıyor gecersız sunucu ısmı dıyor ne dıyorsun bu konuda

taner_gursoy

Üye
allah razı olsun kardeş başarılarının devamını dilerim emeğin için teşekkürler

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
hepinize ben teşşekkür ederim janiko kardeş kontrol ettim wifi de herhangi bir sorun bulunmamakta . senin bağlandıgın sunucu sağlayıcı telefonun ag kurmasıu için geçersiz sunucu oldugu için olmuyor modemden kaynaklanır bu sorun. tplink ise bazı modellerde bu mümkün. ve eğer laptopdan dağılım falanda yapıyorsanız da olabilir .

FiveRoaD

Üye
salkin kardeşim Yarın N86'ım Gelıyor Senın Yayınladıgın Hack Yuklemeyı Duusnuyorum Ama Bırazda Korkum Var Pek Yaptgım ve Cok Anladıgım Bısı degıl Umarım Yapabılırım :(

sevecen07

Üye
win 7 kullandıgım icin
C:\Program Files (x86)\Common Files\Nokia\DataPackage\Products
bu klasör yok, bende
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-48
klasörüne attım verdiğiniz v30 sürümünü daha sonra RM-484_30.009_003_U001.uda.fpsx indirip yapıştırdım
değiştirilsinmi sorusuna evet dedim,
Daha sonra phoenıx programını actım refurbish butonuna tıkladıgımda şöyle bir hata aldım

The file':\program
files\nokia\phoenix\products\RM-484\RM484_003_M11_PR3_8G.f psx doesn t exit.
The flashinğ cannot be contiued

Ama update software dediğimde güncellemeyi yapıyor, ama hack olayını yapmıyor,
verdiğiniz programları kurmuyor,
güncelleme sonrası uygulamalar menüsünde
ROMPatcher diye bir uygulama cıkmıyor.

aynı olayı phoenix programı ile v30 sürümünü ayrı indirdim denedim yine aynı sonuc oldu,
birde anlamadgım nokia sofvare update programını kurdum, ama phoenix ile yaptıgım icin bu işleri
nokia software update ne işe yaradgı,

phoenıx 2011 kullandım

yardımcı olurmusunuz,

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
sevecen07 kardeşim phoenix 2011 yerine 2010 ile denersen belki ondan kaynaklanmış olabilir ama hatada dosya kopyalama yolunda bir hata oluşmuş gibi göörünüyor yine de bir denersen olabiiklir .pek giremiyoprum konu ile ilgilenemiyorum yoğun oldugum için kusura bakmayın .

tunorno

tunorno

Üye
bu wmv desteğini ayrı bir şekilde gerçekleştirme imkanımız var mı hocam?

sonersunar

Üye
eline emeğine sağlık kardeş yanlız bunu bilgisayara bağlamadan nasıl yapabilirim

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
tunorno kardeşim googleden aratırsan wmv player for s60 v3 diye gelecektir programı ayrı olarak da bulman mümkün.
soner dostum pc ye bağlamadan yapmak imkansız kardeşim ;)

x-slim

Üye
indirilmiyor?

x-slim

Üye
C:\Program Files (x86)\Common Files\Nokia\DataPackage\Products bu dizi yok pc'îmde napmaliyim?:vur:vur

greenpean

Üye
Merhaalar kardeş. Paylaştığın dosyaları verdiğin talimatlar ışığında kurdum. 1 ayı geçkin süredir kullanıyorum. Allah senden razı olsun.
Ancak şu aralar smartmovie ve x-plorer çalışmıyor. Başlayamadan kapanıyor. Smart movie programını caldırdım, core player kurdum. Ama x-plorer için alternatif bir yazılım bulamıyorum. Üstelik x-plorerı kaldıramıyorum. Netten yaptığım araştırmalarda smart movie ve x-plorer programarının aynı firmanın programları olduğunu farkettim. Her ikisi de aynı şekilde hata veriyor.
Nasıl çözeceğimi anlatırsan sevinirim. Core player smart movie kadar güzel değil.
Şimdiden teşekkürler.

----------Eklendi @ 11:44:51 ---------- Yazıldı @ 11:43:41 ----------

Smart movie programını caldırdım => Smart movie programını Kaldırdım olacak. :)

gardi

gardi

Üye
salkin hocam bu n86daki e mail proğramını güncelleme şansımız yokmu?

salkin

salkin

Üye
    Konu Sahibi
gardi tabikı guncelleyebılırsın updater da da çıkar guncelleme zaten oradan hallederbılırsın

----------Eklendi @ 18:55:56 ---------- Yazıldı @ 18:55:14 ----------

greenpean dostum hıc sorma lonelycat fırmasının bır oyunu o ne yazık kı suanda bır çözum bulamadık uzgunum

gardi

gardi

Üye
gardi tabikı guncelleyebılırsın updater da da çıkar guncelleme zaten oradan hallederbılırsın

----------Eklendi @ 18:55:56 ---------- Yazıldı @ 18:55:14 ----------

salkin hocam bu cihaz üzerindeki sw güncellemede ovi haritalar ve s60 için python var.buradanmı bahsediyorsun acaba? yoksa cihaz firmware güncellemesinimi bekle diyorsun.
Nokia Email 9.06.24.sisx bu proyu kurmaya çalıştığımda cihazınızda yuklu bir e posta uygulaması var önce bunun kaldırılması gerekir diyor. eposta uygulamasındada kaldırma secenegi yok.nasıl yükleriz firmwarenin içine koyma şansı yokmu:hmmm? teşşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt